Середа
23-06-07
21:41

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Йорданія, Джераш

Йорданія, Джераш

Джераш (що раніше носив назву Гераса) - унікальне античне місто. Багато в чому саме завдяки подібному розгулу стихії він і зберігся до наших днів. Більш менш серйозні археологічні роботи тут почалися тільки в 1925 р. До речі сказати, одне з прізвиськ Джераша - Східні Помпеї. Перші поселення виникли тут ще в епоху неоліту. Щедро зрошувані дощами схили гір Гилід і благодатна природа завжди привертали сюди людей. Залишки цих перших поселень, руїни пізніші за зведені тут римські і грецькі поліси, що змінилися міськими спорудами Візантії, а потім імперію Умейядов, до цих пір вражають уяву, Золоте століття міста припало на епоху Римського владицтва. Сьогодні Джераш є одним з кращих серед всіх зразків провінційного міста Римської імперії, що збереглися до сьогодення. Пишність Джераша частково обумовлена тим, що свого часу він входив в Декаполіс, торговий і політичний союз десяти крупних греко-римских міст, що динамічно розвивається.

"Вулиця Колон" - Кардо Максимум - головна вулиця Джераша - по історичних мірках збереглася у відмінному стані і дає прекрасне уявлення про те, як виглядали центральні вулиці римських міст. У Джераше вона починається від Овальної Площі перед південними комірами і тягнеться на 600 метрів на північ. У мощених каменях дорожнього покриття видно сліди колісниць, на яких в Джераш в'їжджали знатні римляни і імператор, який тут гостив, що ясно збереглися.

На руїнах багатьох тутешніх будівель до цих пір збереглося різьблення і багаті прикраси з мінералів, а подекуди і з коштовних каменів.

До сьогоднішнього дня на подив добре збереглися колоннірованниє вулиці, купальні, театри, башти, храми, площі і фонтани, арка Адрігена, іподром, Храм зевса, Храм Артеміди... Храм Артеміди був побудований в другій половині 2 в.н.е. на величезній колонадній площі, це найелегантніші колони Джераша. Вони видно практично з будь-якої точки міста. Величезна ніша усередині храму ймовірно мала усередині статую Артеміди. Богиня була покровителькою Джераша.

Німфей. Одне з найкрасивіших місць стародавнього міста. Це одна з рідкісних водяних споруд тих, що уціліли майже цілком. Фонтан був споруджений в 2 столітті і був присвячений німфам, споруда мала мармурове облицювання на нижньому ярусі і левові голови з витікаючою з них водою. Верхній ярус був з фігурами німф в нішах. Вода переливалася з фонтану в басейн і далі текла по дренажній системі що проходить під вулицею. Відпочинок у Карпатах

Південний театр відноситься до періоду імператора Доміциана 90- 92 гг.н.е., вміщає більше 3500 глядачів. Дивовижна акустика робить його і зараз головною сценою Фестивалю Джераша. Перші ряди були іменниє. Імена місцевої еліти міста збереглися на багатьох сидіння, а решта місць мала номери, на яких розміщувалися відповідно до квитків з кераміки...[10-03-16][All for the tourists of]
Than in the tourist travels (1)

[09-09-18][Відпочинок і поради]
Гольф в Україні є.... (0)
[09-09-19][Відпочинок]
Солотвино. (1)
[09-08-22][Відпочинок і поради]
Чемпіонат світу по секс-туризму (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: vechervkarpatah (09-09-19)
Переглядів: 1053 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: