П’ятниця
23-03-24
21:26

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Іменини та все про Імена. Таємниця імені.

Яромир

У перекладі зі старослов'янської - "сонячний світ".

У грудному віці дитина спокійний, доброзичливий і привітний. До всіх йде на руки, усмішливий. Часто його долає застуда; слід оберігати верхні дихальні шляхи малюка. Розвивається нормально, але ходити починає пізніше за своїх однолітків, тому що лінується. Емоційно реагує на все нове, цікавий і допитливий. У міру рухливий, не галасливий по своїй суті, але, підтримуючи чиюсь ініціативу, може і погаласувати. Після чого погано спить: дуже збуджений. Здатний на різні дитячі пустощі, але робить це не зі зла і дуже несподівано. Відносини з однолітками складаються легко, він товариський, хоча не шукає спілкування сам: може годинами грати на самоті. Дорослі люблять Яромира за спокійний і веселу вдачу. Навіть якщо йому хтось завадив грати, відірвав від улюбленої справи, він тільки посміхнеться цій людині і знову візьметься за свою справу.

Дорослий Яромир легко сходиться з людьми, але не прив'язується до кого-то дуже сильно. Він дотепник, життєлюб, вигадник. Обожнює розіграші, жарти. Веселий, безжурний чоловік. При всьому при тому він досить серйозний, коли це необхідно. Швидко перебудовується, вміє вирішувати складні питання. З ним легко і надійно, він розряджає напружену обстановку, вносить в колектив відчуття комфорту і затишку. Користується підвищеною увагою жінок, має багато прихильниць. Але не прихильник безладних зв'язків та має одну перевірену сексуальну партнерку, хоча увагу слабкої статі не може йому не лестити. У нього нерідко зав'язується багато романів, але він ніколи не зустрічається з кількома жінками одночасно. Намагається не закохуватися, вважаючи, що це ускладнює життя: у нього великі плани на майбутнє, і спочатку треба все їх здійснити або хоча б закласти надійний фундамент. Секс для нього має велике значення, тому в постійні партнерки він вибирає дослідну і темпераментну жінку, яка нерідко потім стає його дружиною. До родини ставиться серйозно і відповідально. Одружується пізно і обережно.

Яромир впевнений в собі і вселяє цю віру з надією в душі оточуючих. Здатний практично допомогти друзям і близьким. Сім'я у нього, як правило, міцна та дружна. Діти обожнюють батька, сміх в будинку не змовкає, коли всі збираються разом. Син у Яромира росте справжнім чоловіком, а дочка завжди може розраховувати на допомогу, підтримку і розуміння батька. Нерідко в майбутньому дочки важко вийти заміж, вона порівнює всіх претендентів на руку зі своїм батьком, і порівняння, як правило, не на користь претендентів. Дружина Яромира вважає себе щасливою жінкою, це ще одна риса характеру Яромира - вміти робити всіх навколо щасливішими. Для нього немає нерозв'язних проблем - завжди знайдеться вихід зі скрутного становища. Діє він завжди впевнено й рішуче. Розлучення у Яромира дуже рідкісні і трапляються не з його вини. Якщо ж таке відбувається, то діти залишаються з батьком - вони не можуть перенести розлуки з ним.

Грудневий Яромир - чоловік з веселим характером, трохи неврівноважений, запальний, імпульсивний. Дуже талановита, творчо обдарована. Одноманітна робота не для нього, він може стати актором, музикантом, гумористом, коміком. Легко переносить невдачі, неприємності переводить жартома, може посміятися над власною нерозторопністю або непристосованістю. Це робить спілкування з ним і життя поруч з ним легкої, відносини - невимушеними.[10-02-16][Все для туристов]
Катки на все вкусы (0)

[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
ОАЕ: курорти (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Всім, хто їде до Литви. Корисні дрібниці (0)
[09-07-31][Відпочинок за кордоном.]
Чилі: визначні пам'ятки (0)

Категорія: Іменини та все про Імена. Таємниця імені. | Додав: ЛюбOFF (11-01-31)
Переглядів: 1055 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: