Вівторок
23-05-30
22:33

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Іменини та все про Імена. Таємниця імені.

Тихон

У Росію це ім'я прийшло з Візантії. Зі словом "тихий" це ім'я не має нічого спільного. У перекладі з давньогрецької Тихон означає "щастя", "вдалий", тобто людині з таким ім'ям все вдається, у нього все виходить. За яку б справу він не узявся - йому завжди буде посміхатися удача. Святим заступником цього імені є Тихон Задонскій, якого також називають святитель Тихон і Задонскій чудотворець. Цей святий помер у 1783 році. Люди вірили, що він допомагає позбутися від різних тяготу, бід і негараздів. Вважали, що святитель Тихон може, творити дива, тому й назвали його - Задонскій чудотворець.

Якщо ви володар такого цікавого та чудового імені, то головне побажання - щоб ваше життя була завжди такою, якою їй визначено бути від народження, коли вам давали це ім'я, то є вдалою. Нехай удача посміхається вам у всьому: в сім'ї, на роботі, в навчанні і взагалі по життю. Головне - щоб вона завжди посміхалася вам вчасно, і ви ніколи не випускали її з рук. Для кого-то удача - це гроші, для кого-то - розум, для кого-то - здоров'я. Так нехай у вас буде все, завжди і одночасно. Адже це саме необхідне, що потрібно людині для повного щастя. Ну а щоб ви не упускали свою удачу з рук, будьте винахідливим і уважні.

Ім'я це походить від грецького "тімофеос", що в перекладі на нашу рідну мову означає "почитай бога". Одержали таке трактування імені в такий спосіб: Time - честь, шану і theos - бог. На територію Росії це ім'я прийшло з Візантії в період прийняття християнства язичницької Руссю. Святим покровителем всіх Тимофєєв є християнський мученик Тимофій, князь Псковській, який був зарахований до лику святих після того, як він прийняв муки за православну віру. Тимофій по натурі теоретик, а не практик, не любить брати на себе відповідальність, уникає ситуацій, у яких потрібно швидко приймати рішення. Здатний на палку любов, однак непостійний.

Це гарне ім'я для Тельця, Діви, Терезів, Козерога. Характеру Раку, Овна, Лева, Стрільця, близнюків, Водолія воно не відповідає.

Тимофій! Поспішаємо з поздоровленнями в день ваших іменин. Дозвольте побажати, по-перше, здоров'я, по-друге, багатства, але головне - щастя, радості, щоб ними повні були дні ваші. Нехай буде милостиво доля до вам і вашим близьким, не буде в житті негод і розчарувань, сонце щодня висвітлює шлях, зігріву теплими променями. Так здійсняться всі ваші благі устремління, поставлені цілі, заповітні бажання, світлі надії! Любіть і будьте улюбленими! Адже любов може врятувати від багатьох напастей. Даруйте гарний настрій своєю посмішкою людям, одержуючи замість ніжність і душевну рівновагу. Нехай доброта й турбота близьких людей завжди присутні у вашому житті. Щастя вам!

Іменини :
29 червня;
9 липня;
26 серпня.[10-01-23][All for the tourists of]
Three days snow madness (0)

[09-09-18][Яремче]
Мекка українського туризму Яремче (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Латвія: коли туди поїхати (0)
[09-07-29][Легенди про Яремче, карпати.]
Мавки (0)

Категорія: Іменини та все про Імена. Таємниця імені. | Додав: ЛюбOFF (11-01-30)
Переглядів: 610 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: