Вівторок
23-06-06
15:51

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Литва: державні парки

Литва: державні парки

У Литві налічується 5 національних парків - Аукштайтійський, Дзукийський, Жемайтійський (засновані в своєрідних етнічних районах), Національний парк Кур'іськой коси і Тракайський історичний национал'-ний парк, а також 30 регіональних парків.

Аукштайтійський національний парк
Розташований в східній Литві Аукштайтійський національний парк і що знаходиться недалеко Лабанорський регіональний парк полонять різноманітністю ландшафтів: горби і хребти чергуються з безліччю озер, поля - з лісами і борами. У парку розташовані місця поселень часів кам'яного століття, тут багато городищ, етнографічних сіл; інтерес представляють костьоли старовинних городків, Музей рибальства і центр етнокосмологиі.

Дзукийський національний парк
В Дзукийськом національному парку представлена вся різноманітність річок: від найбільшої - Нямунаса до маленьких джерел - їх тут близько 30. Красиві високі укоси Німану і Ули, долини Купи і Страуйі. У цьому парку багато етнографічних сіл, а весельчаки-дзукийци - товариські люди.

Дубісський регіональний парк
Один з найживописніших - Дубісський регіональний парк, центральною віссю якого є річка Дубіса. Полонить погляд стара долина цієї річки.

Крякянавський регіональний парк
Чи не найцікавіше місце для відвідувачів в Крякянавськом регіональному парку - зубровий розплідник в Пашиляй, де вирощуються наймогутніші тварини в Європі; частина з них живе на волі...

Куртувенайський регіональний парк
Тільки в Куртувенайськом регіональному парку можна побачити таку різку зміну рельєфу: серед високих гребенів горбів - пронизливі очі озер, що синіють в балках.
У стайнях Куртувенського маєтку працює школа верхової їзди.
У цьому регіональному парку чтут старі традиції Масниці і тут проходить чи не найбарвистіше і веселіше свято Масниці в Литві.
Відпочинок у Карпатах

Панямунський регіональний парк
В Панямунськом регіональному парку багато фрагментів вхідних в єдиний оборонний ланцюг об'єктів, що служили для захисту від вторгнення хрестоносців, що збереглися: на

високому лівобережжі Німану підносяться городище Палямонаса, курган-могила князя Гедімінаса і інші городища, а також оточені парками побудовані в стилі ренесансу замки Раудонес і Панямунес, Бельведерськоє і Гелгаудішкськоє маєтку.

Салантайський регіональний парк
Достопрімечательності Салантайського регіонального парку - це створене В. Інтой королівство каменів в Моседісе і садибі-музеї Орвідасов. Прекрасні долини річки Мінії і її приток, що протікає через парк, з гострими балками, високими прямовисними геологічними оголеннями скелястих порід.

Тітувенський регіональний парк

У Тітувенськом регіональному парку знаходиться один з найкрасивіших в Північно-східній Європі монастирський ансамбль в Тітувенай, побудований у стилі барокко, тут також розташована відома більшості католиків миру Шилува. Це одне з п'яти місць в Європі, де церквою офіційно визнається факт явища Діви Марії. Храмовий свято в Шилуве привертає безліч людей не тільки з Литви, але і з інших католицьких країн.

Національний парк Куршськой коси
На литовському морському побережжі - узмор'я розташовані Національний парк Куршськой коси (див. частина Ніда, Юодкранте), а також Паюрісський регіональний парк і Регіональний парк дельти Німану.

Паюрісський регіональний парк
В Паюрісськом регіональному парку - між Палангой і Клайпедою - знаходиться унікальне озеро Плоце, де мешкає багато водоплавних птахів. Суворо -прекрасноє Балтійське побережжя, не характерне для Литви, - обриви, нагромадження кам'яних валунів. У населених пунктах збереглися рибальські садиби.


Регіональний парк дельти Німану
Регіональний парк дельти Німану. Дельта Німану по Рамсарськой конвенції в 1993 році занесена в перелік боліт міжнародного значення.

Цікава архітектура узмор'я - розташована на острові Русне, старе село Мінге, через яке замість центральної вулиці протікає річка Мінія, населені пункти Кинтай і Вянте, маяки Уостадваре і Вентес.[10-01-23][Все для туристов]
Пятеро остались под лавиной (0)

[09-09-19][Відпочинок за кордоном.]
Курорт Хургада в Египте (0)
[09-08-31][Відпочинок і поради]
Пляжна мода-2008: все повинно бути видно (0)
[09-07-29][Яремче, туризм, наш регіон.]
По праву називають місто Яремчу (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: vechervkarpatah (09-08-15)
Переглядів: 1189 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: