Неділя
21-06-20
20:35

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Болгарія: що подивитися

Болгарія: що подивитися

Не залежно від того, з якою метою Ви вибрали для відпочинку Болгарію, безглуздо було б виїхати із-за неї, не ознайомившись з її визначними пам'ятками. А саме:

Рільський монастир (заснований в X в. відлюдником Іваном Рільським). Він розташований в 119 км. на південь від Софії. Монастир знаходиться на висоті 1147 м і займає площу 8800 квадратних метрів. Він привертає не тільки іноземних гостей, але і паломників зі всієї Болгарії.

Бачковський монастир.Цей монастир знаходиться в 29 кілометрах від Пловдіва на березі ріки Асеніци. Він був заснований в 1083 р. Григорієм Бакуріаном, грузином за походженням. Братія монастиря спочатку складалася з п'ятдесяти монахов-грузін. Бачковський монастир володів великими багатствами, його землі тягнулися до самої Солуні (Салонік). По масштабах, архітектурному, художньому і культурному значенню його можна порівняти тільки з Рільським монастирем.

Троянський монастир - третій по величині і значенню монастир Болгарії. Він розташований далеко на півдні, в 6 км. від міста Мелник. Це єдиний з відновлених в перші століття ярма Османа монастирів, якому надалі пощастило уціліти. Відпочинок у Карпатах

Монастир Аладжа -ето найвідоміший середньовічний скельний монастир Болгарського причорномор'я, населений ченцями-відлюдниками під час Другого болгарського царства XIII-XIV вв.

Земенський монастир розташований в долині річки Струма в 76 кілометрах на південний схід від Софії. Він був закладений очевидно ще в XIII в. В період турецького владицтва монастир був зруйнований і уціліла лише церква св. Іоанна Богослова. Монастир був відновлений тільки в XIX столітті.

Монастир в місті Шипка - є символом звільнення від ярма Османа в результаті звитяжної російсько-турецької війни 1877 - 1878 рр.

Місто-музей Несебр розташоване на невеликому півострові в 17 км. від міста Бургас. Несебр - одне з найстародавніших міст в Європі, занесений в світовий список пам'ятників культури ЮНЕСЬКО в 1983 р., а його старовинна частина оголошена архітектурним і археологічним заповідником з 1956 р.

Мис Каліакра, назва якого переводиться, як "Красивий мис", врізаючись на два кілометри в морі, є одним з найпривабливіших куточків болгарського побережжя. Причиною такої назви послужили скелясті береги дивовижного золотисто-пурпурного кольору, висота яких досягає 70 м.

Балчик. Місто знаходиться в 42 км. від Варни, в безпосередній близькості від мису Каліакра і курорту Албена. Привертає прекрасним м'яким кліматом, ласкавим морем і чистим повітрям. Завдяки своєму розташуванню і оточенню красивими білими горбами, місто зветься "білим". Балчик виник в VII - VI в. до н.е. як грецька колонія. Впродовж багатьох століть люди вирощували тут одні з найродючіших виноградних насаджень в Болгарії. Саме тому стародавні поселенці вибрали своїм покровителем бога вина Діонісія.

Археологічна місцевість "Кам'яний ліс" знаходиться в 18 кілометрах від Варни і є одним з найнеймовірніших природних феноменів в Болгарії. Цей дивовижний природний пам'ятник займає площа близько 50 квадратних кілометрів. Його протяжність близько 700 метрів. Каменями є природні кам'яні колони, що досягають до 6 м. у висоту. Ці колони, порожнисті усередині, по одній з гіпотез - вапняні відкладення навколо водоростей на дні стародавнього моря. Після відливу води, неорганічні відкладення на морському дні еррозіровалі, набуваючи своїх теперішніх химерних форм. По припущеннях учених, вік цих утворень - близько 50 мільйонів років.

Варна. У цьому місті пропонується екскурсія в дельфінарій - єдиний на Балканському півострові, а також екскурсія в акваріум.

Пльовна. У пам'ять боїв під Пльовной в місті споруджені мавзолей полеглих росіян і румунських воїнів, Ськобельовський парк-музей, історичний музей "Звільнення Пльовни в 1877 році", біля Грівіци - мавзолей румунських воїнів, в Пордім - два військово-історичні музеї і близько 100 інших пам'ятників в околицях міста. У місті споруджений також пам'ятник звільнення Пльовни Радянською Армією в 1944 р. У Москві у Ільінських воріт знаходиться пам'ятник гренадерам, полеглим під Пльовной.

Бургас. Одна з найвідоміших визначних пам'яток міста - Морський парк, що тягнеться на сім кілометрів уподовж морить. Там же знаходиться Літній відкритий театр, що вміщає близько 2500 чоловік. З парку можна потрапити в серці міста з його жвавими кафе, затишними ресторанами, барами і різними магазинами. Міський історичний музей представляє увлекательноє подорож в минуле міста. У екскурсійну програму входять відвідини церкви Св. Кирила і Мефодія і маленькій вірменській церкві, обидві відносяться до споруд XIX століття. Цікаві також Бургасськие лазні, побудовані поряд з цілющими мінеральними джерелами. Вони є одними з найстародавніших в Болгарії і були відомі ще в часи римлян. Цікаво побувати у фортеці Піргос, руїни якої знаходяться на березі Мандренського озера. Є припущення, що назва міста походить від назви цієї фортеці.

Софія. Найбільшої уваги в місті заслуговують залишки давньоримських споруд, мечеть Банячи - Баши (16 в), Софійський кафедральний собор Олександра Невського, що є візитною карткою міста, церква "Бояна", розташована в передмісті столиці. Софія відома своїми музеями, серед яких Національна художня галерея (болгарського, західноєвропейського і російського мистецтва), Народний археологічний музей, Етнографічний музей, музей історії Софії, Центральний музей міста, будинки-музеї Д. Благоєва, І. Вазова, В. Коларова, А. Стамболійського, Н. Вапцарова і ін. Вивчивши визначні пам'ятки Софії, можна піднятися на гору Вітошу. Влітку вона популярна, як місце пікніків і прогулянок, а взимку використовується гірськолижниками.

СЕРЕДНЬОВІЧНА ФОРТЕЦЯ БАБА ВИГЛЯДУ
Фортеця коштує на березі ріки Дунай, в місті Відін на північному заході Болгарії. Фортеця побудована на місці колишньої римської фортеці Bononia, яка стояла на межі Римської Імперії з 1-го по 7-ій століття. Баба Вигляду була побудована в 10-м столітті і є єдиною середньовічною фортецею, яка залишилася не зруйнованою до сьогоднішніх днів. Замок захищений внутрішніми і зовнішніми стінами і оточений ровом, заповненим водою з Дунаю. Сьогодні в замку влітку проводяться численні уявлення, що театралізуються, також він часто використовується для зйомок історичних фільмів. У замку є музей історії краю.[09-10-29][Все для туристів]
Екскурсії, походи – Всі можливі варіанти екскурсій в нашому регіоні. (1)

[09-09-19][Карпати]
ПОхід Хомяк-Синяк-мал.Горган. (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Киргизськая охота (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Мадагаскарські раритети (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: vechervkarpatah (09-07-30)
Переглядів: 2709 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: