Неділя
22-01-23
20:47

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Болгарія: є привід!

Болгарія: є привід!

Болгарське вино - чудовий привід відвідати Болгарію. Красивою природою і багатою культурно-історичною спадщиною Болгарія привертає все більше туристів винним туризмом. Велика частина сучасних болгарських виробників вина відкрили зали для дегустацій і пропонують своїм гостям можливість насолодитися чудовою якістю, смаком і ароматом болгарського червоного і білого вина. У місті Ляськовец, одному з утвердівшихся болгарських виноробницьких районів, який розташований недалеко від стародавньої столиці Болгарії Веліко-тирново, ще в початку ХІХ століття в повісті «Одруження» письменника Цані Гинчева було описане перша дегустація вина.

Традиції виноробства Болгарія як країна із стародавньою культурою і цивілізацією успадкувала багаті традиції у виробництві вина. Численні археологічні знахідки свідчать про те, що божественний напій був відомий в болгарських землях ще в часи фракийцев. Недавно поблизу міста Ляськовец був виявлений стародавній римський прес для вина, що датується ІІІ століттям наший ери. В кінці ХІХ - початку ХХ століття болгарські торговці експортували вино майже у всі кінці Європи. У той час виникли і перші крупні винні льохи в цій країні. Найбільшою популярністю користувалося вино з району міста Мелник. Місцеві люди до цих пір згадують про щорічні постачання вина в 500 літрів за замовленням Уїнстона Черчилля.

Правильний напрям
Кожен район виноградарської Болгарії відрізняється тільки йому властивими сортами винограду. Отже напрям, який Ви виберете для свого винного туру, залежить тільки від Ваших особистих переваг. Так Північна Болгарія славиться старовинним місцевим сортом Гимза. У Центральній Європі він відомий як Кадарка. Вина з цього сорту винограду відрізняються високою якістю, рубіновим кольором і ніжним плодовим ароматом. У Східній Болгарії переважають білі сорти вина, найпоширеніший - типово болгарський Дімят. Тільки у південно-західній частині Болгарії за течією річки Струма вирощують знамениту Широку мелникськую лозу. У неї драматична доля італійських і французьких сортів винограду початку минулого століття, коли виноградники масово захворіли хворобою «філоксера». Пам'ять про неї збереглася в мотивах народних пісень, оскільки виноградарство було основним заняттям для місцевого населення. Відпочинок у Карпатах

Фракийськая низовина найпривабливіший регіон Болгарії - Фракийськая низовина. Тут є дуже відомий болгарський сорт - Мавруд, який зустрічається в північній частині гір Родопи, відомою як Гори Орфея. Він не має аналога у всьому світі і володіє багатими характеристиками. Вино, проведене з цього сорту, відрізняється винятковою гармонією кольору, смаку і аромату, що створює свято для душі кожного, хто любить вино.

Сам процес Сам процес дегустації вина - справжня церемонія. Ще в дверях льоху Вас зустрінуть дівчина і хлопець в традиційному одязі, по старовинному болгарському звичаю, хлібом і сіллю. У приємній обстановці при свічках, серед старих бочок із странджанського дуба, можна спробувати вина від наймолодшого до багаторічної витримки.
До кожного вина залежно від його структури, смакових якостей і ароматів підходить різна закуска. Ці поєднання осягнути важко, їх можуть підібрати хороші фахівці, знавці не тільки вина, але і місцевої кухні. Так, наприклад, до молодого торішньому Мавруду більше всього підходить легке блюдо з червоного м'яса без приправ, тому що приправи заважають відчути магію вина. А ось витримане вино Мавруд смачніше куштувати, коли на стіл подана характерна болгарська страва капама, приготоване з м'яса з луком. Біле ж вино болгари рекомендують пити з жовтим копченим сиром. Ну, а саму дегустацію вина нерідко супроводжує багата фольклорна програма з місцевих виконавців.[10-01-23][Все для туристов]
Планета Драгобрат 2006 (0)

[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Історія виноробства в Ізраїлі (0)
[09-09-19][Відпочинок за кордоном.]
Місто музей Хива (0)
[09-07-30][Відпочинок і поради]
Шведський стіл» де і як (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: vechervkarpatah (09-07-30)
Переглядів: 1073 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: