Понеділок
24-10-28
11:14

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]



Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962



Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок і поради

АЗОВСЬКЕ МОРЕ - РАДИ ВІД ВІДПОЧИВАЮЧИМ


АЗОВСЬКЕ МОРЕ - РАДИ ВІД ВІДПОЧИВАЮЧИМ

Відправляючись в будь-яку подорож, навіть в найкомфортабельніший готель, з перельотом і обслуговуванням по VIP програмі, добре б пам'ятати, що будь-яка подорож взагалі - це ризикований захід. З давніх часів, коли кораблі негоціантів відправлялися за моря у пошуках заморських чудасій, по наші дні мало що змінилося. Звичайно, засоби пересувань стали могутнішими і швидкохідними, з'явилася можливість підтримувати зв'язок зі світом посредствам мобільного зв'язку. Але як і у далекому минулому природні стихії і людський чинник здатні перетворити нешкідливу подорож на кошмар. А значить не зайвий поклопотатися про елементарні речі, необхідні в будь-якій нестандартній ситуації.

Що брати з собою:

1. Аптечка. Раджу почитати форуми і сайти з похідної і туристичної тематики, і зібрати набір найнеобхідніших медикаментів, таких як жарознижуючі, болезаспокійливі, знезаражувальні, від розладу шлунку, від опіків, лейкопластир і перев'язувальні засоби. А також медикаменти виходячи з особистого стану здоров'я. Як варіант підійде автомобільна аптечка або будь-який інший готовий набір. У будь-якому випадку це краще чим нічого. Оскільки відпочиваючи в пансіонатах на Азовському морі ви можете зіткнутися з тим що у вас в номері в кожній кімнаті по плазмовій панелі, а елементарного активованого вугілля узяти ніде. І навіть наявність медпункту в пансіонаті немає привід залишити свою аптечку будинку.

2. Гроші. Якщо ви з України, то можете пропустити цей пункт, а ось приїжджає з Росії і ближнього зарубіжжя варто узяти на замітку. У Україні як платіжний засіб в ходу українська гривна. Її можна купити в «обмінниках» за рублі, долари або євро. З іншими валютами доведеться мучитися. У будь-якому випадку уточнюйте ці нюанси при бронюванні туру. У більшості пансіонатів і баз відпочинку, а також в місцях їх дислокації обмінні пункти або взагалі відсутні, або працюють нерегулярно. І курс в них не найвигідніший. У більшості курортних зон після 17-00 обміняти гроші просто ніде. Хіба що в торгових наметах по грабіжницькому курсу, і те якщо вийде. Моя рада - розрахуйте свої витрати і міняйте відразу по приїзду. Але не на вокзалі, де курс зазвичай нижче. А в «обміннику», або в банці де-небудь в місті або райцентрі. Цю інформацію отримаєте у приймаючої сторони заздалегідь. Не у наших традиціях вести гроші з курорту назад, але якщо вони у вас залишилися, то краще по приїзду обміняти їх назад на потрібну валюту.

3. Страховка. Про це всім нам "лисина проєлі" агенти по страхуванню. Та все ж. Більшості баз відпочинку і пансіонатам все одно є у вас страховка чи ні. Трапся що, найчастіше вважатися припаде на себе. якщо ви купили путівку у місцевого оператора, то він зобов'язаний включить страховку у вартість путівки. Проте вона найчастіше чисто символічна. Поклопочіться про себе самі. Це зовсім не дорого. Але свій страховий поліс і договір страхування краще мати при собі. Якщо ви набуваєте путівки "безпосередньо" або через українського посередника, можете придбати і страховку у них. Як правило вони діють в зв'язці з місцевими страховими компаніями, а ті у свою чергу з медичними установами. У разі виникнення складнощів частіше достатньо дзвінка приймаючому агентству або в страхову компанію.

4. Похідні дрібниці. Кип'ятильник - обов'язковий атрибут. А сумістивши його з банкою улюбленого сорту кави або чаю, купленого по дорозі в магазині, ви отримаєте звичне задоволення і економію на уранішніх кава-тайм. Адже в пани чашка банального Neskafe в пластиковому стаканчику обійдеться мінімум в 0,5$. Як правило, "заправившись" по дорозі з вокзалу в пансіонат необхідним «мінімумом бутерброда», ви матимете перекушування у будь-який час доби. Благо холодильник в номері сподіваюся буде.

Ещ е дуже важливе питання - питна вода. Це проблема всього Азовського побережжя. Якісної питної води тут немає. Та що тече з крана годиться тільки для миття. Пити її рішуче не рекомендую! Це перше що здатне вибити вас з обойми на перших 2-3 дні вашого відпочинку з діагнозом "дизентерія" ( див. п.1 "Аптечка"). Як правило, питна вода привезла, у великих цистернах. Її теж краще кип'ятити. Моя рада - купувати і пити воду тільки в пластиковій або іншій герметичній упаковці. В середньому близько 2 л. на дорослу людину в добу. Ці витрати теж краще врахувати заздалегідь. І врахуйте що всі продукти які продаються в місцях відпочинку мають "злегка" курортну націнку. По цьому, забравшись подалі від цивілізації доведеться змириться. Але уважно, - уважніше чим зазвичай, досліджуйте етикетки на предмет термінів зберігання і придатності продуктів. Не виключено, що морожене яке ви купили, залежалий в морозильнику з минулого року. Я особисто знайомий з таким випадком. Ну не продалося минулого року, так не викидати ж! Це ж стосується і батарей до плейєра або фотоапарата. Взагалі будьте пильні.

Чого не треба брати з собою:

1. Вечірніх платтів і дорогих прикрас. Перше просто зайвий даремний вантаж, друге - часто жертва морському боові нептунові. Знаю випадки, коли останній день відпочинку затьмарює втрата золотого ланцюжка або навіть обручки! У відпускному чаді краще не обтяжувати себе думками про ганебний метал.

2. Диванний настрій. Наявність величезного плазмового телевізора в номері немає показник якості відпочинку. Достатньо будь-якого, все одно дивитися не буде бажання. Мене розчулюють рекламні проспекти деяких пансіонатом із строчками "в номері кольоровий телевізор" . А який він ще може бути в 21-м столітті? Втім, ми на Азові!

Взагалі на мій погляд настрій або настрій на відпочинок є таким, що багато в чому визначає. Це стосується будь-якої подорожі. Легка іронія і відчуття гумору - ось що візьміть з собою всенепременно! Якось сумно спостерігати коли із-за дрібниць чоловік впадає в емоційну кому, і не виходить з неї до кінця подорожі. Найчастіше всі проблеми мають рішення, і їх питома вага в історії вашого відпочинку з часом виявиться просто нікчемною. Не пропустите головне за чим приїхали!

десь хочу підкреслити роль агентства або іншого суб'єкта, у якого ми придбали путівку. Часто адміністрація пансіонату що продав вам путівку цим свою місію вважає виконаною. Договору з ними ви не укладали, «койко-место», згідно оплати, вони вам надали, а все останнє - ваша турбота. В крайньому випадку можуть і гроші назад повернути, і виставити за двері. Такі випадки бували. Дивитеся, з ким маєте справу. Економія може привести до неприємних сюрпризів. Особиста моя думка - краще мати свого агента якому можливо і доведеться заплатити комісійні, але який поклопотатися про те щоб ваш довгожданий і не дешевий відпочинок не був затьмарений неприємностями. Принаймні, хоч би буде кому поскаржитися або на кого писати гнівні відгуки. Пансіонат - це структура зі своєю ієрархією, в якій співробітники можуть мінятися кілька разів за сезон, власники знаходяться зовсім в іншому місті, а ті з ким ви вели переговори до приїзду, канули в лету, їх телефони мовчать. Порятунок потопаючих - справа рук самих потопаючих! Але якось легше коли разом з вами борсається і той хто вас сюди запросив.

Азовське море по-своєму привабливо і затребувано. В міру дрібне, тепле і прісне, воно чудово підходить для сімейного відпочинку. Молодь і студенти тут можуть недорого «вписатися» до бабульке в приватний сектор і відмінно провести час. Є шикарні приватні вілли по заморських цінах але з дешевими фруктами і хорошим українським пивом. А ще бички, персики, кавуни! Це коштує того щоб приїхати сюди за всім цим на недельку-другую. А мої ради, сподіваюся? вам стануть в нагоді. Продовження слідує..



[10-10-17][Все для туристів]
З Ґимби — в «трубу» (0)

[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Поля Елісейськие - висохлий рукав Сени (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Версаль - дорогий куточок (0)
[09-07-29][Яремче, туризм, наш регіон.]
По праву називають місто Яремчу (0)

Категорія: Відпочинок і поради | Додав: Lubchuk (09-11-10)
Переглядів: 1753 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: