Вівторок
23-09-26
20:38
Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Свята України :: Праздники Украины :: Holidays » Інші свята

День дошкільника

День дошкільника

3 листопада.

2 листопада 2007 року в Києві відбулася знаменна освітянська подія всеукраїнського масштабу. Того дня у Київському міському Будинку вчителя зібралась велика громада педагогів-"дошкільників” з усієї України, щоби відзначити Всеукраїнський День дошкілля (3 листопада). Організатором цього свята другий рік поспіль виступив часопис "Дитячий садок” Київського видавництва "Шкільний світ”. На святкуванні цієї визначної події було надзвичайно людно, бо з’їхалися в цей день до Києва посадовці, науковці, педагоги-"дошкільники” з усіх куточків нашої держави: завідувачі, методисти, вихователі, музкерівники закладів дошкільної освіти з усієї України, представники центральних і регіональних книжкових видавництв, поважники з державних педагогічних ВУЗів, посадовці МОН України, науковці АПН України.

Ми (комсомольчани) щасливі з того, що змогли побувати на цьому святі і отримали змогу поспілкуватися з науковцями, з колегами із різних міст і районів України, довідатися про передові досягнення в галузі вітчизняної науки і практичної дошкільної освіти. Великий багаж нових професійних знань, вражень та ідей, які привезли додому члени нашої делегації, безумовно знайде своє відображення в освітній роботі дитячих садків міста і піде на користь навчання, розвитку і виховання найменших комсомольчан.

7 листопада 2008 року в Києві відбулася знаменна освітянська подія всеукраїнського масштабу. Всеукраїнський часопис «Дитячий садок» видавництва «Шкільний світ» вже втретє організував святкування Дня Дошкілля. Це — Всеукраїнське свято всіх працівників дошкільної галузі, на яке з’їжджаються з усіх куточків України педагоги різних категорій, викладачі вишів, психологи, медики, батьки. Метою свята стало підкреслити цінність і важливість дошкільного віку у формуванні особистості та подальшому житті людини, привернути увагу різних верств населення до дошкільної ланки освіти, об’єднати педагогів-«дошкільників» України, показати їх творчий потенціал, підвищити педагогічний рівень аудиторії батьків, продовжити хорошу традицію на подальші роки.

День дошкільника 2009 Також у цей день у Київському міському Будинку вчителя зібралась велика громада педагогів-"дошкільників” з усіх куточків нашої держави: завідувачі, методисти, вихователі, музкерівники закладів дошкільної освіти з усієї України, представники центральних і регіональних книжкових видавництв, педагогічних ВУЗів, посадовці МОН України, науковці АПН України. Загальним гаслом цьогорічного свята стала тема «До якого дитячого садка з радістю хоче ходити дитина?», яка передбачала вирішення проблем якісної дошкільної освіти. Круглі столи, семінари, ярмарок книжок і товарів для дітей, презентації нових видань, індивідуальні консультації для батьків і вихователів – всього не перелічити. Окрасою свята стали ювілейні урочистості з нагоди 10-річчя виходу першого числа часопису «Дитячий садок». Побували на цьому форумі і методисти дитячих садків м.Комсомольська Полтавської області та дирекція ГО «Центр розвитку дитини і сім’ї "РОДІС”». Великий багаж нових професійних знань, вражень та ідей, які привезли додому члени нашої делегації, безумовно знайде своє відображення в освітній роботі дошкільних навчальних закладів міста а також в просвітницькій роботі з батьками.

Джерело: sviato.in.ua[10-03-19][Все для туристов]
1000 километров по Западной Украине (0)

[09-07-31][Відпочинок за кордоном.]
Андорра: віза в минуле (0)
[09-07-29][Легенди про Яремче, карпати.]
Ой зелена полонинка (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Мексиканські інгредієнти. Кухня Мексики (0)

Категорія: Інші свята | Додав: vechervkarpatah (11-01-21)
Переглядів: 3239 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: