Субота
23-06-03
13:37

test [404]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Туризм і все про нього. » test

ТІНЬОВА ЕКОНОМІКА НА УКРАЇНІ

ТІНЬОВА ЕКОНОМІКА НА УКРАЇНІ

Тіньова економіка - це настільки ж важливий, наскільки і спірне питання. Сперечаються як про склад, так і про об'єми тіньової економіки. По різних підрахунках тіньовий сектор займає 40 - 60% економік України.

У Україні на даний момент залишається гострою проблема корумпованості, наркобізнесу, проституції, нелегального виробництва і збуту продукції, фіктивних операцій і грошових операцій. Державне управління економікою країни залишається недосконалим. Неефективна податкова політика веде до зменшення надходжень до держбюджету із-за розростання тіньового сектора. Нестабільне законодавство відлякує підприємців від легалізації їх діяльності і примушує їх йти в тінь.

Десятки років вивчають тіньову економіку, намагаються знайти способи її регулювання, але нікому ще не вдавалося знайти спосіб її викорінювання. Тіньова економіка властива більшою чи меншою мірою всім часам і всім країнам.

При розробці державної економічної політики, при складанні статистичних звітів і прогнозів тіньову економіку не можна не враховувати - вона складає близько половини всієї економіки, а її вплив, як позитивний, так і негативний дуже велике.

Проте, законодавство України сприяє «відмиванню» грошових коштів кримінального походження. Деякі положення не тільки не відповідають, але і протіворечат міжнародній практиці по цих питаннях. Деякі законодавчі акти України зобов'язують відповідальних посадових осіб інформувати правоохоронні органи про великомасштабні операції і надавати фінансово-господарські документи на вимогу правоохоронних органів, але ці норми носять декларативний характер або посилають до неіснуючого по цих питаннях чинного законодавства.

Очевидно, слід внести зміни до чинного законодавства, враховуючи власний і міжнародний досвід. Велике значення має міжнародна узгодженість в законодавстві і державному регулюванні економіки, оскільки часто суб'єкти тіньової економіки користуються відмінностями в законодательствах країн для отримання доходу.

Дуже важливою є узгодженість і усередині країни - між різними державними органами. Сумісні, цілеспрямовані і своєчасні дії забезпечать ефективність дій з детінізації економіки. Слід не просто легалізувати тіньову економіку, необхідно підвищити ефективність державного регулювання в цілому. Що стосується «прихованої», тобто дозволеної, але такої, що не показується економіки, то слід понизити податки, спростити ліцензування. В той же час не можна допускати вседозволеності, знижувати штрафи і пом'якшувати адміністративну і кримінальну відповідальність, щоб не допустити розростання кримінального сектора.[10-01-18][Все для туристів]
Час зимових свят (0)

[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Австрія - кава по-віденськиc (0)
[09-09-19][Відпочинок за кордоном.]
Середня Азія! (0)
[09-07-31][Відпочинок за кордоном.]
Бразилія: визначні пам'ятки (0)

Категорія: test | Додав: vechervkarpatah (10-01-10)
Переглядів: 930 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: