П’ятниця
23-03-24
20:42

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Дайвінг на Червоному морі

Дайвінг на Червоному морі

Хургада- Сафага
Цей маршрут комбінує в собі відвідини місць найбільш відомих корблекрушеній в північному Червоному морі з приголомшуючим дайвінгом серед коралових садів. Подивитеся своїми очима на місця відомих чотирьох аварій Abu Nuhas, Кладовище Судів. Цей риф знаходиться близько до Суецького каналу, і став причиною загибелі більшої кількості судів чим будь-який інший в Червоному морі. Всі уламки дуже сценічні, фантастичні для фотографії, і охоплені коралами, особливо Carnatic, що потонув в 1869.
Найвідоміший «Thistlegorm» і недавно виявлений «Rosalie Moller» - останки кораблів Другої Світової війни, один з основних моментів цього круїзу. «Thistlegorm» потонув в 1941 від німецького бомбардування під час потавки вантажу боєприпасів британським загонам в Північній Африці. «Rosalie Moller», Британський корабель вугілля, що перевозило, перенесло ту ж саму долю тільки двома днями пізніше.
Близько до Порту Сафага знаходяться уламки порома «Салем-Експрес», які трагічно

натикається на риф 10 років тому, при поверненні з Саудівської Аравії. Під час аварії загинула більше тисячі пасажирів. Тепер ці уламки стали будинком для риб і коралів. Особливо відомою є велика червона Риба Жаба.
Під час цього круїзу ви також відвідаєте Ras Mohamed Національний Парк, в Синає, відомого його вражаючими стінами, багатими коралами, які населенни величезною кількістю мілководої риби. Багаті живильними речовинами відкладення від Течії Акаби, привертає багато різновидів риби, і також служать кормом для поліпів корала, створюючи рай для любителів підводного плавання.
Відпочинок у Карпатах
Також Ви відвідаєте рифи Хургади і сафаги, які є дуже багатими підводними мешканцями. Різноманітність барвистих стенів і садів корала з безліччю представників морського миру зробить ваш візит незабутнім.
Куасир-
Фурі Шоал
Цей
маршрут охоплює прибережну зону південного Червоного моря, надаючи можливість дайвіга серед величезної різноманітності рифів, підводних стенів, коралових садів багатих різними формами підводного життя. Деякі кращі занурення це рано вранці, в цей час найбільша вірогідність зустріти акулу-молот, сірих акул, які кружляють навколо рифів, такого як плато відомого рифа Ельфенстон.
Під час підводного плавання серед красивих підводних коралових садів рифа Самаді у вас буде шанс поплавати з дельфінами, які населяють внутрішню лагуну. Ерг Ваді Гимал, чарівний риф, надає багато можливостей для підводних фотографів, даєтт можливість спостерігати великі зграї тунця і також перед вашими шлазамі предстанутбюольшоє кількість барвистої риби метелика різних різновидів.

Північні і південні плато Шааб Машор також дуже знамениті тим що надають воможность зустрічі з акулою-молотом, черепахами. Шааб Клод запрошує Вас досліджувати його дрібну і простору систему печер, пронизану зі світлом, дійсний рай для фотографів.
Shaab Sataya, найбільша система рифів у Фурі Шоал і тут є все - підводні стіни, стародавні амфітеатри і також можливість поплавати з дружніми і грайливими дельфінами. Шааб Абу Галава Сагира з її чудовим кораловим садом у формі амфітеатру просто незабутньо. Нарешті, для любителів іследованія місць корабельних аварій є Tienstin в Шаабе Абує Галаве Кебіре, уламки якого повністю покриті коралами.

Фурі Шоал - Абу Фандера
Досліджуйте південну частину рифів і островів Єгипетського побережжя, де є можливість

 

здійснювати занурення круглий рік. Виходимо з Марса Алам або Хамати на наша яхта здійснює круїз між рифами Фурі Шоал, C-Джонса і Абу Фандерана борту вашого зручної і розкішної яхти.
У зоні Фурі Шоал, Шааб Масур Shaab Mahsour дуже добре здійснювати занурення і можливо вам надасться возожность побачити акулу-молот, сірих акул, і в той же час насолоджуватися видами коралових садів.
Ви можете поплавати з великими дельфінами в лагуні Шааб Сатая або досліджувати стародавні підводні амфітеатри. Для любителів підводною фотосьемки Шааб Клод - просто мрія, це просто небесний дайвінг - з його численними башточками, прікрепленимі разом які створюють лабіринт. І це все примушує Вас задатися питанням про природу походження цього дива.
C-Джонс - скупчення маленьких рифів, що надають можливість кращих занурень у води Червоного моря. Хабілі Алі змусить навіть найдосвідченіших і досвідченіших любителів підводного

 

плавання зітхнути від подиву побачивши всієї краси підводного миру.
Хабілі Гафаар, дивовижна підводна гора, у який тільки маленький пік стосується поверхні - незабутній акваріум, охоплений м'якими коралами і мілководими рибами такими як риба метелик, баракуда. Завжди будьте напоготові під водою, оскільки різні види акул можуть відвідати вас.
Подорож до Дельфінів
Відвідаєте всі основні підводні місця Єгипетського Червоного моря за одну поїздку. Цей муршрут подорожі починається від Хургади або Сафаги до офшорних рифів Морського Парку, а саме: Бразер Айлендс, Даєдалус Риф, Скелясті і Забаргад Острова. Під час занурення ви опинитеся у величезному акваріумі, де ви супроводжуватиметеся підводними мешканцями рифа: черепахами, рибою Наполеона, мілководим тунцем. також ви тут можете зустріти різні види акул, і серед них найдивовижнішу акулу кит. Уламки корабельних аварій окутаниє м'якими коралами здивують Вас на Великому Острові Брата, тоді як найбільші формування корала, які Ви можете уявити, залишать Вас такими, що затамували подих в Дауделус.
На вашому шляху назад по побережжю, Ви відвідаєте район C-Джонса, Фурі Шоал, Ваді Гимал, Шааб Самадаї, Гота Шарм, Ельфенстон, Сафага і Хургаду. Величезна різноманітність стенів і дрібних рифів охоплених коралами і риба всіх барв веселки зачарує Вас.
Список чудес нескінченний!! Кожна область і кожен риф залишать у Вас про себе незабутніми спогадами і бажанням повернутися якнайскоріше, щоб відвідати дивовижний і унікальний підводний мир Єгипетського Червоного моря.

Бразерс - Дауделус

 

Не уверенни який маршрут вибрати? Дуже багато місця, щоб бачити і не достатньо часу, щоб присвятити їм всім? Тоді це - маршрут для Вас!
Острови Братів, вершини двох підводних гір що підносяться з глибин розташовані приблизно 50 N.m. на відстані від берега, в районі міста Кусейр. Вони є частиною Морського Парку. Вони предлоставляют вражаючий підводні пейзажі.
Їх стіни оповиті м'якими коралами всіх квітів створюючи неповторну гамору квітів для ваших очей. Thresher, океанський різновид акул яку дуже рідко можна бачити поблизу островів або рифів дуже часто кружляється перед стінами Братів. Величезна і захоплююча дух місячна риба(moonfish) також мешкає поблизу рифів. Підводне плавання у водах у Бразерс Айлендс не може вам набриднути! Для любителів досліджень місць корабельних аварій тут теж є на що подивитися. Аїда II, Єгипетське транспортне судно, і Numibia, вантажне судно, лежать на стінах Великого Брата.
Daedalus Риф, також частина Морського Парку, є найбільш віддаленим зі всіх рифів в Єгипетському Червоному морі. Це - великий, овальний риф з маяком, і периметр його стенів надає можливість найбільш приголомшуючих занурень у води червоного моря. Типові для Daedalus - його величезні і стародавні тверді формування корала. Thresher акули, mantas і акули кит так само може іноді спостерігатися тут.
Останній пункт призначення цього маршруту але не останній по ступеню інтересу це Ельфенстоун. Це знаменитий риф, з його північними і південними плато, і його стінами, охопленими м'якими коралами.
Дауделус-роки- Забаргад
Насолоджуйтеся величністю віддалених і прибережних рифів. Дауделус Риф, також відомий

 

як Абуu Ель-кизан, є найбільш віддаленим зі всіх рифів в Єгипетському Червоному морі. Із стінами навколо всього його великого периметра, він відомий своїми твердими формуваннями корала і також местомом де можна зустріти різні різновиди акул. Велика риба Наполеона може також спостерігатися яка з любопитсвом спостерігає за водолазами. Не забудьте також нанести візит в сади анемони з хмарами риби клоуна - це унікальне створення в його розмірі і красі.
Скелясті і Забаргад острова лежать близько один до одного на південний схід від Рас Банас.Скалистые стіни рифів покриті лісами коралів. Якщо вам повезе ви зможете постежити за юними акулами які сплять під величезними, нависаючими стінами. Мантас, акула-молот і сірі акули рифа часто відвідують острів.
Острів Забаргад - дивовижний в його захоплюючій красі, використовувався як місце для здобичі коштовних каменів в стародавні часи. По його південній стороні дрібні виступи полиць і велика кількість високих башточок, повністю оповитих в м'які корали забезпечать вам незабутні занурення.
По дорозі назад ви зануритеся на дно у рифів С. Джона, що захоплюють дух, в місця надзвичайної краси густо населені багатьма морськими різновидами підводного життя.
Подорож закінчується в легендарному Ельфенстоуне. Це знаменитий риф, з його північними і південними плато, і його стінами, охопленими м'якими коралами.
Риф
Сент-Джон (Saint-john)
на відстані близько 40 км. на північ від Судано-египетской межі і 20 км. на південний схід від острова Забаргад піднімається з дна морить риф Сент-Джон. Він є множиною

 

окремих підводних гір і мілководих рифів, зібраних на площі 14 квадратних кілометрів. Різноманітність місць занурень на Сент-Джоне величезно - від вертикальних стенів з сильною течією до мілководих коралових садів. Мабуть, занурення на Сент-Джоне дають уявлення про те, як виглядало Червоне море п'ятнадцять-двадцять років тому, до масового нашестя аквалангістів. У вертикальних стенів як і раніше кружляють акули і величезні тунці, на Дельфіновому рифі (Dolphin reef) дійсно пустують дельфіни, зустріч з морською черепахою не рідкість, коралові сади - невинні і незаймані.[09-10-12][All for the tourists of]
Local foods - it Costs to make an attempt in Yaremchi! (0)

[09-07-30][Відпочинок і поради]
Вибираємо «правильний» круїз (0)
[09-09-18][Відпочинок і поради]
Магія Варзіни (0)
[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Історія виноробства в Ізраїлі (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: vechervkarpatah (09-08-19)
Переглядів: 2293 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: