Субота
23-06-03
14:27

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок і поради

Що таке діловий туризм

Що таке діловий туризм

Діловий туризм (Business Travel) - найбільш напрям сучасного туризму, що швидко розвивається. У тій або іншій формі бізнес-туризм існує вже давно. Як про самостійний і високодоходний вид туризму про нього заговорили в Європі і США в 70-80-і рр. XX в., а в 90-і роки ця сфера бізнесу придбала особливо значний розмах.

Замість поняття «бізнес-туризм» часто використовується англійський термін-абревіатура - MICE, що точно відображає структуру цього виду туризму: Мeetings / Incentives / Conferences / Exibitions, що в перекладі означає: Ділові зустрічі / Інсентів - туризм / Конференції / Виставки.

У всіх розвинених країнах існують асоціації ділового туризму, спеціалізовані видання, учбові центри, проводяться виставки цієї сфери бізнесу. Наприклад, Американська Асоціація ділового туризму «SITE» (Society of Insentive and Travel Executives), об'єднує авіакомпанії, готелі, круїзні лінії, учбові установи, конгрессниє центри, консалтингові і страхові компанії, фірми-туроператори инсентив-туров, транспортні компанії. Основні напрями роботи «SITE» - це маркетингова підтримка своїх членів, узагальнення і розповсюдження досвіду, видання спеціалізованої літератури.

Business Travel сьогодні - розвинена індустрія по обслуговуванню ділових поїздок. Фахівці зазвичай розглядають поняття Business travel як бізнес-систему, що складається з чотирьох підсистем. Це - чотирикутник, в кутах якого знаходяться: «компанії-замовники (вони направляють своїх співробітників в ділові поїздки) », «компанії-постачальники окремого виду послуг» (авіакомпанії, готелі, бюро по оренді автомобілів, страхові компанії і ін.), «компанії-постачальники повного комплексу послуг (туроператори) у сфері ділових поїздок» і «організації і фірми індустрії MICE».

Діловий туризм - це і поїздки за рубіж на виставки і конференції і так далі, для когось - це поєднання приємного з корисним, коли вдається провести і ділові переговори і відпочити в нових місцях.

Сьогодні багато туристичних компаній успішно працюють в області організації і обслуговування конференцій, конгресів і корпоративних заходів. Вони швидко і ефективно організовують поїздки різної тематики і цілей (від організації конференцій до відвідин виставки або конкретного підприємства) як для великих груп (100 і більш за чоловік), так і для індивідуальних клієнтів.

Організація бізнес-туров має свою специфіку. Як правило, бізнесмени планують свої поїздки за декілька місяців, що особливо актуально для «високого сезону» у виставковому бізнесі, який доводиться на лютий-травень і вересень-листопад. При організації ділових поїздок буває необхідно знайти найкоротшу стиковку авіарейсів, самий найближчий до виставки готель, найзручніший трансфер і тому подібне

Основа ділової поїздки - програма зустрічей і заходів, спланованих і насичених. Туристичним компаніям без копіткої роботи з клієнтом, розуміння специфіки його професійної діяльності і чіткого бачення саме ділової мети його поїздки не обійтися. Ділові поїздки організовуються, як правило, з повною культурною і екскурсійною програмою. У стандартну програму входить мешкання, сніданки, трансфери, оформлення візи. Додатково надаються такі послуги як: акредитація на виставку або вхідні квитки, послуги гідів, перекладачів, додаткові переїзди або оренда автомобіля і багато що інше, що може бути необхідне на тому або іншому заході. Клієнтам пропонуються спеціальні тарифи на перельоти в бізнес класі, організація VIP обслуговування в аеропортах і тому подібне

Діловий туризм - один з найперспективніших напрямів сучасного туризму. Високі темпи його розвитку визначають, в першу чергу, глобалізація світової економіки і «стирання меж». Бізнесмени все частіше шукають і знаходять ділових партнерів за кордоном. Але, відправляючись в подібну подорож, вони хочуть не просто побувати на виставці, семінарі, конференції - вони їдуть за новими можливостями для свого бізнесу.[10-04-10][Все для туристів]
Вулицями Личаківського некрополя (0)

[09-08-19][Відпочинок за кордоном.]
Дайвінг в Таїланді (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
«Золотий голос» Канади - Селін Діон (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Курорти Білорусі 2 (0)

Категорія: Відпочинок і поради | Додав: vechervkarpatah (09-07-30)
Переглядів: 3080 | Рейтинг: 4.5/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: