Субота
23-06-03
23:28

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Великобританія: вчора і сьогодні

Великобританія: вчора і сьогодні

Якось на щорічній міжнародній туристичній виставці Mitt в Москві у мене відбулася цікава розмова з менеджером по продажах однієї з крупних російських туристичних фірм. Дізнавшись, що я приїхала з Лондона, він скептично відмітив: «Ну що таке Лондон - всього лише одна з колишніх колоній Римської імперії. Ось Мілан - світовий законодавець моди, чудове місце для шопінга, та і подивитися є на що». Дана фраза наштовхнула мене на інше, можливо, і не дуже коректне порівняння. А що таке Росія? Всього лише колишня колонія Монгольської імперії. Проте, нітрохи не зменшуючи достоїнств і своєрідності столиці Монголії Улан-Батора, наважуся припустити, що навіть Вимогливий Турист знайде, що подивитися і в Москві. Також і в нашому випадку: віддаючи належне своєрідності і красі Мілана, я хочу зупинитися на тому чим же цікава і своєрідна Великобританія, і її столиця Лондон. Британія дійсно в 1-4 століттях наший ери була завойована легіонами Римської імперії. І саме римляни заклали фортецю - праматері нинішнього Лондона. У подальші століття, переживши нормандське нашестя, місцеві племена, об'єднавшись і ассиміліровав загарбників, створили сильну державу Англія, на яке з 11 століття по справжній день не ступала нога інтервента. Будучи маленьким, за займаною площею, острівною державою, Англія зуміла створити могутній військово-морський флот, завдяки якому, отримавши перемогу над сумісним испано-французским флотом при мисі Трафальгар в 1756 році, стала світовою владичицею Морея.

Пізніше, завоювавши десятки країн на всіх обжитих континентах і об'єднавши їх в імперію, Великобританія, аж до початку 20 століть займала домінуюче місце в світовій політиці. Саме ця обставина стала причиною того, що англійська мова є основною мовою міжнародного спілкування. Відпочинок у Карпатах

Безперервно будуючись, вбираючи і творчо перетворюючи передові стилі, течії і технології, британці створили безліч унікальних архітектурних пам'ятників, які дбайливо, через століття зберегли до наших днів. Для кращого управління країною, Англія перша в світі створила двопартійний парламент.
Передові світові позиції неможливо було утримати, не маючи відмінної і продуманої освітньої системи. Перші університети виникли в Англії в 13 столітті і, система навчання школярів і студентів, що склалася в подальші часи, займає домінуюче положення у всьому світі. Не випадкова більшість росіян, які хочуть і можуть собі дозволити навчати дітей закордоном, роблять це у Великобританії.

У всі часи здоров'ю підростаючих поколінь тут приділялася особлива увага. Мабуть не випадково Великобританія є батьківщиною футболу і боксу, регбі і бадмінтон, гольф і крикет, а її національні команди, клуби і спортсмени, і сьогодні не останні в світі.

Із завойованих країн Англія вивезла, а також придбала і дбайливо зберегла найбільші в світі колекції витворів мистецтва. І сьогодні ми можемо ними насолоджуватися в музеях країни, яких тільки в Лондоні більше чотирьохсот.

Світову культуру неможливо собі представити без англійських поетів і письменників: Шекспіра, Байрона, Шоу, Голсуорси, художників: Гейнсборо, Рейнолдса, Тернера, Констебля.
Добре приготована «англійська кухня значно краща, ніж це прийнято рахувати». Кращий в світі за підсумками нинішнього року ресторан - «Жирна качка» - знаходиться в Лондоні.

Лондон, законодавець моди, служить також «раєм» для шопінга, де навіть бувалого туриста приємно дивує різноманітність і ціни товарів, що називається «На будь-який смак і гаманець».

Лондон, будучи одній з фінансових і біржових, історичних і культурних, спортивних і наукових, політичних і освітніх, модозаконодательних і столиць гастрономів миру, на мій погляд, з погляду туристичної привабливості стоїть в одному ряду з Римом і Парижем, Пекіном і Токіо, Афінами і Анкарою.

У будь-якому випадку, судити Вам, поважаний Турист.
Приємного Вам відпочинку![10-03-19][All for the tourists of]
Burlaka Carpathians (0)

[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Головні визначні пам'ятки Австралії (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Версаль - дорогий куточок (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Рай для гурманів. Кухня Маврикія (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: vechervkarpatah (09-07-31)
Переглядів: 1202 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: