Вівторок
24-04-16
09:48




Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962



Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Свята України :: Праздники Украины :: Holidays » Інші свята

Всесвітній день поцілунків

Всесвітній день поцілунків


6 липня
День поцілунків

6 липня святкується Всесвітній день поцілунків. Це свято вперше почали відзначати у Великій Британії. У цей день всі бажаючі можуть «обмінюватися своїми душами» на повних правах.

Двадцять років тому воно було затверджене Організацією Об'єднаних Націй.

Чому люди цілуються? По-перше, тому що це прищеплено культурою. Майже в усьому світі люди, потрапляючи до романтичної ситуації, відчувають неусвідомлену необхідність цілуватися. Таке відчуття, що представники протилежної статі запрограмовані на поцілунок і тільки на це й чекають. Якщо ви це зрозумієте, то отримуватиме більше поцілунків і задоволення від них.

Ця програма діє день у день. Люди бачать акторів, які цілуються на екранах телевізорів, у кіно й у рекламі, їм розповідають про те, що їхні друзі цілуються з тим-то й тим-то, вони бачать людей, що цілуються на вулиці. У результаті у відомих ситуаціях поцілунок сприймається як обов'язкова складова. Тому в романтичній ситуації діє підсвідомий стереотип, і люди відчувають практично непереборне бажання поцілуватися незалежно від того, хочуть вони цього насправді чи ні.
*********************************

Відомі цілувальники:

Якийсь американець А.Е. Вольфрам з Міннесоти за 8 годин поцілував 8001 особу 15 вересня 1990 р. під час фестивалю, що проходив у його штаті. Таким чином, він примудрився цілувати нову людини через кожні 3,6 секунди.

Перший поцілунок на екрані: 1896 р. - його продемонстрували Мей Ірвін та Джон С. Райе в 30-секундному ролику Томаса Едісона під назвою «Поцілунок».

Найбільш насичений поцілунками фільм: «Дон Жуан» (1926 р., компанія «Уорнер Бразерс»). У ньому нарахували 191 поцілунок.

Найдовший поцілунок в історії кіно: Реджис Тумі та Джейн Ваймен цілувалися протягом 185 секунд у фільмі «You’re in the Army Now» («Ти зараз в армії», 1940 р.), що становить 4% всієї тривалості фільму.
*********************************

Навіть і не думайте заперечувати, що за останній тиждень вам не доводилось цілувати чи бути кимось цілованим. Бодай у щічку. Отож бо й воно! Та чи спадало вам на думку, яким чином, коли й навіщо міг виникнути цей звичний нині, але від того не менш приємний для нас ритуал? Або про сучасний стан справ на поцілунковій ниві...

Поцілунки часом пахнуть корицею, ошаленілою пристрастю, пахнуть прощанням й невимовленими зізнаннями, пахнуть іноді вином, відчаєм, пахнуть подихами й усмішками, пахнуть минулим і теперішнім, пахнуть карамельками й шоколадним сирком, пахнуть йогуртами, зашарілістю, пахнуть багато ще чим. Ви й самі без особливих труднощів могли б дописати до цього списку, чим пахне саме ВАШ поцілунок. Могли б описати його колір, визначити його фактуру й хоча б приблизно, може, подумки навіть, прослухати відтінки його тональностей. І, звісно, не будете заперечувати, якщо вам хтось скаже, що поцілунок – одна з форм спілкування, чи то пак, комунікації між людьми. В залежності від того, як до нього ставитись, поцілунок може бути або дуже складним комунікаційним актом, або дуже простим. Ну звісно, можна заперечити, що «в епоху спорту і синтетики», як казала відома поетеса Ліна Костенко (можна від себе додати – в епоху Інтернету, глобальних телекомунікацій і повальної макдональдизації) старий-добрий поцілунок аж ніяк не допоможе зближенню народів. Але разом з тим, маленький поцілуночок може воістину творити дива й передавати тисячі відтінків відчуттів, що виникають між двома людьми. Відчуття абсолютно неоцифровані, бездротові, немультимедійні – безсловесного типу. Є речі, які можна передати єдиним поцілунком, для цього не потрібні ні гори факсів, ні сотні послань електронної пошти.

То як же й коли виникли ці самі поцілунки й цьомчики?

Більшість обізнаних людей стверджує, що авторство першого поцілунку не встановлено. Поцілунок не був винайдений на кшталт електрики чи телефону. Він не був названий на ім'я неандертальця, який перший з'єднав свої губи й розтиснув їх з характерним звуком, залишивши мокрий відбиток на щоці подруги. Загалом, не так і важливо, звідкіля взялося слово, що позначає цю дію. Набагато цікавіше дізнатись, ЧОМУ з'явилася сама дія, але з цього приводу антропологи, історики й філософи до цього часу ще не зійшлися в думці. Але декілька теорій все ж існує. Наприклад, теорія збереження температурного балансу або така теорія, що поцілунок нічим не відрізняється від акту обнюхування, яким тварини «вітають» одне одного при зустрічі. Однією з правдоподібних гіпотез є припущення про те, що потреба людей в поцілунках – не що інше, як відгомін дитячих спогадів про харчування від материнських грудей. Через нього малюк одержує все, чого потребує: їжу та любов. А на той момент для дитяти любов і їжа – поняття взаємозамінні.

Поцілункові традиції та дефініції

Спершу, для «розминки фантазії», невеличкий екскурс в історію: поцілунками неодмінно вітали один одного при зустрічі перші християни. В часи похмурого Середньовіччя поцілунком завершувалася церемонія посвяти кандидата в лицарі. В Стародавньому Вавілоні публічні поцілунки каралися дуже суворо: жінці, яка цілується на людях, загрожувало відрізання вух, а чоловік міг позбутися верхньої губи. У XVIII столітті, коли лютували епідемії чуми, сказу, сифілісу, європейські лікарі застерігали пацієнтів: "Ніколи не цілуйте вуста того, про чиє здоров'я ви не відаєте напевно".

То що ж воно таке, поцілунок? Напевно, кожен зможе дати своє визначення цьому глибоко інтимному й хвилюючому акту, не підозрюючи навіть, що існують вельми дивакуваті й надто сухі як для такого романтичного процесу, дефініції. Наприклад, медики називають поцілунок так званою судомою або спазмом. І додають, що під час поцілунку задіюються 29 великих і малих м'язів. Володимир Даль описує поцілунок так: "Цілування, лобизання, однократне прикладення вуст на знак любові, дружби, привітання, поваги та інше".

І, нарешті, думка славетного давньогрецького філософа з цього приводу: Платон називав поцілунок ніяк інакше, аніж "обмін між двома душами". Гарно, авжеж?

Навіщо ми цілуємось?

Спершу про фізіологічний аспект цілування: під час поцілунків прискорюється пульс (до 150 ударів). Причому частота ударів при особливо сильному збудженні може подвоїтися. Трихвилинний поцілунок – і ви позбулись 12 калорій. Окрім того, в слині міститься андростерон – речовина, що пробуджує сексуальне бажання.

Загальновизнаним фактом є те, що поцілунок – не лише задоволення, а й ліки. Стоматологічні ліки: цілуючись, ви захищаєте себе від карієсу не згірш застосування всіляких паст, орбітів і діролів. Під час поцілунку стимулюється виділення слини, яка захищає зуби від руйнування завдяки вмісту в ній кальцію і фосфору. Крім того, любителі пристрасних поцілунків менше схильні до парадантозу. Косметологічні ліки: пристрасний поцілунок викликає напруження більш ніж 30 м'язів обличчя. Шкіра завдяки цьому розгладжується, стає більш пружною. Дієтологічні ліки: під час тривалого поцілунку ми витрачаємо не менше 12 кілокалорій. Але навіть і при більш скромній витраті енергії можна, виявляється, схуднути. Як підрахували вчені, всього 3 поцілунки за день (кожний по 20 секунд) дозволять вам за рік позбутися цілого кілограму зайвої ваги! Знеболюючі ліки: знеболюючим ефектом поцілунок зобов'язаний гормону ендорфіну. Чим більш пристрасний поцілунок, тим більше гормону виробляється організмом. За один поцілунок в організм викидається заспокійлива доза гормонів, яка перевищує мінімальну дозу морфію. Поцілунок як антистресова терапія: він перешкоджає утворенню стресових гормонів - глюкокортикоїдів. Адже саме вони в більшості випадків є "винуватцями" високого кров'яному тиску, підвищеного вмісту холестерину, слабкості м'язів, порушенні балансу інсуліну й безсоння.

Цілуймося за правилами й без них!

Здається, насьогодні ще не створили курсів на кшталт «Як правильно цілуватися». Премудрощів у цій справі та асівської майстерності ми набираємось, виходячи виключно зі власного досвіду. Інша річ, що створено силу-силенну найрізноманітніших поцілункових класифікацій із зазначенням різновиду й назв самих поцілунків. Так, всіма відома Камасутра дає ретельні пояснення самого процесу цілування та його різновидностей. Отож, поцілунки ротом різні як за значенням, так і за виконанням. Прості поцілунки називаються НІМТА. До таких поцілунків можна віднести й звичайний дружній поцілунок. Поцілунки зі застосуванням язика – САМАЯНА. До них відносяться й так звані «вологі» або французькі поцілунки. Поцілунки із залученням до справи пальців – АВАГАКУМНБАНА. Це більш високий пілотаж. Поцілунки «гри» - ЮДХА.

Є й наступна, не менш цікава, класифікація. "Інато" - ніжний поцілунок в губи, неквапливий, одними губами, не торкаючись до зубів, але й не залишаючи поза поцілунком жодної частини губи. "Сором'язливий" – вона цілує, злегка рухаючи нижньою губою, прагнучи ніби відірватися. "Рівний" – він бере її губи в свої, робить свої губи трубочкою і всмоктує в себе, прагнучи торкнутися язика. "Боротьба ротів" – його рот напіввідкритий, її теж, обидва неначе посмоктують, злегка прикушуючи губи, але обережно, щоб у пристрасному пориві не прикусити губів. "Грайливий" – він злегка прикушує її губи. "Поцілунок зубів" – він у пристрасному пориві полизує зуби, закидаючи її голову все нижче й нижче. "Самаян" – поцілунок язика. Він бере її язик в рот і, трохи торкаючись до нього зубами, смокче його. Вона прагне заковтнути його язик, показуючи тим самим своє пристрасне бажання володіти ним як чоловіком. "Hіжність" – поцілунок язиком його або її губ, легеньке торкання язиком верхньої або нижньої губи. Насолода в легкому дотикові. "Раковина" – поцілунок у вухо з легкими покусуваннями мочки вуха й торкання губ за вухом. "Вишуканий" – язик злегка торкається піднебіння. "Ата" (гра) - першим схопити губу іншого, виштовхнути своїм язиком язик іншого і ввести в його рот свій язик, поцілувати кінчик носа й підборіддя. "Пристрасний" – цілування грудей, сосків. Поцілунок нижче рота, нижче живота. Поцілунок місць згину рук і ніг.

Цьомчикові цікавики

Світовий рекорд тривалості поцілунку належить одній парочці з Чикаго (17 діб, 10 годин, 30 хвилин). Переможці "марафону поцілунку" робили кожну годину п’ятихвилинні перерви. Дві години на добу відводилися парочці для прийому їжі та відпочинку. Своєрідний рекорд підводного поцілунку (2 хвилини 18 секунд) встановила молода пара з Токіо. Рекордсмен з англійського міста Ньюкасл зумів за 8 годин перецілувати 4444 жінки. Найдовший кінематографічний поцілунок (185 секунд) був показаний не за часів "сексуальної революції", а в далекому 1910 році, коли на кіноекрани США вийшов кінофільм "Ти тепер в армії".

Проте в європейських країнах громадяни цілуються порівняно рідко. Згідно з соціологічними опитуваннями, середньостатистичний європеєць протягом доби цілується близько 7 разів, молоді люди – приблизно 12 разів, подружжя зі "стажем" та громадяни старші 50 років – близько 2 разів. 12% опитаних взагалі не могли пригадати, коли цілувалися востаннє. До речі, кожне подальше покоління починає цілуватися "по-справжньому" раніше, аніж попереднє.

70% молодих людей від 16 до 24 років цілуються вперше до того, як їм виповниться 15, тоді як з їх батьків такий досвід мали всього 46%. Кожний десятий хлопець починає цілуватися "по-справжньому", не досягнувши десятирічного віку.

Чверть опитаних дівчат у віці 15-24 років зізналися, що заради одного-єдиного поцілунку свого кумира вони з радістю поселилися б по сусідству з його матір'ю або погодилися б цілий рік прасувати його сорочки.

В поцілунках жінки віддають перевагу чоловікам наступних професій:
39% жінок – військовим; 37% – юристам; 27% – бухгалтерам; 14% – спортсменам.

Що тут сказати ще – цілуймося на здоров’я, а головне – із задоволенням! Безперечним зостанеться той факт, що якщо почуття дійсно щирі – то неважливо, хто саме об’єкт уваги ваших губів: юрист, лікар, менеджер чи двірник; неважливо де ви робитимете це: в парку, фойє театру, в кіно чи в під’їзді; неважливо, який будете використовувати стиль чи прийоми: «пелюстку», «млин», «ату» чи «раковину». Головне, що ви захоплені цим настільки, що (і як би банально не звучали наступні слова) для обох такого поняття як «час» не існуватиме. Вза-га-лі. Тож – цілуймося вволю й досхочу. А замість простого «До побачення!» кажімо ліпше «До поцілунку!» Принаймні, так говорили жартома наші предки.
**********************

50 ВИДІВ ПОЦІЛУНКІВ
1. Звичайний поцілунок в губи, що супроводиться слабим тиском на них.
2. Звичайний поцілунок в губи, що супроводиться більш сильним натисканням.
3. "Любовний укус". Коли поцілунок посилюється плотським збудженням, він перетворюється на любовний укус. "Кама-сутра" рекомендує покусувати ті ж місця на тілі, куди цілують. Виключаючи хіба що верхню губу, язик і очі. Іншими словами, найбільш відповідні місця для укусу - це лоб, нижня губа, щоки, груди, руки і пупок.
4. "Глибокий поцілунок", або "Марайчинаж", який французи называють "поцілунком душі", а ми "французьким поцілунком".
5. Поцілунок в очі з дуже слабим натисканням на них.
6. Поцілунок в шию, що вважається особливо приємним для жінок.
7. Довгий поцілунок. Губи закоханих як би не можуть відірватися один від одного. Поцілунок супроводжується то сильним, то більш слабим натисканням губ.
8. Поцілунок в кут рота. Поцілунок то в один, то в інший кут рота.
9. Пульсуючий поцілунок. Губи і ніс притиснуті до щоки дівчини, легко вібруючи і потираючись об щоку.
10. Безліч дрібних поцілунків у внутрішню сторону руки, що підіймаються від зап'ястка до пахви. такі поцілунки здатні збудити любов.
11. Поцілунок в щоку. Найзвичайніший і природний. Проте набагато більше задоволення можна отримати від легких, дуже-дуже швидких поцілунків в різні точки обличчя, виключаючи губи. Швидкість тут особливо важлива.
12. Велику різноманітність можна внести, цілуючи партнера в губи, злегка надуваючи при цьому свої власні.
13. Попередній варіант можна злегка видозмінити, якщо надувати губи буде той, кого цілують.
14. Можна викликати надзвичайно приємні відчуття, цілуючи мочку вуха улюбленої людини або поряд з нею. Чоловіки особливо люблять, коли їх так цілують.
15. Варіацією попереднього способу може служити легке посмоктування мочок вух замість того, щоб цілувати їх.
16. Дощ поцілунків, що покривають шию і груди, що спускається нижче і нижче з різною швидкістю. Одні поцілунки можуть бути коротшими, інші довшими.
17. Внутрішня сторона стегна особливо чуйна до поцілунків.
18. Багато письменників-романтиків оспівували поцілунки в плече. Чоловіки не дуже люблять подібні поцілунки, але обожнюють самі цілувати плечі жінок.
19. Прекрасна попередня стадія перед поцілунками в губи - поцілунки кінчиків пальців.
20. Поширеною модифікацією поцілунку в губи є легке посмоктування губ, замість того щоб натискати на них.
21 і 22. Можна обмежитися посмоктуванням тільки однієї губи. Верхньої або нижньої.
23. Можна продовжувати вносити різноманітність у вже описані способи, посмоктуючи по черзі то верхню, то нижню губу. Не варто робити це дуже сильно. Ніжності і уважності повинна мати місце і в пристрасті.
24. Гладячий поцілунок. Легко торкнувшися губами лоба з одного боку, ніжно провести ними через весь лоб і поцілувати з другого боку.
25. Точно таким же гладячим поцілунком можна поцілувати в губи. Торкнувшися губами кута рота, провести ними уздовж губ і ніжно поцілувати в інший кут.
26. Легкий поцілунок в кінчик носа може стати прекрасною прелюдією до більш інтенсивних форм поцілунків.
27. Чоловік може ввести кінчик язика між губ коханої, проводячи зліва направо, потім справа наліво. Так можна продовжувати досить довго. І немає ніяких причин, перешкоджаючих дівчині зробити те ж саме.
28. Можна чіпати губи і щоку зубами, не забуваючи при цьому про акуратність, щоб не заподіяти біль один одному.
29. Можна також "закушувати" губи партнера одними губами так, щоб зуби в поцілунку не брали участь.
30. Ніжне зіткнення кінчиків язика.
31. Попередній поцілунок можна урізноманітнити, поперемінно торкаючись кінчиків язика і відсмикуючи їх.
32. Засмоктування при поцілунку приносить коханцям величезне задоволення. Такі поцілунки застосовуються активно, а приймають спокійно і терпляче. Часом цілує один партнер, часом інший, але можна, для різноманітності, цілуватися і одночасно.
33. Багато хто особливо чутливий до поцілунків в тій області, де шия переходить в плечі. Як спереду, так і ззаду.
34. Що стосується поцілунків в інші частини тіла, то у більшості чоловіків і жінок спина надзвичайно чутлива до ласок, особливо нижня частина уздовж хребта. Стегна теж дуже чутливі і утворюють слабку ерогенну зону.
35. Поцілунок з взаємним ніжним погладжуванням ерогенних зон.
36. Можна поцілувати прямо під підборіддям, при цьому голова цілуючого піднята вгору.
37. Область горла дуже чутлива до поцілунків, тому поцілунок в нижню частину шиї надзвичайно приємний.
38. Варіацією звичайного поцілунку в губи служить поцілунок прямо над центром верхньої губи, під кінчиком носа.
39. Якщо йому заважають вуса, залишається поцілунок прямо під центром нижньої губи.
40. Швидкий поцілунок, що "лиже", кінчиком язика вушну раковину.
41."Профільний поцілунок". Серія поцілунків уздовж лінії симетрії особи, починаючи з середини лоба, потім опускаючись уздовж носа до центральної точки рота і завершуючи в середині підборіддя. Закінчити можна поцілунком в губи.
42. Поцілунки у верхню частину грудей дівчини. Поцілунки сосків.
43. Потилиця і задня частина шиї є у більшості людей ерогенною зоною, таким чином, легке погладжування цієї області губами вгору і вниз викликає вельми приємні відчуття.
44."Хребтовий поцілунок". Він є серією дрібних поцілунків уздовж хребта, що починаються біля шиї і закінчуються в самій нижній точці хребта.
45. Зворотній варіант попереднього є також цілим дощем поцілунків, але спереду.
46."Гладячий поцілунок" уздовж брів.
47. Можливо посмоктувати брови замість того, щоб цілувати їх.
48. Досить інтимні поцілунки в область, де стегна переходять в тіло, дуже збуджують бажання. Чоловіки в більшості своїй вважають за краще бути активними учасниками, а жінки - приймати поцілунки.
49. Також можливі поцілунки вниз від пупка до тієї крапки, де стегно переходить в тіло. Губи повинні бути розслаблений, щоб легко проводити по шкірі.
50. Поцілунок юних, коли цілують свій кінчик пальця і потім на мить притискують до губ коханої. Це теж поцілунок, такий, що незграбні слова після нього часом зайві.

Джерело: sviato.in.ua



[10-02-09][Все для туристов]
Фреска о румынской Буковину (0)

[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Розваги в Ісландії (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
З глибини століть. Кухня Киргизстана (0)
[09-09-18][Відпочинок і поради]
Кращі гірськолижні курорти для дітей (0)

Категорія: Інші свята | Додав: vechervkarpatah (11-01-21)
Переглядів: 2074 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: