П’ятниця
23-06-02
01:20

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Китайська особливість - ліхтарі

Китайська особливість - ліхтарі

Ліхтар є одним з видів традиційних художніх виробів Китаю. По важливих святах по всій країні горять кольорові ліхтарі, висять святкові прикраси. У міру розширення контактів Китаю із зовнішнім світом китайські ліхтарі з'явилися і за кордоном. Під час свят в тих місцях, де компактно проживають китайські емігранти, неодмінно вивішують різноманітні ліхтарі. Останніми роками пересувні виставки китайських ліхтарів часто влаштовують в різних країнах світу, і вони користуються популярністю серед місцевих жителів.

Знак пошани Будді
Згідно історичним записам, китайські ліхтарі виникли більше 1800 років тому, в епоху династії Західна Хань. Тоді в Китаї широко розповсюдився буддизм. Дізнавшись, що у ченців існує традиція медитувати на потужності Будди 15 чисел першого місяця і на знак пошани до засновника учення запалювати ліхтарі, імператор наказав цього дня увечері запалювати ліхтарі у себе в палаці і в храмах на знак пошани до Будди. Згодом це ритуальне буддійське свято любилося простому народу і поступово став урочистим народним святом Юаньсяо, розповсюдившись по всьому Китаю.
До цих пір у всіх районах Китаю збереглася традиція влаштовувати під час свята Юаньсяо виставки ліхтарів. Безліч людей приходить помилуватися ліхтарями різних форм і конструкцій. Цього дня діти виносять на вулицю саморобні або куплені в магазинах ліхтарі і бавляться з ними.

Такі красиві і такі разниє

Тепер ліхтарі вже стали символом святкувань. Формою китайські ліхтарі дуже різноманітні. Особливо популярні четиєрх- і шестигранні ліхтарі, обтягнуті кольоровою матерією газові світильники з різними малюнками. Напередодні свята їх розвішують в кожному будинку.
Китайські ліхтарі бувають різних видів і форм, вони неоднакові по величині, є ліхтарики з картинками, що крутяться, усередині, ліхтарики у вигляді дракона, ліхтарики із зображенням дракона, палацові ліхтарики і так далі Серед них найпопулярнішими є ліхтарики з картинками, що обертаються, усередині і ліхтарики у вигляді дракона.

Символ нації
Дракон - це символ китайської нації. А драконові ліхтарі діляться в основному на два види: ліхтарі із зображенням драконовий, ліхтарі у вигляді дракона. Танець з ліхтарями у вигляді вогненного дракона є одним з традиційних заходів в багатьох районах Китаю під час зустрічі свята, в деяких місцях ще влаштовують виставки і конкур

си на кращий ліхтар. Особливо на свято Юаньсяо майже по всій країні влаштовують різні фольклорні уявлення, у тому числі і танці з ліхтарями у вигляді дракона, а також заходу милування ліхтарями.
У передмісті Сианя є село під назвою Саньчжао, яке відоме виготовленням ліхтарів. Нині майже всі жителі цього села уміють робити ліхтарі. Тутешні ліхтарі не тільки поширені у внутрішніх районах Китаю, але і вивозяться до Сянган і Аомень, в Республіку Корея, Японію, країни Південно-східної Азії. Щорічні доходи села від продажу ліхтарів вже перевищили 50 мільйонів юанів, що дорівнює 6 мільйонам 200 тисячам американських доларів.
Відпочинок у Карпатах[10-04-10][Все для туристів]
Вулицями Личаківського некрополя (0)

[09-08-20][Відпочинок і поради]
Магічна сила лікарських трав (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Сто заборон Сінгапуру (0)
[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Дайвінг у В'єтнамі (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: vechervkarpatah (09-08-15)
Переглядів: 1499 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: