Середа
23-06-07
20:59

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Легенди про Яремче, карпати.

Звідки взялися писанки

 

Легенда

Звідки взялися писанки

 

 

   Великі муки і терпіння переніс наш Спаситель, найбільший учитель людства, Ісус Христос. Його оскаржили фарисеї перед римським намісником Пилатом, що Ісус хоче стати королем Юдеї. І Пилат не міг опертися симдріонові (судові) та віддав їм Ісуса на муки, хоч сам і не вірив у цю брехню.

   Фарисеї мучили Ісуса і допитували, насміхалися над ним і над римськими воїнами, а потім домоглися у Пилата дозволу прибити Ісуса до хреста. І сталося так як сам Ісус пророкував: Його замучать і Він пожертвує собою за весь людський рід.

   Але сповнились й інші слова Ісуса й давніх старозавітних пророків. Ісус третього дня воскрес із мертвих. Хоч  Його тіло сховали у камяній могилі і закрили важкою камяною плитою, приставили озброєну сторожу, пророцтво збулося.

   Вдосвіта третього дня відкрився важкий камінь, з могили вдарила велика ясність, яка осліпила і перелякала воїнів. Вони попадали влиць, а над гробом постав у всій своїй величі воскреслий Христос, живий і усміхнений, осяяний світлом великим, з кривавими слідами ран на руках і ногах.

   За хвилину Ісус зник, а гробівець зоставсь порожній. Перелякані воїни побігли в місто, повідомили своєму сотникові, що сталося та просили, щоб він їх не карав, бо вони не винні. Хто ж може мірятися з незнаною вищою силою, що творить чудо.

   Римський сотник саме снідав. Перед ним лежало шість варених яєчок. Почувши цю звістку він з люті втратив цей апетит. Бо він відповідав за тіло похованого Ісуса. Що ж йому скаже Пилат? То ж сотник дуже розлютився на воїнів.

-         Ви гультяї! Що ви мені за байки тут розповідаєте? Не встерегли могили і напевно п’яні заснули, а злодії вкрали тіло замученого. Тепер виправдовуєтесь чудом, щоб уникнути смерті. Кажете, що воскрес! Я вам голову повідрубую за цю брехню! Де ж може чоловік воскреснути із мертвих? Як з мертвого щось може стати живим?! Готуйтеся до смерті, зараз покличу ката.

Воїни затремтіли від жаху, і попадавши ниць, присягли, що кажуть правду, благали, щоб дарував їм життя. Раптом один із них мимохідь глянув на стіл і на тарілку, на якій було шестеро яєць, зірвався на ноги та вигукнув:

-         Ось, сотнику, поглянь! Чи не зробилося з білого червоне?! Чи не може бути чудо у світі?! Коли ти пам’ятаєш, що сказав, то подаруєш нам тепер життя.

Сотник глянув на тарілку й остовпів з дива. Всі шестеро яєць, які були білі кілька хвилин тому, тепер стали червоні, як кров. Нарешті він встав і промовив:

-         Радуйтеся, бо ви врятовані. Вірю вам тепер, що той замучений воскрес. Вірю, що він був Бог! Ідіть у мирі, а на спогад про свій порятунок візьміть собі по одному яйці. Вони вас врятували.

Кажуть, що потім врятовані воїни розповідали всім про чудо, яке сталося над могилою Ісуса і в хаті сотника, а на доказ того показували червоні писанки. І з того часу всі дарують один одному на пам'ять про те, як ті писанки рятували воїнів від смерті, так Ісус Христос своїми муками врятував увесь людський рід від пекельного знищення.

 

 [10-10-17][Все для туристів]
З Ґимби — в «трубу» (0)

[09-08-22][Відпочинок і поради]
Напої грецьких богів: провина загубленої Атлантиди (0)
[09-09-19][Відпочинок за кордоном.]
Загублене місто інків - Мачу-пікчу (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Сто заборон Сінгапуру (0)

Категорія: Легенди про Яремче, карпати. | Додав: vechervkarpatah (09-07-29)
Переглядів: 1532 | Теги: казки, перекази, про яремче, Легенди, карпати. | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: