Вівторок
23-06-06
14:24

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Давай закуримо, по одній! Кубинські сигари

Давай закуримо, по одній! Кубинські сигари

Сигарні етикетки були винайдені в XIX столітті, щоб аристократи могли палити сигару, не боячись забруднити свої білі рукавички. Дуже скоро етикетки придбали не тільки утилітарне значення, але стали символами соціального статусу курця, і дуже багато спроможних персон почали замовляти сигари зі своїми власними портретами на них. Зараз всі якісні гаванські сигари, що йдуть на експорт, мають етикетки, що знаходяться приблизно в 2 см від кінця, який тримають в роті. В даний час етикетка має цінність тільки для колекціонерів, але не слід поспішати видаляти її, щоб випадково не зіпсувати зовнішню оболонку сигари.

Відкривач тютюну
В свій перший візит на Кубу Христофор Колумб випадково зустрівся з індійцем, що лікує своїх хворих побратимів. Лікар використовував в своїй практиці трубку (tohago) з очерету, наповнену тліючим сухим листям місцевої рослини cohiba (сорт тютюну). Тютюновий дим обов'язково вдихался і видихався тільки через ніздрі. Це ритуально-курильну дію індійці називали sikar і проводилося воно лише для залучення на свою сторону добрих духів. Пізніше іспанці почали скручувати листя, роблячи перші сигари, які палили, тримаючи в роті. Комерційне виробництво тютюну (Nicotiana tabacum) почалося після 1580 року і до 1700 року зайняло найбільшу частку експорту.
Відпочинок у Карпатах

З цього складається ціна

Вирощування тютюну вимагає трепетного відношення. Крім того, що від моменту сівби до моменту збору тютюнову плантацію треба відвідати не менше 150 разів, так ще і ніжно розмовляти треба з рослинами під час кожних відвідин. Поля (Vegas) повинні бути зорані на биках, якщо орати за допомогою тракторів, грунт ущільниться, а якість листа погіршає. Щоб не знижувалася родючість грунтів, поля слід періодично засівати кукурудзою.
Розсада тютюну готова до посадки в грунт через 45 діб після висівання насіння в розпліднику. Рослини за цей час досягають 15-20 см у висоту. Період зростання триває з жовтня по грудень, і за цей час кущ зростає до півтора метрів, а розмір листя буває 30 см в довжину і 25 завширшки. Коли рослина досягає необхідної висоти, центральну нирку видаляють, щоб ніщо не заважало рости листю. Тонкий тютюн Corojo листя, якого йдуть на зовнішню оболонку сигар, вирощується під укриттями, що захищають його від прямих сонячних променів. Тютюн Criollo, листя якого використовується як наповнювач, навпаки, повинен постійно знаходитися на сонці. Дорослу рослину має від шести до дев'яти пар листя. І кожна пара листя повинна бути знята обов'язково уручну, з інтервалом в 1 тиждень. От чому процес збору триває з січня по березень.

Як подружки - по парах
Зібране листя зв'язується парами, як були зірвані, і підвішуються для сушки на 50 днів на спеціальних дерев'яних жердинах в спеціальних сараях (secaderos) які орієнтовані так, щоб по можливості уникнути сонячного світла. Спочатку листя стає жовтим, потім червонувато-золотими. Підсушене листя зв'язується в кіпи приблизно півметра заввишки для первинної ферментації, яка триває 30 днів. Це видаляє з листя смолу, а їх колір стає одноріднішим.
Після цього листя зволожується і сортується, у них віддаляються живці, і вони знову просушуються на гратах протягом декількох днів. Потім упаковуються в спеціальні пакунки, так звані tercios які зв'язуються вірьовками з кори пальмового дерева. У такому вигляді листя зберігається і чекає часу відправки на сигарну фабрику.[10-02-16][All for the tourists of]
Dzhypinh on Svydovtsi (0)

[09-08-19][Відпочинок за кордоном.]
Дайвінг на Червоному морі (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Туризм в Білорусі (1)
[09-09-19][Яремче]
Яремча Ринки і "Прут". (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: vechervkarpatah (09-08-15)
Переглядів: 1797 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: