Субота
25-01-11
13:39

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]



Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962



Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок і поради

9 серпня. Пантелеймон Цілитель

9 серпня. Пантелеймон Цілитель

Здавна і до цього дня кращим побажанням на свята було і залишається побажання здоров'я. Екологія сучасного світу, спосіб життя, який веде більшість із нас, то, що ми їмо, не мають до міцного здоров'я навіть тих, кому предки передали хороші гени. На жаль, всі ми, хто частіше, хто рідше вболіваємо і, звичайно, засмучуємося через своїх хвороб і хвороб своїх рідних.
9 серпня. Пантелеймон Цілитель Не знаю, хто саме сказав: «Яке ж треба мати здоров'я, щоб лікуватися в наших поліклініках».

На жаль, висловлювання це близько до істини.

Що таке сучасна районна поліклініка?

В основному це старі будівлі з вузькими коридорами, в яких влітку задуха неймовірна, а зі стелі сиплеться штукатурка, застаріле обладнання, і можна вважати великим щастям, якщо УЗД, рентген та інші можливості обстеження знаходяться в одному приміщенні або хоча б поруч.

Частіше за все потрібно їхати в інший кінець міста, записуватися і чекати місяці два-три.

Більшість лікарів у поліклініках - літні дами, не блискучі кваліфікацією.

Нерідко замість рецепта хворий отримує на руки рекламні листи.

Ось так намучишся, плюнеш на все і підеш в платну поліклініку. Але і там ніхто якості не гарантує, у кращому випадку ввічливість і відсутність черг, тобто кожен пацієнт приходить до часу, йому призначеному, і не висиджує годинами в коридорі.

Це втішає, але не сильно.

Відомо, що в різних країнах система охорони здоров'я побудована по-різному.

У США, наприклад, 35 мільйонів американців на сьогоднішній день не мають медичного страхового поліса і отримують тільки екстрену медичну допомогу.

У більшості ж європейських країн надання медичної допомоги фінансується державою.

У Великобританії фінансування йде з бюджету країни. Виходить, що їх державна медицина чимось нагадує медицину Союзу.

У нинішній Великобританії кожен громадянин, незалежно від рівня своїх доходів, отримує своєчасне і якісне лікування.

Приблизно так само вибудувано охорону здоров'я в Швеції, Фінляндії, інших скандинавських країнах.

Чи не це соціалізм, який ми так довго будували?

Німецька система охорони здоров'я вважається однією з найкращих у світі.

У Німеччині в основі страхового принципу лежать так звані лікарняні каси, які оплачують лікування. Їх дуже багато, вони працюють за різними стандартами, і кожен громадянин сам вибирає, яку саме страховку оплачувати і послугами якої каси користуватися.

Наші депутати теж вкотре перейнялися охороною здоров'я.

«Єдина Росія» запропонувала пакет заходів, які, начебто, дозволяє зробити безкоштовне лікування більш якісним.

Базовий законопроект «Про обов'язкове медичне страхування в Російській Федерації» і пов'язані з ним поправки до чинних законодавчих актів вже прийнятий у першому читанні.

З високих трибун нам обіцяють підвищення доступності медичної допомоги та ефективності роботи лікувально-профілактичних установ.

Кожна людина сама отримає можливість вибирати страхову медичну організацію, куди з місця його роботи будуть перераховуватися страхові внески. Громадянин також сам вибере, де йому лікуватися і хто стане його лікуючим лікарем.

«Живі перекази, та віриться насилу» ...

І ще цікавий момент - для створення конкуренції у системі будуть брати участь медичні організації будь-яких організаційно-правових форм і будь-якої форми власності, а також частнопрактикующие лікарі. Для всіх будуть створені рівні умови.

Що з цього випливає?

Висновок напрошується сам - ніхто не захоче лікуватися в напіврозореного районних поліклініках, і вони впадуть, як колос на глиняних ногах, але де гарантія, що приватні клініки захочуть лікувати хворих на страхові «копійки»?

Наприклад, депутат Михайло Ємельянов від «Справедливої Росії» відверто заявив, що: «Медобслуговування для бідних буде погіршуватися, а для багатих - поліпшуватися, ось до чого веде пропонований законопроект, оскільки він допускає приватні клініки в систему ОМС».

Але найбільше мене вразила стаття, за якою страхова компанія має право пред'являти громадянину позов за недотримання приписів лікаря.

Це говорить про те, що страхові компанії будуть шукати будь-які лазівки, щоб не оплачувати лікування хворих і, озираючись на реалії нашого життя, сумніватися в тому, що вони їх знайдуть, не доводиться.

Наприклад, хворому виписані ліки, але він їх не купив. А якщо ціна ліки фантастична?

Не секрет, що наші лікарі вважають за краще виписувати саме дорогі імпортні ліки, ігноруючи вітчизняні дешевші аналоги.

Так що всім нам варто вознести молитви Великомученику цілителя Пантелеймона.

Адже тільки святий при ринковій економіці допомагає задарма.

Великомученик Пантелеймон народився в кінці III століття в азіатському місті Нікомідія у Віфінії, в багатій і знатній родині.

Хлопчика назвали Пантелеймоном, що значить "по всьому лев», батьки сподівалися, що їх син виросте мужнім і безстрашною людиною.

Мати свята Єввула (пам'ять 30 березня) виховувала хлопчика в християнській вірі, але вона рано померла, а батько хлопчика, язичник Євсторгія, віддав сина в язичницьку граматичну школу, а потім вчитися лікарському мистецтву у знаменитого в Нікомидії лікаря Евфросина.

Коли Пантелеймон ходив вчитися до Євфросин, то нерідко проходив повз будинок, в якому жив священик Єрмолай.

Старця Єрмолай Пантелеймон сподобався, і він став запрошувати його до себе і заводив з ним розмова про Христа і Його вірі. Юний лікар згадав науки матері і полюбив Христа.

Перейнявши від учителя свого, лікаря Евфросина, все найкраще, Пантелей милосердно лікував всіх, а насамперед - незаможних і заточених у в'язницях. Юнак прийняв хрещення і схилив до християнської віри свого батька, на його очах вилікувавши сліпого.

Після смерті батька Пантелеймон став багатою людиною, він відпустив усіх своїх рабів на свободу, а майно роздав бідним, продовжуючи даром лікувати нужденних.

Незабаром слава про його лікарському мистецтві дійшла до Риму, і юний Пантелеймон був представлений імператору Максиміна (284-305 роки).

Імператор побажав залишити цілителя при своєму дворі і зробив його згодом придворним лікарем.

Але слава Пантелеймона викликала заздрість і ненависть лікарів-язичників, і одного разу вони доносили на нього імператора Максиміліана.

Імператор покликав цілителя до себе і запитав: «Що я чую про тебе: кажуть, що ти хулішь богів наших і віддаєш славу якомусь Христу? Я не хочу вірити цьому і сподіваюся, що ти сам викрити наклеп, принеси жертву богам ».

Але Пантелеймон відповів: «Абсолютно правильно це. Я відрікся від ваших богів, тому що вони помилкові, і увірував в Христа, тому що він є істинний Бог ».

Пантелеймон запропонував закликати одного невиліковного хворого, і по тому, хто зцілить його - він або язичницькі жерці - вирішити, чия віра істинна.

Молитви язичницьких жерців, піднесені до їх богам, не принесли результату, а Пантелеймон лише закликав ім'я Христове, як хворий отримав зцілення, і багато присутніх при цьому увірували в Христа.

Цілителя ж піддали жорстоким тортурам, потім обезголовили, а тіло кинули в багаття. Але вогонь не торкнувся тіла святого, і воно було таємно поховано християнами

Це було в 305 році. Незабаром мощі святого були перенесені до Царгорода. Частини їх знаходяться в монастирі імені св. мученика і інших на Афоні, також у Москві, на Нікольській вулиці, в каплиці його імені.

На іконі зображений красивий кучерявий юнак з ясними карими очима в жовто-зелених шатах.

І дивиться він сумно і спокійно на всіх, хто приходить йому помолитися.

І здається обличчя його у відблисках полум'я свічки добрим і подає надії.

Ніхто не стане сперечатися, що віра, молитви - це добре.

Але при думці, що може статися так, що сподіватися можна буде тільки на святого цілителя великомученика Пантелеймона, стає сумно.

А якщо захочеться лікуватися самим, то на день Пантелеймона збирають цілющі трави ...


[10-03-04][Все для туристів]
Печеня (0)

[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Про визначні пам'ятки Іспанії (0)
[09-09-19][Відпочинок за кордоном.]
Йорданія, Джераш (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Австрійська казка - Хайлігенблют (0)

Категорія: Відпочинок і поради | Додав: galin4ik (11-02-24)
Переглядів: 1483 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: