Середа
23-06-07
13:47

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Іменини та все про Імена. Таємниця імені.

Тарас

Давньогрецького походження, означає: неспокійні, бунтар, смутьян.

Тарас у дитинстві подвижен і ворохобний. Він завжди надійде по-своєму, так що краще не витрачати часу на роз'яснення і наставляння - мовчки вислухає, може навіть згідно ківнуть головою, але вперто буде рухатися до поставленої мети.

Серед Тарасов зустрічається багато розумних і талановитих людей, однак їм не завжди вистачає активності, щоб реалізувати свої здібності. Пугаясь потенційних труднощів, вони неохоче беруться за нові справи. У Тараса багато ідей, з якими він ділиться з навколишніми, оскільки сам втілити в життя їх не може. У нього недостатньо розвинене честолюбство, і це теж перешкоджає практичним успіхам.

близьких друзів у Тараса небагато, він більше занурений у світ власних переживань, чим у події навколишнього світу, але якщо людина йому дуже потрібний, він знайде можливість із ним близько познайомитися, однак робить це як би з небажанням. Тарас небагатослівний, вільний час любить проводити біля телевізора, за читанням книг.

Тарасу потрібна дружина, яка могла б відшкодувати його природну недостачу ініціативи й працьовитості. Він, можна сказати, розцвіте як сім'янин, якщо дружина виявиться практичною жінкою й візьме на себе більшу частину турбот по господарству. Тарас же в такому випадку повністю займеться заробляння грошей, а його участь у домашніх справах буде зводитися головним чином до контролю за витратами дружини. При цьому може проявляти дріб'язковість і скупость. Часто жениться на розведених жінках, діти від першого шлюбу не зупиняють його. П'є небагато.

Ім'я Тарас з давньогрецької перекладається як "неспокійні", "хвилюючий". Покровитель імені - святитель Тарас, патріарх Константинопольський. На прохання святою князя Володимира він прибув з Константинополя на Русь, щоб хрестити народ київський. Тараса ретельно проповідував віру Христову й в інших областях Русі. Тараса відрізняються особливою упертістю, непосидючих, допитливість. Людям, які носять це ім'я) не вистачає самостійності, твердості, ініціативності, через що вони часто потрапляють під чужий вплив. Тарас не терпить заперечень і підвищеного тону. Він не дуже коммунікабелен, важко сходиться з новими людьми, не любить, більших, гучних застіль.

не підходять : Дарья, Олена, Зінаїда, Клавдія, Нелля, Юлія, Марта.

Вітаємо Тараса з іменинах! Бажаємо йому, щоб його "бунтарскій" характер не доставляв особливого занепокоєння ні йому самому, ні навколишнім! Бажаємо йому ні при яких умовах не втрачати присутності духу, до всіх життєвих негараздів і проблем ставитися з гумором! Будьте терпиміше до недоліків інших людей, а самі прагнете стати краще, добрішим, шляхетніше. Бажаємо, щоб доля нарешті-те посміхнулася й принесла удачу в справах професійних, розуміння й взаємоповага в особистому житті, благополуччя й спокій у родину. Нехай віра, надія і любов завжди присутні в житті, осяяна її світлом прекрасних змін і наповнюючи глибинним змістом!

Іменини :
10 березня, 22 березня.[09-10-12][Все для туристов]
Местные блюда - Стоит попробовать в Яремчи! (0)

[09-08-20][Відпочинок і поради]
Магічна сила лікарських трав (0)
[09-07-29][Легенди про Яремче, карпати.]
«Завивальна» весільна (0)
[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Домініканські визначні пам'ятки (0)

Категорія: Іменини та все про Імена. Таємниця імені. | Додав: ЛюбOFF (11-01-30)
Переглядів: 1299 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: