Неділя
23-06-04
00:06

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Кулінарний туризм стає популярнішим у всьому світі

Кулінарний туризм стає популярнішим у всьому світі

Пам'ятники архітектури, красиві пейзажі, музеї, дорогі готелі - ось те, що приваблює сучасних туристів. Але, останнім часом, росте популярність кулінарного туризму.

Кулінарний туризм надає туристам можливість спробувати найвишуканіші страви екзотичних кухонь. Але для туристів також важливі такі аспекти, як пейзажі, клімат і т.д., оскільки вони люблять обідати на свіжому повітрі. Більшість з них вважає за краще пробувати екзотичні витончені страви.

«Їжа - це один з найбільш швидко зростаючих інтересів сучасних туристів», - так сказано в маніфесті Міжнародної асоціації кулінарного туризму. Асоціація пропонує наступні докази на підтримку зростання популярності кулінарного туризму:

    Число споживчих запитів, отриманих через веб-сайт асоціації кулінарного туризму, продовжує зростати і фактично зрівнялася з числом, досягнутому в 2008 році.
    Число веб-сайтів, які орієнтовані на залучення туристів в ресторани, зросла від дюжини, зафіксованої в 2003 році, до 173 на сьогоднішній день.
    Кількість туроператорів кулінарного туризму зросла від декількох в 2003 році до 150 на сьогоднішній день.
    Більш ніж 16 000 вишуканих екзотичних страв було зафіксовано асоціацією, починаючи з 2003 року.

Кулінарний туризм визначено включає делікатеси, але не обмежується ними. З усіх гурманів тільки 8% - любителі делікатесів.

Кулінарний туризм - відмінний спосіб для злиття культур. Щоб максимально популяризувати кулінарний туризм в країні, досить дотримуватися плану, що складається з чотирьох пунктів:

    Брак місць для парковки може перешкоджати зростаючому потоку туристів. Тому, ресторани повинні забезпечити необхідне число паркувальних місць. Послуги камердинера - хороша стратегія для розвитку кулінарного туризму.
    Революційні ідеї - те, що необхідно для якісного розвитку кулінарного туризму. Джимбаран - рибальське село в Балі, яка вважається гарячою точкою в кулінарному туризмі. Тут розташовані 24 ресторану, які усіяні по всьому узбережжю села і пригощають відвідувачів морськими делікатесами.
    Хороші відносини з місцевими жителями - реальний спосіб залучити більше туристів. Співпраця з місцевими жителями принесе гарні плоди. Вони зможу направити туриста в той чи інший ресторан, що призведе до буму в бізнесі.
    Співпраця з іншими ресторанами - нерозсудливо розцінювати інші ресторани лише як конкурентів. Замість цього, якщо багато ресторанів будуть співпрацювати один з одним, то можна сформувати ланцюг і зав'язати ділові відносини, які будуть більш вигідні для власників ресторанів.

У Південній Африці, Аргентині, Бразилії, Індії, Єгипті, М'янмі кулінарна туристична індустрія стає популярнішим з кожним днем. Це - надзвичайно життєздатний варіант для культурного обміну і економічного відродження країни.


[10-10-17][Все для туристів]
З Ґимби — в «трубу» (0)

[09-08-20][Відпочинок і поради]
Як з'явився звичай відзначати Новорічну ніч? (0)
[09-07-29][Легенди про Яремче, карпати.]
Ой кувала зозуленька (2)
[09-07-31][Відпочинок за кордоном.]
Перу: визначні пам'ятки (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: vechervkarpatah (12-04-12)
Переглядів: 1168 | Теги: Кулінарний туризм стає популярнішим | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: