Вівторок
23-05-30
23:48
Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Свята України :: Праздники Украины :: Holidays » Інші свята

Всесвітній день астрології

Всесвітній день астрології


20 березня

20 березня відзначається Всесвітній день астрології.

Більше десяти років тому західні астрологи запропонували відзначати свято саме 20 березня, коли починається астрономічний і астрологічний рік, сонце в цей час вступає в знак Овна.

Астрологія (від грецького. astron – зірка і logos – слово, навчання) – наука про вплив зірок на земний світ і людину. Астрологія виникла в стародавності, була тісно пов'язана з астральними культами й астральною міфологією.

Одержала широке поширення в Римській імперії (перші гороскопи – на рубежі ІІ - І ст. до н.е. ). Найдавніша наука в різні століття виявлялася то у фаворі, то в небутті. Однак нині її популярність зростає.

Статисти усього світу вважають: за останні два десятки років астрологія має скажений успіх, особливо в бізнесменів і політиків. Деякі вже без порад зірок кроку ступити не можуть. Хоча є думка психологів, що за пророкуваннями здебільшого звертаються невпевнені в собі люди.

Одна половина колективу має різко негативне ставлення до астрології і наукою її не вважає. Друга половина налаштована іронічно, але трохи тепліше. Тим не менше, ми не хочемо розміщувати на нашому сайті гороскопи, передбачення і тому подібні речі. Крім того, ми не поміщаємо сюди різноманітних трактувань впливу імен на долю їх носіїв, обмежуючись лише інформацією про походження імені, і, подекуди, згадкою про ім'я у мистецтві, коротеньким списком історичних осіб тощо.


Джерело: sviato.in.ua[10-01-29][Все для туристів]
Осінь з присмаком кави (календар подій) (0)

[09-09-19][Відпочинок за кордоном.]
Курорт Хургада в Египте (0)
[09-07-30][Відпочинок і поради]
Безпечні автобусні подорожі (0)
[09-08-22][Відпочинок і поради]
10 кращих місць відпочинку для неодружених туристів (0)

Категорія: Інші свята | Додав: vechervkarpatah (11-01-21)
Переглядів: 962 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: