Субота
23-06-03
23:58

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок і поради

ТАЇЛАНД Холдинг 40% ринку медичних АЗІЇ ТУРИЗМ

ТАЇЛАНД Холдинг 40% ринку медичних АЗІЇ ТУРИЗМ

Є багато людей, які перетинають кордони для економічно ефективного та спеціалізованого лікування. Одне з місць, що багато пацієнтів відвідування Таїланду.

Країна стала одним з найкращих медичних центрів туризму в світі. Він є лідером медичного подорожі в Азії, оскільки він має більш ніж 40 відсотків частки ринку Азіатського медичного туризму.

Число людей, які відвідують Таїланд для лікування стрімко зростає з 2000 року, тому що країна не тільки пропонує недорогі медичні послуги, але також має відмінну інфраструктуру туризму. Країна, таким чином, особливо популярні серед туристів з Північної Америки і Європи, для яких Таїланд є легко доступною. Кілька авіакомпаній у Великобританії, наприклад, пропозиція рейсів до Таїланду з Лондона за низькими цінами, роблячи медичну поїздку ще більш рентабельним.

Інша причина, чому люди відвідують Таїланд для лікування, тому що є сотні лікарень в Таїланді, які пропонують високу якість послуг для пацієнтів. На сьогоднішній день існує більше 15 лікарень в Таїланді, акредитованих JCI. Більшість медичних туристів воліють місцеві приватні лікарні, тому що у них є досвідчені і навчені лікарі та хірурги. Деякі з найбільш шанованих приватних клінік в Таїланді включає Bumrungrad Міжнародний госпіталь, Бангкок Hospital Group (BHG) і Samitivej лікарні.

Незважаючи на приватні кошти в Таїланді дорогим у порівнянні з державними лікарнями, ціну, яка їм набагато нижче, ніж ціни в лікарнях, в західних країнах. Загальна вартість операції шунтування, наприклад, в хорошу приватну клініку в Таїланді складає близько $ 12000. Однак, якщо ж операція проводиться в США вартістю більше $ 130,000. Так як існує велика різниця в ціні, багато людей, які не можуть дозволити собі лікування в своїй країні воліють відвідати Таїланд.

Більшість лікарень в Таїланді прагнемо створити комфортну атмосферу для іноземних пацієнтів. Як приватні, так і державні лікарні, таким чином, перекладачі, які володіють кількома іноземними мовами. Багато лікарів і хірурги отримали освіту та навчання в США і Європі. Багато медичні центри пропонують приватний транспорт з готелю в лікарню, регулярні перевірки на пацієнтів, які відпочивали від хірургії та невідкладної медичної допомоги, прибуття і відбуття.


[09-11-01][Все для туристов]
История родного города - Яремче, Яремча, Яремчи. (0)

[09-07-30][Відпочинок і поради]
Де зустріти Новий рік? (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Австралія: Стара в'язниця Мельбурну (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Туніс: визначні пам'ятки (0)

Категорія: Відпочинок і поради | Додав: vechervkarpatah (12-04-19)
Переглядів: 812 | Теги: ТАЇЛАНД Холдинг 40% ринку медичних | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: