Середа
23-06-07
20:07

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Казахстан: визначні пам'ятки природні, а не музейні

Казахстан: визначні пам'ятки природні, а не музейні

Республіка Казахстан є не просто музеєм просто неба, але і країною, що має прекрасні природні визначні пам'ятки, такі, як овіяні легендами озеро Бурабай в Кокшетауськой області, альпійські луги Заїліїйського Алатау, величні пейзажі каньйону річки Чарин.

Національний і сучасний
Одним з красивих міст Казахстану є місто Алмати. Розташований у гір Заїлійського Алатау, він радує оригінальними архітектурними ансамблями, що поєднують в собі елементи національного стилю з новітніми будівельними конструкціями. Поряд із столицею на площі 90 тис. гектарів розташований унікальний заповідник.
Живописні і привабливі для туристів околиці Алмати. У всьому світі відомий льодовий стадіон "Медеу". Він розташований на висоті 1691,2 м. Споруджений в 1972 р. Площа льодового поля (10,5 тис. кв.м.) дозволяє проводити на катку змагання по швидкісному бігу на ковзанах, хокею з м'ячем, фігурному катанню. М'який клімат урочища Медеу, оптимальний рівень сонячної радіації, знижене

атмосферний тиск, безвітряя, чиста льодовикова річка Малий Алмати забезпечили висока якість льоду і світове визнання. На "Медеу" встановлено понад 120 рекордів миру по ковзанярському спорту.

Якнайкраще ковзання
Гірничоспортивна база Чимбулак в околицях Алмати привертає альпіністів, туристів, гірськолижників, що прокладають лижні траси з перепадом висоти 900-1000 м. Довжина швидкісного спуску з Талгарського перевалу 3500 м, слалому-гіганта 1500 м, ухил 11°-29°. Гірськолижна траса Чимбулак по технічних характеристиках не поступається кращим трасам Європи, а по ковзанню перевершує їх.
Відпочинок у Карпатах

Дерева-бізони
Одне з самих вражаючих чудес Жетису (Семіречья) - каньйони річки Чарин. Як і багато інших великих і малих річок, Чарин впадає в Або - найкрупнішу водну артерію, що живить озеро Балхаш. Перлиною Семіречья можна назвати Чаринськую ясеневу дачу з рідкісними і цінними насадженнями. Розташовуючись в глибокому каньйоні гірського потоку річки Чарин, лісові масиви цього величезного пустинного оазису справляють на подорожнього незабутнє враження. Що прорізають

у могутній лесовій товщі стіни каньйону досягають висоти від 20 до100 м. Вода і вітер, жара і холод додали кам'яним берегам химерні форми, що нагадують контури стародавнього міста. Флора заплави річки Чарин - один з безцінних зникаючих типів тугайної рослинності з реліктовими унікальними насадженнями ясена. Дивовижний пейзаж створюють і стрункі тополі, що займають 178 га Чаринськой лісової дачі. Тут же зустрічаються дерева-велетні - лохи ілійськие, що нагадують величезних бізонів. Багатообразна фауна, що налічує більше 300 видів птахів, 20 видів земноводних і більше 800 членистоногих додають неповторну привабливість цьому своєрідному куточку природи Казахстану.

Співаючий бархан
На березі Або знаходиться дивовижний пам'ятник природи - Співаючий бархан. Він стоїть між двох невеликих гірських гряд - Великим і Малим Калканамі. Роза вітрів в цьому місці сприяє тому, що пісок, створюючий бархан, весь час знаходиться на одному місці, нікуди не переміщаючись, і має властивість під час вітру видавати своєрідний звук такої сили, що гуде, що цей "спів" чутний за декілька кілометрів.

Баянульськие гори
Один з красивих куточків Казахстану - Баянаул - масив нізкогорій в північно-східній частині Сари-Арки (Казахського мелкосопочника). На брилистих гранітах ростуть соснові, березово-осикові ліси, що змінюються ковиловими степами. Для Баянаульських гір характерні химерні форми рельєфу; пам'ятниками неживої природи є гранітні масиви "Кам'яна голова", "Голуб

"та інші. У міжгірських западинах лежать озера Жасибай, Сабиндиколь, Торайгир. У 1983 році в цілях збереження природного комплексу Баянаула створений Баянаульський національний парк.

З кумисом хвороба на страшна
Бурабай (Борове) - озеро на території Кокшетауськой області на висоті 320,9 м над рівнем морить. Вода в озері прозора, дно є видимим на найбільшій глибині (7 м). Над поверхнею води підноситься скелястий острів "Жумбактас", що досягає двадцятиметрової висоти. Побережжя поросло сосновим і березовим лісом. Поєднання гір, хвойного лісу і озер створює в урочищі особливі кліматичні умови. Тут знаходиться климато-кумысолечебный курортний комплекс. Є лікувальні грязі, джерела мінеральних вод[10-01-29][Все для туристів]
Осінь з присмаком кави (календар подій) (0)

[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Панове, ставки зроблені. (0)
[09-09-19][Відпочинок]
Турестичний Комплекс "Буковель". (0)
[09-09-19][Карпати]
Гірське Озеро Синевір. (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: vechervkarpatah (09-08-15)
Переглядів: 1200 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: