Середа
21-09-22
00:28

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Маврикій: острівні визначні пам'ятки

Маврикій: острівні визначні пам'ятки

Cтрана заслужила славу місця для елітного відпочинку - безліч фешенебельних готелів, сотні кілометрів розкішних пляжів, обрамлених кокосовими гаями, особлива атмосфера острова і чарівливість його жителів - все це привертає на острів тисячі туристів.

Порт-Луї
Порт-Луї розташований практично на березі моря, у підніжжя гірської гряди Мока і гори Пітер-Бот (821 м.). Місто невелике і особливого інтересу для туриста не представляє, але все таки варто відвідати його оглянути виконану в біло-зелених тонах Мечеть Джумма (1805 р.), собор Сен-джеймс, музей Інституту Маврикія Ля-шасси, Музей фотографії, Поштовий музей, Музей масок, храм індуського Таміла Маесварат (Тріолі), оригінальний Музей черепашок, священні для індійців острови гігантські дерева "піпал", собор Св. Людовика на вулиці Черч-стріт, розважальний комплекс "Кудан Уотерфронт", старовинна фортеця форту Аделаїда і Марсове поле у її стенів, живописний китайський квартал на півночі столиці і колоритні будинки колоніальної епохи.

Центр міста розташований навколо площі Зброї, на якій підноситься Будинок уряду - офіційна урядова резиденція.
За Будинком уряду знаходиться красива будівля парламенту, де проходять засідання законодавчої асамблеї Маврикія. Поряд, оточене садами, коштує будівля Національного музею. Особливу чарівність місту додають його ринки, не найдешевші в країні, та зате найгаласливіші і колоритніші. Критий ринок на вулиці Факуар, базар на Рю де-ла-кордері, торгово-туристичний комплекс "Кудан Уотерфронт", площа Кодам і галерея "Крафт Маркет", а також тисячі дрібних приватних торговців, чим потрапило, що розташувалися практично на кожному розі.
Відпочинок у Карпатах

Пай
В околицях цікаві розташований на південь від столиці маєток Пай із старовинною винокурнею і

своєрідним музеєм народного побуту, декілька чарівних будинків креольської архітектури в Мока, вершина Пус (812 м.) з розкішним панорамним майданчиком, ботанічний сад (25 га) з "Озером лілій" на місці колишнього маєтку губернатора Франсуа Має, церква Св. Франциска (1756 р., найстаріша церква на острові) і замокнув Мон-плезір в Памплемусе. Від Порт-Луї до Морн-брабан прокладена дорога, з одного боку якої тягнеться смуга пляжів, з іншої - гірське плато.

Пляжі

Пляжі біля села Флік-ан-флак просто прекрасні. Бухта Тамаріна більш дика, більш первозданна, ніж бухти в інших місцях побережжя. Із-за сильних течій купання тут небезпечно, зате для любителів серфінгу це райський куточок.

Кюрпіп
Діловий центр острова - місто Кюрпіп, одне з перших міст побудованих на Маврикії, розташований на 550-метровій висоті над рівнем морить на Центральному плато. Тут зосереджені будівлі посольств, крупних компаній і розкішні особняки знаті. Тут заслуговують уваги будівля муніципалітету, побудованого в колоніальному стилі, Королівський коледж, що нагадує по архітектурі фасад палацу (1813 р., один із старих ліцеїв того часу) Букингемського, будівля Ратуші (1902 р.) на площі Муніципалітету - елегантна

споруда креольської архітектури, публічна бібліотека, де знаходяться цікаві манускрипти, пов'язані з історією Маськаренських островів.
Є ботанічний сад, де зібрана велика кількість тропічних рослин. На захід від міста розташований кратер давно згаслого вулкана Тру-о-серф (глибина 85 м. і 200 м. в діаметрі). На південному в'їзді до міста розташований невеликий критий ринок, де по вихідних працює галасливий ярмарок. Тут же розташована більшість майстерень, що виготовляють одну з "візитних карток" острова, - макети кораблів.

Флореаль

Недалеко від Кюрпіпа знаходиться район розкішних вілл і резиденцій посольств Флореаль. Трохи нижче по

долині лежить "торгове місто" Роз-хилл, в якому розташовані великий відкритий ринок "Араб-таун", безліч торгових центрів, театр Ла-пласа, красива церква і резиденція архієпископа Порт-Луї.

Західне побережжя
Це найпосушливіший район Маврикія, тому воно зберегло практично первозданний вигляд і декілька рідше відвідується туристами. Морн-брабан - найзахідніший край острова Маврикій, лежача, проте, всього в 48 км. від столиці. Це район дивно красивих пейзажів, розкішної лагуни, першокласних пляжів і екзотичної природи. Флік-ан-флак - улюблене місце відпочинку маврікийцев, що славиться прекрасними пляжами і розташованим неподалеку заповідником "Казела-Берд-Парк". У районі Флік-ан-флака знаходиться більше чотирьох десятків цікавих місць для дайвінга - ціле поле підводних печер "Собор", "Зміїний вал", проливши Сен-жак, 4 затонулих судна на глибинах від 20 до 40 м. і так далі

Заповідники і парки
Около Волмара знаходиться однойменний заповідник (700 га, відкритий в 1999 р.), що охороняє представників

місцевої фауни, а також провідний піші, велосипедні і автомобільні екскурсії. У західній частині острова безліч цікавих природних пам'ятників - реліктовий ліс Макшабе (Махабі Беломб, найбільший природний заповідник на Маврикії), Національний парк "Ущелина Чорної річки", острівець Бенітье, бухта Тамаринду, гора Морн-брабан (550 м.), а також чудові ділянки для морської рибалки. Парк Рівьера-де-ангильес дозволяє подивитися на крокодилів, гігантських черепах, хамелеонів, мавп, кажанів серед пишної тропічної рослинності.

Північне побережжя
От Пуант-о-піман до Кап-малере, - це самий відвідуваний туристами район.
Тут практично завжди сонячно, а звичайні для цих місць вітру "відсікаються" Центральним плато, хоча сама місцевість практично плоска. Район Пуант-о-піман (мис Прянощів) цікавий скелястими бухтами, відносним спокоєм і бірюзовими лагунами.
Бе-о-тортю (бухта Черепах) - справжній фешенебельний курорт (хоча пляжі тут теж невеликі). Тру-о-біш і Мон-шуазі славляться трикілометровим пляжем з чистісінького піску. Півострів Пуант-о-каннонье (мис Канонірів) утворює зону відокремлених невеликих пляжів, оточених сучасними курортними комплексами.

Перейбер і Гран-бе - осереддя нічного життя і магазинів, десятків ресторанів і спортивних клубів - галасливі і космополітичні курортні центри. На захід від Гран-бе знаходиться загальний пляж Мон-шуазі, що тягнеться уздовж побережжя до Пуант-о-каннонье. Цікаво побувати на мисі Кап-малере (Нещасливий), пейзаж тут більш дикий і практично пустинний, а розташована тут церква вважається однією з "візитних карток" острова. Напроти гори Дю-мир з океану піднімається живописний скелястий острів.
Декілька північніше в океані лежить вражаюча група островів Куэн-де-мир, Іль-ронд, Ме-о-серпентс, Габрієль, Іль-плат, Іль-д`амбре і ін., що є природними заповідниками. Тут, окрім дикого побережжя, що зберегло в природному вигляді екосистему острПівденне побережжя
Південь Маврикія менш відвідуваний туристами, ніж північна частина острова, проте саме цей район є найживописнішим, зеленішим і найцікавішим. Маєбург - чарівне місто, побудоване на південно-східному побережжі Маврикія в красивій бухті Гран-Порт в 1805 році і названий на честь губернатора Травні де ля Бурдоні.
Над бухтою підноситься Левова гора, контури якої дійсно нагадують сплячого лева, поряд з берегом розсипані невеликі острівці, на одному з яких в 1810 році розігралася битва між французами і англійцями.
У самому місті, окрім його колоритних сонних вулиць і магазинчиків, слід відвідати Музей історії морського флоту, а будівлі 1771 р., кондитерську фабрику (заснована в 1870 р.), церкву Нотр-дам-дез-анж або старовинне кладовище, де покоїться прах перших французьких колоністів.
Чудова лагуна і чудовий піщаний пляж лежать на схід від міста, в напрямі на Блю-бей. Влітку тут прекрасні умови для дайвінга, а взимку дмуть сильні вітри, що сприяє заняттям віндсерфінгом. Красивий природний парк Ле-валь знаходиться в районі містечка Вью-Гран-порт. У Буа-шері можна відвідати чайну фабрику і познайомитися зі всіма стадіями переробки чайного листа, а також купити прекрасний місцевий чай "Буа Шері". На побережжі розкинулися прекрасні пляжі, покриті дрібним піском, а пляж Морне багато хто вважає найкращим на всьому Маврикії.


Ближче до центральної частини розташована горбиста, покрита пишною рослинністю рівнина Шампань і гористе плато Пітон-де-ля-рівьер-нуар. Гори тут невисокі, з химерними формою вершинами, що носять цікаві назви: "Кішка і Мишка", "Великий палець", "Три соски" і так далі Гран-бассен - священне місто маврікийцев індійського походження, що сповідають індуїзм - святиня знаходиться поряд з озером, де по переказах купалися феї. Перед храмом височіє статуя бика бога Шиви, а на вершині невисокого горба - фігура бога Ануаманга. У районі села Шамарель розташовані красиві водопади і природні феномени "різноколірної землі" на цукрових плантаціях Бель-омбр і "Долина 23 квітів" в Мар-о-егюй. У декількох кілометрах від Суйяка знаходяться водопади Рочестера, а також скеля", що "Плаче, біля Грі-грі.

овів, особливою популярністю користуються води лагун, чудово відповідні для дайвінга.

Східне побережжя

Східне побережжя острова вважається одним з кращих місць відпочинку - звідси, з району Вье-гран-Порт, почалася колонізація острова, тут велика різноманітність пейзажів, могутній кораловий риф тягнеться практично уздовж всього побережжя, постійні легені вітру з океану пом'якшують жару, а кількість туристів не так велика, як на півночі.
Головними природними визначними пам'ятками східного побережжя вважаються невинний ліс Доманс-дю-шассер і угіддя Іланг-іланг, Монтань-дю-Лион (Левова гора, 480 м.), водопади Гранд-рівьер-сюд-ест в гирло однойменної річки, Оленячий острів і мис Диявола.
Оленячий острів давно вже перетворився з шматочка незайманої природи в рясно забудований

туристичними об'єктами курорт. Від Пуант-д'есні, Тру-д'о-дус або від Блю-бей сюди регулярно ходять катери, що проходять мимо островів Фуке, Білих Чапель (пташиний заповідник), Фарватеру (руїни форту), Маяка, Фламінго і ін. Від Пальмара до Пуант-де-флак тягнеться розкішний багатокілометровий пляж. У престижний курорт перетворено колись тихе рибальське селище Пуант-де-флак, чия прекрасна лагуна оточена закритими пляжами готелів, полями для гольфу, низкою сполучених містками басейнів, дайв-центрами, тенісними кортами, а також 37 га тропічного парку. Краще місце для занять віндсерфінгом - район Морн.

Острів Родрігес
Розташований в Індійському океані в 650 км. на схід від Маврикія. Вінчаний в центрі невисокою Лимонною горою (393 м.), острів равнінен, але порізаний невеликими долинами з крутими схилами, що закінчуються у берегової межі численними бухтами і мисами. Столиця острова - Порт-матурін, розташована на північному заході Родрігеса. місто нагадує знімальний майданчик Голлівуду - тут майже немає транспорту, удома збудовані в якомусь неймовірному старому стилі і забарвлені в яскраві кольори, одяг місцевих жителів просто фантастичний, і над всім цим коштує непередавана тиша (відносна, звичайно) тихого провінційного міста. Головна визначна пам'ятка міста -

він сам, а також його тихі вулиці, старі будівлі і сотні, що належать вихідцям з Азії магазинчиків і лавок. Окрім столиці, слід відвідати прекрасну бухту Гран-бе (5 км. на схід від Порт-матуріна), Пуант-коттон ("бавовняний мис"), казково красиву Бе-о-юїтр ("бухта устриці"), мангрові чагарники Бе-мальгаш, величезний дикий пляж Гравье, пляжі Сен-франсуа і Фюмье біля Пуант-коттон, католицька каплиця Сакре-кер (1939 р.) в Сен-габрієль, водопад Вікторії у Сент-фаміль, "коралову рівнину" з численними п

ещерамі на південному заході, прекрасну бухту Бэ-топаз і мис Maпу. У протоках між кораловими рифами і у відкритому морі за його межами маса цікавих місць, що "обслуговуються" місцевими дайв-центрами, а також безліч ділянок для морської рибалки.

Рибалка у відкритому морі
Одна з головних визначних пам'яток Маврикія. У будь-який час роки тут виловлюють рекордні екземпляри блакитних марлінов, риби-молот, тунця, барракуд і інших. Кращий час для рибалки доводиться на листопад-квітень і вересень-листопад, а самими "порожніми" вважаються червень і липень. Клуби, що пропонують рибалку у відкритому морі, надають для рибалки катери і моторні яхт, повністю оснащені всім необхідним. Кращими місцями для рибалки вважаються бухти у південно-західного побережжя, від Рівьер-марлін-нуар до Морн-брабан. Можна вийти в морі і з яким-небудь місцевим рибаком, така рибалка може опинитися навіть цікавіше і результатівнєє "офіційною", та і обійдеться значно дешевшим.[11-01-17][Все для туристів]
Крумплі, бараболя, мандибурка... (0)

[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Неповторний мир. Мальдівськие визначні пам'ятки (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Як не впасти в грязь особою. Ради мандрівникові в Малайзії (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Що змішаєш, то і отримаєш (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: vechervkarpatah (09-08-15)
Переглядів: 1476 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: