Вівторок
20-07-07
11:48

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Легенди про Яремче, карпати.

Скульптурна різьблення

Скульптурна різьблення

Ведмідь - зразок скульптурної різьби

Це найскладніший вид різьблення з усіх описаних на цьому сайті. Для освоєння його треба добре оволодіти технікою всіх видів - геометричної, контурної, рельєфною різьбою. Сама по собі скульптурна різьба передбачає виготовлення із заготовки (зазвичай це стовбур дерева) об'ємною, проглядається з усіх боків скульптури. Дуже важливо вже на етапі вибору заготовки не помилитися в масштабах і габаритах. Якщо в процесі роботи виявиться, що об'ємні параметри заготовки менше і неминучі нарощування, це вже погано. Нарощування припустимі лише у крайніх випадках. Адже після закінчення часу неминучі деформації через різницю коефіцієнтів всихання і по ряду інших причин. Виріб втратить в якості, знизиться його художня цінність. Добре б знати і місце майбутнього "житла" даної скульптури, відповідність її габаритів метражу і висоті стель приміщення, де виріб буде виставлено. Тобто, вже на етапі задуму виникає маса питань. І вирішити їх може тільки майстер. Так що поспішати з задумами створити такий виріб не слід.

Гном - приклад скульптурної різьби

Скульптурна різьблення є станковим видом творчості, для цього буде потрібно обладнане робоче місце. Для роботи потрібні практично всі інструменти, застосовувані у всіх видах різьби та володіння ними має бути досить високим.

Скульптурна різьблення включає в себе такий різновид, як коренепластика, композиція з використанням природних форм. Мова йде про використання в якості заготовки ділянки нижнього стволового потовщення дерева з наростами або кореневої частини, яка вже в грубій формі мають схожість з яким-небудь предметом, тваринам, рослиною, а то й своєрідною мімікою людського обличчя. Щоб розгледіти це схожість, майстер повинен мати уявою, побачити об'ємні контури майбутнього творіння на підставі конкретної заготовки і вирішити, як можна за допомогою різця довести задум до конкретного втілення. Такі вироби в силу своєї індивідуальності й оригінальності завжди дуже затребувані. Не забувайте про це, коли настане час братися за скульптурну різьбу.

Приклади об'ємної скульптурної різьби представлені в галереї робіт Олександра Царегородцева, Ігоря Сірого і Віктора Каут.[10-04-10][Все для туристов]
Улицам Лычаковского некрополя (0)

[09-08-31][Відпочинок і поради]
Пляжна мода-2008: все повинно бути видно (0)
[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Риба-місяць і індонезійський дайвінг (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Національна кухня ОАЕ (0)

Категорія: Легенди про Яремче, карпати. | Додав: vechervkarpatah (10-11-14)
Переглядів: 896 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: