Понеділок
23-06-05
16:13

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Версаль - дорогий куточок

Версаль - дорогий куточок

Версаль займає верхню строчку в переліку визначних пам'яток, які хочуть побачити туристи за межами міста. Електропоїзд, наступний по лінії «С» із зупинками уздовж лівого берега Сени, швидко доставить Вас туди. Коли Ви вийдете на станції Версаль, то по покажчиках легко знайдете, як пройти або проїхати на автобусі до палацу, який знаходиться зовсім недалеко від станції. Внутрішні приміщення палацу відкриті щодня, окрім понеділка, з 9.30 ранку до 5.30 вечора, а обширні парки - з ранку до ночі. Екскурсія у супроводі гіда по палацу (без гіда не вирішується) займає близько години, але Вам, можливо, доведеться постояти в черзі майже стільки ж.

План в 50 років було Потрібно майже 50 років, що б утілити в життя план Людовика XIV Короля-Сонце по будівництву цього розкішного палацу. Із-за ненависті до Парижа з його непередбачуваним населенням і завести до розкішного замку у Волі-Віконтові, побудованого міністром фінансів, молодий Людовик задумав звести свій власний замок на захід від міста. Він наказав перепланувати весь ландшафт, створити парки і встановити складну систему насосів для подачі води з Сени у фонтани і ставки. Більше тисячі придворних, що займали верхні поверхи палацу, була ізольована від життя, що протікало за його стінами. Хоча революційне насильство привело до спустошення палацу, він поступово був відреставрований, а предмети меблів, або придбані у Франції і даровані зарубіжними країнами, заповнили багато кімнат, які стали майже такими ж прекрасними, як і при королеві.

Зали і сходи В самому центрі палацу розміщуються королівські апартаменти. Маленькі сходи, що сполучають вітальні короля і королеви, були додатково зроблені Людовиком XV для своєї коханки мадам де Помпадур. Подивитеся на цей потайний хід, яким пізніше скористалася дружина Людовика XVI Марія Антуанета для втечі від повсталого натовпу, який ломився в палац через ворота. Ця втеча, як вважають, породила її знамениту відповідь на вимогу народом хліба: "Хай вони їдять тістечка". Історики сумніваються в тому, що ці слова були дійсно сказані, проте відношення до подій виражене в них цілком безумовно. Дзеркальний зал використовувався для королівських прийомів і балів. У недалекому минулому тут був підписаний Версальський договір, що поставив крапку в першій світовій війні. Інші історичні події, які Франція не любить згадувати, відбувалися тут в 1871г., наприклад проголошення Німецької імперії. Відпочинок у Карпатах

Тріанон Будівлею Опери, побудованою для Людовика XIV, є зал, в якому завдяки сучасній реставрації знов даються спеціальні уявлення. За межами палацу був розбитий парк за проектом Андре Ленотра, який створив французький тип королівського парку. Ще три резиденції вкраплено в ландшафт. Великий Тріанон був побудований на березі Великого каналу Людовиком XIV, що шукав спокою в його мармурових стінах від натовпу, вируючого на площі. Малий Тріанон був побудований його приймачем, але радував головним чином останнього з Людовіков - невиліковно хворого Людовика XIV.

Латон і Аполлон Королева Марія Антуанета віддавала перевагу замку Амо, побудованому на зразок маленького села, де вона доїла корів у відро з тонкого фарфору, що мають форму квітів лілії (символ королівської влади). Великий канал йде прямо від підніжжя тераси, розділяючи парк надвоє. Два великі фонтани в центральній алеї називаються Латону і Аполлон. Перший з них є таємничою алегорією, що очолює над зеленим килимом центрального лужка. Другою зображає бога, що їде в колісниці, запряженій швидкими кіньми. По обох сторонах парка багато чарівних гаїв, ставків, старих дерев, що чергуються з лужками. Зараз фонтанів в парку так багато, що на їх вміст в робочому стані не вистачило б навіть королівської казни. Проте в перше і третє воскресіння з червня по вересень їх включають, і всі вони починають вивергати струмені води. Іноді вечірні свята завершуються фейверкамі і багатоколірною ілюмінацією. Слава цього чарівного місця цілком заслуженна. Як говорять французи: "Версаль - дорогий куточок".[10-03-04][All for the tourists of]
Trembita (0)

[09-07-29][Яремче, туризм, наш регіон.]
Кінний похід першої категорії складності Верхи по загадкових Карпатпх (0)
[09-08-20][Відпочинок і поради]
Не сезон, а суцільний оксамит (0)
[09-07-29][Яремче, туризм, наш регіон.]
Івано-Франківщина туристична (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: vechervkarpatah (09-07-30)
Переглядів: 1957 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: