Вівторок
23-06-06
16:04

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Готелів в Санкт-Петербурзі катастрофічно не вистачає

Готелів в Санкт-Петербурзі катастрофічно не вистачає

Готельний бізнес в Санкт-Петербурзі вважається одним з найприбутковіших. Адже щорічно Пітер відвідують мільйони людей: туристи, іноземці, абітурієнти, бізнесмени, політики. Для кожного відвідувача підійдуть різні готелі Ось про це ми і розповімо в наший статті.

Елітні готелі. Це готелі, які мають статус п'ятизіркових. Це «Невський Килим», «Редіссон САС Ройал»), «Асторія», «Європа», Гранд Готель Емеральд і «Англетер». Варто уточнити про останню: «Англетер». Цей готель відноситься до вищого класу, але статус вона має 4-х звездочний.

Ви можете забронювати один з міні-готелів Петербургу в режимі он-лайн. Це швидко, зручно і абсолютно безкоштовно. Скористайтеся цією наший послугою, а ми поклопочемося про Ваш комфорт і спокій

Ситуація із заповненням даних готелів кардинально міняється залежно від сезону. Так, в сезон, місць в п'ятизіркових готелях катастрофічно не вистачає. А коли наступає «не сезон», та більшість номерів порожня.

За твердженням бізнес-аналітіков, в Санкт-Петербурзі все одно не вистачає готелів високого класу. Тому якщо Ви вирішили поїхати до Пітера в сезон білих ночей, то поклопочіться про те, щоб заздалегідь забронювати собі номер.

Відпочинок у Карпатах

Середні готелі.До них відносяться четирех- і тризіркові готелі. Це найширший готельний сектор. Але, не дивлячись на це, їх все одно не вистачає в період білих ночей. Також в планах розширити цей сектор готелів в Петербурзі. До того ж, готелі цього рівня є самими затребуваними в сезон. У них найбільш широкий ціновий спектр: від дорогих номерів до недорогих.

Останніми роками розвивається мережа міні-готелів. По класу вони наближені до тризіркових. Міні-готелі Санкт-Петербурга беруть на себе пристойну частину туристів в сезон білих ночей. А стоять деколи навіть дешевше. Спектр послуг такий же, як і в згаданих готелях класу «3 зірки». Міні-готелі заслужили свою популярність багато в чому завдяки і тому, що більшість з них розташована в центрі Петербургу, що дуже зручно як для туристів, так і для бізнесменів.

Дешеві готелі. Це двух- і однозвездочниє готелі. У Петербурзі дані готелі є, але не в дуже великій кількості. Ситуація з ними йде така ж як і з предидущимі6 в сезон забиті повністю, а не в сезон. порожні.

Пригадаєте, скільки витрачається душевних сил і нервів, коли ми їмо в інше місто. Наша нова система бронювання номерів в режимі он-лайн дає можливість розслабитися. Проект «Готелі і тури» пропонує скористатися абсолютно безкоштовною послугою бронювання номерів в міні-готелях Петербургу. І ви будете упевнені. Що у вибраному готелі вас чекає чистий і підготовлений до Вашого приїзду номер в затишному невеликому готелі в самому центрі Петербургу.[10-03-16][Все для туристов]
В горы - трамваем (0)

[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Данія і її чудасії (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Киргизстан: Великий Шовковий Шлях (0)
[09-08-19][Відпочинок за кордоном.]
Дайвінг в Таїланді (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: Lubchuk (09-09-01)
Переглядів: 1084 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: