Понеділок
23-06-05
15:01

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Іспанія: звичаї і ритуали

Іспанія: звичаї і ритуали

У повсякденному житті ми стикаємося з безліччю "ритуалів", знання яких допомагає нам орієнтуватися в життєвих ситуаціях. Багато наших дій, так або інакше, відбуваються по "ритуальних законах".
Уміння запросити на зустріч і прийняти запрошення, виконання зобов'язань, поведінку в суспільстві, - все це вимагає знань певних формул, які ми повинні знати. І деякі з них вельми дивовижні для іноземців.

Непідроблене захоплення
В Іспанії, наприклад, зустріч двох друзів майже завжди супроводжується непідробленим захопленням: "О! Педро!!! Здрастуйте!!!". Якщо це двоє чоловіків, то далі слідують обійми або дружнє поплескування по плечу. Якщо це чоловік і жінка або дві жінки, то вони обмінюються поцілунками, причому завжди двома. Часто, поцілунку, як такого, немає, вони просто торкаються щоками на знак вітання. Цей же ритуал повторюється при розставанні.
Відпочинок у Карпатах

Уникнути формальностей
Коли Вас представляють кому-небудь, то часто замість звичного "Дуже приємно" іспанці говорять: "Привіт! Як справи?", що допомагає їм уникнути формальностей. Є і інші дуже поширені звичаї. Якщо хтось чхнув, то буде ввічливе сказати "Ісус!" або "Здоров'я!", причому поширеніша саме перша форма. Не сказати це, значить, показати себе погано вихованою людиною.

Дзвін кришталя


Здоров'я бажають і при вимовленні тосту, а в той момент, коли келихи стикаються, іспанці говорять: "Чин-чин!", імітуючи, таким чином, дзвін кришталя. Взагалі, у виразі своїх відчуттів іспанці украй відкриті і непосередні. Вони багато сміються і ніколи не соромляться своїх відчуттів, голосно виражаючи радість і захоплення. Коли вони говорять, то дуже багато жестикулюють і виражаються дуже емоційно. Іспанці багато в чому взагалі позбавлені комплексів. Вони легко заводять знайомства і легко спілкуються з незнайомими людьми.

Тільки на «ти»
Звернення на "ти" використовується ними в більшості ситуацій, навіть учні в школах часто звертаються так до своїх викладачів. Це звичайна історія. А ось звернення на "Ви" може іноді навіть образити людину. "Навіщо мені хочуть показати, що я старший?" - це логіка іспанця, вічно молодого душею. З іншого боку, іспанці бувають влесливими. Сказати комусь комплімент, невідповідний дійсності, - це для них своєрідне задоволення.

Іноземний учити небажання
Оскільки самі вони не дуже охоче вивчають іноземні мови, то їх захоплює здатність іноземців говорити на їх власному. Тому, володіючи хоч би парою слів на іспанському, Ви часто чутимете їх захоплені вигуки: "Як добре Ви говорите по-іспанськи!", хоча на ділі Ви зробили десять помилок в кожному слові. Такі вже вони, іспанці.

Звички іспанців
Іспанці бувають різними - веселими і сумними, скупими і щедрими, працелюбними і ледачими, але всіх їх об'єднують загальні звички, які дивують іноземців, що приїжджають до Іспанії.

Завжди пізніше
По-перше, це розклад. Все завжди відбувається пізніше запланованого терміну. Не існує

фіксованого часу для сніданку, все залежить від того, коли іспанець прийде на роботу. У них немає звички снідати удома, хіба що випити чашку кави, тому друга чашка разом з бутербродом, буде випита на початку робочого дня. Незабаром підійде і час обіду.

Звичайна сієста
Іспанці обідають з половини другого до двох годин.
Тут треба особливо відзначити такий феномен, як іспанська сієста. Починається вона з годині дня і продовжується до п'яти годинників вечора. В цей час всі магазини закриваються, співробітники офісів розходяться по будинках на обід і післяобідній сон. Не всякий турист здатний зрозуміти таке, стоячи перед закритими дверима сувенірного магазина. Він здивований, засмучений і навіть розсерджений, але.Сиеста!

Привід для зустрічі
Потім після п'яти годинників приходить час полудня, обов'язкового для всіх дітей. Для тих же, у кого цей час вільний, полудень - привід для цілої зустрічі. Вечеряють іспанці годинника в десять вечори, а в ресторанах вечірні трапези продовжуються до дванадцяти годинників ночі. Саме з того часу починається знаменита іспанська "марча", тобто гуляння, походи по барах, кафе, дискотекам, коли всі висипають на вулицю, щоб випити келишок вина, і ще келишок, і ще келишок.

Взагалі не сплять
Іспанці цілими сім'ями гуляють, спілкуються, розважаються на свій смак. Іноземцям здається, що іспанці взагалі практично не сплять, і це, схоже, правда. Це стосується і зовсім маленьких дітей, які незважаючи ша шум (а іспанці чинять справді багато шуму!) і гучну музику, затишно

сопуть в своїх колясках.
Зрозуміле одне, що велика частина життя іспанців проходить на вулиці. Згідно дослідженням, на кожну тисячу жителів в Іспанії доводиться сім ресторанів, барів і кафе. Поведінка іспанців в цих закладах різна, особливо, коли приходить час оплачувати рахунок. Якщо сума невелика, то платить хтось один, а якщо сума пристойна, то вона ділиться на всіх, і кожен платить порівну незалежно від того, скільки він замовив.

Іспанське табу
Для іспанців існують певні теми - табу. Вони вважають за краще не говорити про смерть, не питати у людей їх вік. Не прийнято також говорити про гроші, особливо коли вони є. Ніхто не говорить: "Я багато заробляю" або "Я достатньо отримую". Замість цього Ви почуєте: "Не можу поскаржитися" або "Живу помаленьку". На решту тем іспанці говорять багато і, як відзначають іноземці, занадто голосно.
Для них зовсім не обов'язково добре знати людину для того, щоб базікати з ним годинами. А іноді буває так, що тривала бесіда закінчилася, а ім'я співбесідника так і залишилося невідомим.Це іспанці.[10-03-19][Все для туристів]
1000 кілометрів Західною Україною (0)

[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Мальтійські розваги (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Як робити покупки в Малайзії (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Мексиканські інгредієнти. Кухня Мексики (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: vechervkarpatah (09-08-15)
Переглядів: 2076 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: