П’ятниця
24-12-27
09:38

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]



Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962



Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок і поради

Основні етапи будівництва загороднего удома

Основні етапи будівництва загороднего удома
      


Отже, ви вирішили побудувати заміський будинок. Звичайно ж ви усвідомлюєте, що житло вашої мрії не виросте миттю. Споруда будинку - серйозна справа, що вимагає значних тимчасових і матеріальних витрат, тому необхідно зважити все "за і проти" до початку будівництва. Спробуємо упорядкувати основні етапи, які послідовно змінюючи один одного, приведуть вас до бажаної мети - власного заміського будинку.

1. Вибір ділянки під будівництво.

Співвіднесіть його розмір з розміром вашого майбутнього будинку. Наприклад, будинку, чия площа від 200 кв.м. повинна відповідати ділянка не менше 12 соток. Окрім привабливих природних умов, що оточують вибрану ділянку, - живописного ландшафту, природних водоймищ і т.д, важлива також зручність транспортного повідомлення, можливість цілорічного під'їзду. Нелішней буде інформація про перспективи подальшого будівництва в цьому районі.

2. Заходи щодо дослідження геологічних особливостей і рельєфу місцевості.

Якщо ваша ділянка не входить в комплексне коттеджний селище - тоді подібні роботи проводяться централізований. Дослідження визначать вид грунту на ділянці і рівень грунтових вод, що дозволити вибрати відповідний вигляд і тип фундаменту будівлі. Топографічна зйомка ділянки досліджує рівні висот рельєфу для проектування будівлі і прилеглої території. Точна інформація про висоти ділянки допоможе у разі потреби вирівняти його рельєф до початку будівництва.


3. Вибір будівельної компанії.

Вибираючи компанію, шукайте професіоналів, що добре зарекомендували себе, на ринку даних послуг, тоді у вас буде можливість вибору з різних варіантів готових проектів, а також спосіб додати в них власні задуми.

4. Проектування котеджу.

Визначитеся з типом споруди будинку, чи то це буде будівництво за технологією "бистровозводімиє будівлі" чи то звичайний класичний метод. Виберіть основний матеріал для будівництва - цеглина, брус, пінобетон або інші сучасні матеріали, продумайте спосіб підключення котеджу до технічних комунікацій - водопроводу, каналізації. Включите в ескізний план всі приміщення майбутнього будинку - житлові, підсобні, будівельні побутівки, підвал, веранду, балкон і тому подібне Дотримуйте розмір приміщень, коридорів, сходів, що рекомендується. Звернете увагу на розташування вікон в кімнатах - краще, якщо загальні і житлові кімнати виходитимуть вікнами на південь, південний захід, схід. Креслення повинні показувати також всі внутрішні приміщення будинку, фундамент, що несуть конструкції і перекриття " у розрізі". На них повинні бути відображені фасади проектованої будівлі (ліцевой, бічні, задній) і всі інженерні комунікації. Після твердження вами попереднього проекту складається попередній кошторис будівництва.


5. "Прив'язка" на місцевості.

На цьому етапі фахівці співвідносять проект будинку з умовами ділянки, визначають відповідність геолого-геодезических параметрів передбачуваній будові. Можливе внесення до первинного плану істотних коректив, необхідних для якісного будівництва. Після прив'язки проекту до місцевості, внесення необхідних змін і їх затвердження замовником, складається остаточний кошторис і план будівництва.

6. Будівництво будинку.

Компанія приступає до споруди вашого котеджу. В середньому, цегляний котедж площею до 200 кв.м. може бути зведений приблизно за рік. Після закінчення будівельних робіт замовник здійснює приймання об'єкту, підписує відповідні акти.

7. Остаточний етап - реєстрація нерухомості і оформлення необхідних документів на власність в порядку, встановленому законом.
Безумовно, будівництво заміського будинку - це важкий шлях, але він обов'язково приведе вас до будинку вашої мрії!



[10-03-04][Все для туристов]
Музей Изделий (0)

[09-08-31][Відпочинок за кордоном.]
Море на травневих. Моржам вхід заборонений (0)
[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Йорданія: поїсти від душі (0)
[09-08-31][Відпочинок і поради]
Абхазія - чи варто туди їхати цього літа (0)

Категорія: Відпочинок і поради | Додав: Lubchuk (10-06-05)
Переглядів: 1077 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: