Середа
23-06-07
17:31

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

Частина 1. Проблеми формування стратегії розвитку туризму


Частина 1. Проблеми формування стратегії розвитку туризму

Поле діяльності бізнесмена в туризмі завжди порівнювався з шаховою дошкою. Порівняння інтригує, але в дійсності недоречно. Якщо акціонерна стратегія обмежується комбінацією низки твердо встановлених правил, то стратегія управління може бути вельми легко освоєна. У дійсності, конкуруюча економіка туризму в Росії практично змушує кожне готельне або туристське підприємство чи установа знаходити свої нові власні рішення, у той час як межі ділової шахової дошки обмежені тільки уявою і наступальність гравців.

Єдиний підхід пронизує всі наступні міркування: успіх стратегії корпорації (акціонерного об'єднання чи товариства), з урахуванням того, що всі зусилля спрямовані на досягнення ефективності, нікого не буде обмежувати будь-якої формулою. Вони - стратеги - можуть і повинні діяти в рамках вагомого концептуального підходу, твердо заснованого на факті ефективності.

У розділі "Стратегії зростання туризму" зазначено на мінливість природи навколишніх обставин, яким повинні бути протиставлені управлінські рішення. Обсяг і спрямованість цілей і завдань можуть бути визначено і переконливо доведені. Але менеджмент не може завжди конфіденційно стверджувати рамки, в яких туристський продукт компанії пройде свій життєвий цикл (своє звернення). Ще менш він може передбачити характер конкуренції або заздалегідь знати примхи кон'юнктури, що склалася економіки. Отже, стратегія бізнесу і повинна бути підготовлена до змін, а якщо необхідно, то й до швидких змін.

Залучаючись в бізнес, необхідно бути стратегом і тактиком, гнучко балансуючи відповідними діями, заснованими на твердих цілях. Створюючи стійку філософію процесу зростання, одночасно необхідно залишатися досить гнучким, зважаючи на непередбаченими можливостями. Слід бути готовим рухатися в нових напрямках, не відхиляючись від усталеного стратегічного плану навіть на догоду захоплюючої новизни. У той же час, остерігаючись небезпеки емоційної прихильності "ситуацією, надійності" продукції, не слід затримуватися з внеском і вкладеннями, що гарантують еквівалент повернення.

І твердість, і гнучкість необхідні в подоланні обставин і альтернатив, з якими стикається компанія і які були обрані з метою збереження стратегії зростання і тактики привабливості. Так, у розділі "Інтеграція підприємницьких структур як фактор зростання ефективності туризму" документально виявляється ряд проблем, які найбільше докучають акціонерним об'єднанням в туристському бізнесі і які, підбиваючи їх до кризи, викликають зіткнення нових організаційних ініціатив зі звичними управлінськими діями. Спираючись на досвід окремих успішних підприємців, пропонується перелік практичних кроків щодо злиття двох підприємств у єдину організацію, здатну потенційно стати більшою за своїми можливостями, ніж сума її розрізнених складових.

Необхідність фактичного пошуку рішень на противагу тим, які засновані на інтуїції, традиціях і поспішних міркуваннях, - тема наступного розділу - "" Тиха "революція у філософії управління туризмом". Розкривається зміст і значення для туристської практики управлінських умінь, які ще недавно часто заперечувалися працівниками державного управління та регулювання туризму. Ці вміння включають: дозвіл важкодосяжних цілей, які поставлені виконавцями в порядку; делегування відповідальності першої лінії управління замість зосереджували реальну владу управління кількома особами вищої ланки керівників; посилену увагу технологічним змінам замість розробки заходів по раціоналізації і виправданню прихильності колишній політиці; уважне відстеження характеру конкуренції; підтримка атмосфери незадоволеності на всіх рівнях в офісі чи на підприємстві.

У розділі "Еволюція топ-менеджменту" розглядаються проблеми стратегії з висоти, тобто як її досягнення представляється керівництву корпорації. Члени ради директорів повністю відповідальні - і цю відповідальність вони не можуть делегувати або перемкнути на інших - за створення довгострокових цілей та визначення стратегії, яка найбільш успішно завершить задумане ними виконання цільових установок. Це передбачає: розвиток дієвих повноважень у плануванні та контролі за рішеннями; нагляд за оперативними планами управління до досягнення успіху; порівняння поточних результатів з початковими проектами (задумками); демонстрацію волі та здатності викликати або запобігати відхилення від плану та своєчасно втрутитися, якщо управління не виявилося здатним задовільно завершити програму.

У кінцевому підсумку успіх виконання стратегії туристського об'єднання є особистою заповзятливістю, строго обумовленою темпераментом і здібностями керівництва, що несе відповідальність, краще чи гірше, за підтримку свого управлінського принципу. У розділі "Провідний принцип та стилі організаційного виконання" розкривається принцип управління окремих керівників. Тут важливо зрозуміти, що за один поточний день ділове оточення може глибоко змінити роль основного керівника. Його завдання - менше самому вживати принципових змін всупереч розвитку організації та процесу, за якими слід прийняти рішення. Не стільки володіти своєю власною здатністю приймати рішення, скільки вивільняти компанію від особистісного впливу. Від того, як він реалізує проблему, забезпечуючи строгу спрямованість і філігранне уміння керувати, є суть принципу управління й випробування його як керівника.

Зміст


[10-01-23][Все для туристів]
Планета Драгобрат 2006 (0)

[09-08-20][Відпочинок і поради]
Магічна сила лікарських трав (0)
[09-08-19][Відпочинок і поради]
Софіївський парк в Умані: розповідь та відео (6)
[09-08-20][Відпочинок і поради]
На замітку господині. Українські традиції і Різдво (0)