Субота
23-01-28
00:04

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Ізраїль: визначні пам'ятки

Ізраїль: визначні пам'ятки

Значну частину території Ізраїлю займає пустинне плато Негев, що виходить на півдні до Червоного моря, на півночі - до відрогів Іудейських гір. Уздовж Середземного моря тягнеться вузька смуга родючих долин, де вирощують тропічні фрукти.
Ізраїль - місце змішення цивілізацій. Це колиска трьох великих світових релігій: християнства, іудаїзму і ісламу. Паломництво сюди - мрія кожного віруючого.

Місто головної святині
Єрусалим - якнайдавніший релігійний центр, де знаходяться святині іудаїзму, християнства і ісламу, адже не дарма його називають "музеєм просто неба". Близько 3 000 років тому цар Давид зробив Єрусалим своєю резиденцією, а за часів правління його сина Соломона був споруджений Перший храм.

Всі споруди Старого міста оточені стінами. Тут, в Християнському кварталі, знаходиться Храм Труни Господня - головна християнська святиня. До Мусульманського кварталу примикає Храмова гора, з якою, за переказами, відбулося те, що піднесло Мухаммеда. На західній стороні Храмової гори розташована головна святиня євреїв - Стіна Плакавши. Недалеко знаходиться горб Пам'яті з Національним музеєм, присвяченим пам'яті гоніння єврейського народу, біля входу, в який можна побачити меморіал "Стіна Катастрофи і Героїзму".

Також варто подивитися Долину Царів з містом Давида, звідки і почалося будівництво Єрусалиму, Церква Св. Ганни, від неї тягнеться вулиця Скорботи, по якій Христос дійшов до голгофи, і Церква всіх націй на Маслінічной горе. З цієї гори, на якій знаходиться оглядовий майданчик, чудово видно все місто. За стінами Старого міста, де кипить сучасне життя, знаходиться безліч ресторанів, готелів і магазинів. Із споруд нового часу можна виділити Будівлю Парламенту і Будівлю Верховного Суду. При відвідинах Єрусалиму обов'язково пройдіться по колоритних східних базарах, наприклад, по найбільшому з них - Махане Ієгуда. Відпочинок у Карпатах

Батьківщина Ісуса
На південь від Єрусалиму знаходиться Віфлєєм - місто, де народився Ісус Хрістос. Що знаходиться

тут Храм Різдва Христова був побудований ще в 326 році. З ім'ям Іїсуа зв'язаний і стародавнє місто Назарет. Тут пройшло його дитинство. Місто цікаве тим, що в нім знаходиться найбільший собор на всьому Близькому Сході - Храм Благовіщення.

Центр культури і торгівлі
Друге за величиною місто Ізраїлю - Тель-Авів на побережжі Середземного моря. Він був заснований в 1909 році і зараз це центр культури і торгівлі країни. Історичні визначні пам'яток тут небагато, оскільки місто відносно молоде. Цікавий Палац Незалежності, де в 1948 році було проголошено державу Ізраїль. Довгий приморський бульвар веде до стародавнього міста Яффо з живописною бухтою і старим портом. Вважається, що саме тут Ной

побудував свій ковчег. Також, на побережжі Середземного моря, на північ від Тель-Авіва, розташована Кейсарія - місце археологічних розкопок, де створений археологічний парк. На його території збереглися залишки римського водопроводу, якнайдавніший з виявлених на території Ізраїлю театр, побудований за часів правління царя Ірода, амфітеатр царя Ірода, який використовувався для проведення скачок і спортивних змагань, ділянки міських вулиць римського і візантійського періодів і комплекс приміщень суспільної лазні візантійського періоду з прекрасною обробкою.

Гора Іллі-пророка
Місто Хайфа знаходиться на півночі країни на побережжі Середземного моря на горі Кармель. За переказами на цій горі жив Ілля-пророк. Зараз на її схилах розкинулися живописні бахайськие сади. Але головною визначною пам'яткою міста залишається Бахайський храм з

великим золотим куполом, який видно з будь-якої точки Хайфи.

Столиця хрестоносців
Город Акко колись був столицею хрестоносців в Палестині. Його перша згадка відноситься до 1800 року до н.е. Акко оточений могутніми кріпосними стінами, за якими знаходяться основні визначні пам'ятки, - Цитадель з Музеєм героїзму, мечеть Аль-джазара, "Місто хрестоносців" і турецькі лазні.

Затон для хрещення
Дуже красиве місто Тверія. Він завжди повний зелені, оскільки розташований в долині річки Іордан. Найпопулярніше місце в околицях міста - Ярденіт. Це невеликий затон на річці, де був хрещений Ісус Хрістос. По кам'яному спуску всі охочі можуть зануритися в священні води Іордана.

Символ героїзму
Серед туристів популярна фортеця Масада, яка знаходиться в Іудейській пустелі поряд з

Мертвим морем на скелі, до якої веде канатна дорога. Вона була зведена між 37 і 31 роками до н.е. при царі Іродові. Коли під натиском римських військ ліг Єрусалим, тут сховалися ті, що залишилися в живих євреї. Вони прожили у фортеці близько 2 років, за цей час вони побудували навколо неї стіну завдовжки 1400м і шириною близько 4 м. При облозі 10-го римського легіону в 73 році до н.е. євреї вважали за краще покінчити життя самогубством, чим здатися римлянам. Тому дане місце є символом героїзму єврейської нації.

Морський шлях
Старовинний морський шлях "Via Maris" проходить по побережжю Середземного моря. Цей маршрут познайомить вас з історією і природою Ізраїлю. Починається він в Тель-Авіві, проходить через міста - Хайфа, Акко, Галілея і Нагарія. Недалеко від Нагарії відвідаєте білі крейдяні скелі Рош-ха-никра, усередині яких утворилася безліч природних гротів.


Високі скелі
Район Ейлата відомий геологічними розломами. Наприклад, парк Тімна є долиною, оточеною прямовисними скелями, які в деяких місцях у висоту досягають 850 м.

На джипі краще
По пустелі Негев проходить 250-кілометровий пішохідний маршрут, який можна пройти цілком, розбиваючи табори з наметами і, знайомлячись з життям бедуїнів, але також можна вибрати найбільш відповідну Вам частину шляху. Подорожувати по Негеву краще всього на джипах.[10-01-20][All for the tourists of]
On horse (0)

[09-08-22][Відпочинок і поради]
Дауншифтінг - як кинути роботу і відпочивати вічно (0)
[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Розваги в Ісландії (0)
[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Йорданія: маленькі радощі шоппінга (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: vechervkarpatah (09-08-14)
Переглядів: 1342 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: