Вівторок
23-06-06
14:15

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Бірманський дайвінг

Бірманський дайвінг

Архіпелаг Мергуї У берегів Бірми знаходиться 800 прекрасних малозвіданих островів. Дайвінг у берегів Бірми доступний лише учасникам дайвинг-сафари і обіцяє безліч цікавих відкриттів і пригод. Доступ на архіпелаг Мергуї був закритий бірманським урядом з 1940 по 1997 рік. Зараз ми має можливість відвідувати ці дивовижні місця з скелястим бурхливим ландшафтом і багатством флори і фауни наземною і підводною. Саме захоплююче місце на Бірмі. Це скелястий острів, приблизно 100 м в довжину. Величезна підводна стінка, що йде на глибину більше 60 метрів, з різкими обривами і схилами. Тут мешкає безліч puffer-fish (риба-куля, козубенька), ськорпеновиє риби, морські ангели, угрі, риба-зебра, восьминіг, каракатиця і тому подібне

Архіпелаг Мергуї, острів Маклеод.
Birma banks

Birma banks - тут варіюючі глибини, течії, видимість і підводний ландшафт залежно від точок занурення. Є місця, характерні різкими обривами, що йдуть на глибину, є вертикальні стіни, усипані кораловими наростами. Ці місця відрізняються сильними непередбачуваними течіями. Керований дріфт-дайв - норма для цих місць. Занурення, що починаються зазвичай з краю скелі, здійснюються на глибину близько 35 м, де дайвери можуть спостерігати за срібними акулами, що курсують, в синій воді. Так само, можлива зустріч з величезними тунцями, рибою-собакою, іспанською макреллю. Тут царство живих коралів, до яких не торкалася ласта недосвідченого дайвера і якщо і можна побачити пошкоджений корал, то це відбулося унаслідок якої-небудь природної або стихійної зміни.

In Through the out Door
Не намагайтеся перевести ця назва. Це велика крізна арка-скеля, усередині під водою і у підстави скелі є декілька гротів і маленьких печер, в них іноді відпочивають акули.
Вважається одним з кращих місць занурень.

Roky island (Західний)
Цей вапняковий острів має красивий підводний ландшафт, включаючи безліч тунелів, в яких сидять жовтувато-коричневі акули-медсестри. Острів більше схожий на ряд башточок, а не на одну велику скелю. М'який вапняк в міжгір'ях і гротах привертає велику різноманітність морських істот і служить їм притулком і будинком. Тут мешкають манти, сірі рифові акули, колючі омари, леопардові акули і велика кількість тропічних риб і рослинності.
Steward Island, Cavern Island, High Rock
У всіх каталогах це місце визначено, як обов'язкове до відвідин; безліч різноманітних видів тварин, риб, коралів і рослин, вважається одним з найчудовіших. За бажанням можливий нічний дайв.

Torres Island & Devil Rock Крізна печера, достатньо складний і цікавий одночасно профіль занурень, зустрічаються великі зграї скатів мобула (місцева назва маленьких мант), кількість в зграї досягає декількох сотень. Бичача акула часто відвідує острів Torres.

Великий Острів близнюка (Сівши. Swinton)
Велике підводне плато, розташоване близько до Північного Острова близнюка. Вершина рифа має середню глибину 5-15 м, куди припливають манти, як на очисну станцію. У глибшій частині - великі валуни, що опускаються на глибину 40 м, де можна спостерігати велику кількість чорних скатів - морських котів, сплячих на піщаній підставі.
Відпочинок у Карпатах

Острів Печер Острів Печер - це місце є притулком безлічі рідкісної морської живності. Піщана основа острова покрита незвичайними анемонами і морськими зірками, а стіни покриті оранжевими чашевидними коралами і зеленими коралами tubastrea. Рухаючись далі, Ви потрапляєте до каньйону, який приводить Вас до тунеля, що сполучає північну і південну частину головного і середнього острова. Якщо повезе, то можна зустріти безліч сірих рифових акул, плаваючих усередині каньйону.

Скеля Блэк-рок
Скеля Блэк-рок, розташована на західному краю архіпелагу, особливо популярна серед дайверов завдяки живописним підводним ландшафтам. Блэк-рок - це темна круча, що піднімається з глибини близько 40 м і оточений пологим піщаним дном. Цю скелю не вдається обігнути за одне занурення, оскільки нирцеві доводиться боротися з досить сильною течією. Двох занурень, можливо, вистачить, щоб замкнути круг, але їх явно недостатньо, щоб охопити всю різноманітність цього підводного царства.
Тут же ростуть яскраві, схожі на віяла, колонії горгонарій і безліч морських лілій. Ці місця сподобалися і мантам. Вони з'являються незалежно від того прозора вода або каламутна. Деколи можна побачити, як декілька таких гігантів ходять кругами у супроводі крупних риб-прилипал. Іноді скати пропливають буквально в декількох сантиметрах від Вас. Блэк-рок володіє особливою, таємничою чарівністю, тим більше що він майже не обстежений.[09-10-14][Все для туристів]
Татарів? (0)

[09-08-20][Відпочинок і поради]
Що подарувати коханим в день Святого Валентина? (0)
[09-09-18][Відпочинок за кордоном.]
Генуя - місто палаців і собак (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Курорти Білорусі 2 (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: vechervkarpatah (09-07-30)
Переглядів: 1575 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: