Вівторок
23-06-06
16:01

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Визначні пам'ятки Андорри

Визначні пам'ятки Андорри

Андорра - дуже стародавня країна. Перша згадка про Андорру виявлена в латинських хроніках II століття до н.е. Із-за своєї відірваності від крупних культурних центрів країна не може похвалитися великою кількістю архітектурних пам'ятників, хоча в достатній кількості і збереглися римські мости, руїни арабських фортець і середньовічні храми.


Святий Арменол

У столиці, заснованій на початку IX в., особливий інтерес у туристів викликають церква Святого Арменола (XI в.), резиденція уряду "Будинок Долин" (XVI в.), безліч будівель в середньовічному стилі і кустарні майстерні.

Серце міста - район Баррі Антік, лежачий на тому самому місці, де раніше знаходилося стародавнє село, з якого і виросла Андорра-ла-велья. Визначна пам'ятка району - колоритна будівля Каса та ла Валь ("Будинок Долин"), постороєнноє як парламентський палац країни ще в 1702 році. Три кам'яні поверхи першого ярусу були побудовані в 1580 році як приватний будинок багатого сімейства, потім будівля неодноразово перебудовувалася і в 1761 році почала виконувати урядові функції.


Парламент і скриня

Трохи нижче по схилу - Сала де ла Джустісиа - єдина будівля суду у всій країні. Вище - відносна нова будівля Сала дель Конселл, де збирається сучасний парламент країни.

У приміщенні більш схожого на замок будинку Сет Паніс ("Скриня на Семи Замках") колись містилися найбільш важливі державні документи Андорри. Свою назву будинок отримав тому, що згідно із законом міг бути відкритий, тільки якщо всі представники округів столиці, що мають ключі від замків вхідних дверей, зберуться разом.


Популярність вечірньої пори

Культурний центр міста і місце проведення численних церемоній і святкувань - Пласа ла Нобле, на якій розташовані Державний театр і Музична академія. Це також популярне місце збору для місцевих жителів вечірньої пори. Поряд розташований і найбільший в столиці (і в країні) торговий центр - Піренес - що примикає до кращого готелю країни - Парк Готель, що виходить на вулицю Каррер ліз Каналс. Щорічно, в першу суботу серпня, саме в районі площі ла Нобле, проводиться грандіозний триденний фестиваль. Відпочинок у Карпатах


Передмістя

Східне передмістя столиці - Кальдеа - це великий оздоровчий комплекс, що включає десятки ультрасучасних бальнеологічних здравниць, великий відкритий басейн (600 кв. м.) з мінеральною водою і постійно підтримуваною температурою в +32 C, десятки лазень і саун всіх видів і самої екзотичної архітектури, що використовують місцеві термальні сильно мінеральні води.

Інше передмістя столиці - Ордіно - відомий своїм лижним центром Ордіно-аркаліс з висотами до 2800 м. і оригінальним етнографічним музеєм д`арені і Пландоліт, що є спадковим будинком династії Арені Пландоліт, - одного з найбільш прославлених сімейств країни, з експозицією, цілком присвяченою найбільш відомим і авторитетним людям Андорри.

У Енкампе (5 км. від столиці) цікаві один з небагатьох музеїв Андорри - Національний Автомобільний Музей, що виставляє більше ста найрідкісніших автомобілів і безліч старовинних (починаючи з 1898 року) мотоциклів, велосипедів і інших транспортних засобів, і районом Еглесиа Сан Рому де ліс Бонс - своєрідними зборами давньоримської архітектури, фрескового живопису і кераміки (в основному тут представлені лише копії, оригінали зберігаються в Каталонському музеї Барселони).

Місцеві лижні курорти Солдю - Ель Тартер і Пас де ла Каса - Грау Руж вважаються одними з найкращих в країні.

Крихітне село Ллортс(постійне населення всього 100 чоловік) лежить серед полів тютюну в оточенні стародавніх гір. Це одне з найбільш незайманих місць в країні (та і, напевно, в західній Європі) і дуже популярне місце для ходьби пішки. У 3 годинах ходьби пішки по долині на захід від села знаходиться популярний туристичний район - група живописних гірських озер Естаніс дель Ангонелла. Від гори Борда де Сортені (1970 м.) туристична стежка продовжується до озер Естані дель Естані і 2915-метровій горі, відомій як Пік дель Естані. Недалеко знаходиться і крихітна романська церква Еглесиа де Сіна Марті, що славиться своїми фресками Xii-го сторіччя в чудово хорошому стані.

Резиденція епіськоповіспанський місто Сео-де-уржель, хоч і лежить далеко за межами Андорри, називається місцевими жителями "Іспанськими ворота до Андорри" і часто, з відомою часткою гумору, вважається одним з андоррських міст. Починаючи з IX сторіччя, Ла Сео, як його називають місцеві жителі, був резиденцією єпископів і графів Уржельських - іспанських принців-співправителів Андорри.
Місто славне своїми старовинними будівлями - собором XII сторіччя Катедраль де Санта Марія на південній стороні центральнй Пласа дель Омс, це одна з найбільш видатних споруд в романському стилі в Каталонії. Не дивлячись на те, що собор неодноразово піддавався різним реконструкціям і переробкам, він зберігся в достатньо високому ступені незмінним з тих пір, як був побудований. Усередині собору розташований унікальний музей Діочеса - єдині у своєму роді збори фресок, священних писань і церковного начиння, плюс рідкісний експонат - тисячолітній "Беатус" - ілюстрований рукописний манускрипт з описом Апокаліпсису.


Піренєї не гірший за Альпи

Головне, що привертає до Андорри туристів зі всього світу, це її гірські схили. У країні створена туристична індустрія, що відповідає найсучаснішим стандартам, але, проте, що залишається цілком прийнятною по цінах для середнього класу континенту. Звичайно, андоррські високогірні курорти - далеко не Санкт-моріц і Гстаад, але і в Піренеях можна отримати практично все ті ж задоволення, що і в швейцарських Альпах, тільки за набагато меншу плату.
Гірськолижні курорти - Арінсаль біля Ла Массани, ідеальне місце для початківців і знаменита гірськолижна школа. Ліг - розташований декілька далі від столиці і тому менш багатолюдний. Аркаліс - ще менш багатолюдний, а тому найбільш улюблений місцевими жителями, тут найскладніші спуски і найграндіозніші види. Ці, і деякі інші гірськолижні райони, привертають в країну щороку майже півтора мільйони туристів, переважна більшість яких - саме гірськолижники і любителі гірського туризму.

Лижний сезон в країні зазвичай триває з грудня по березень, залежно від стану снігу. Часто, завдяки сучасній техніці, нестачі в якій місцеві курорти не відчувають, вдається продовжити лижний сезон до кінця квітня. Крім гірських лиж, в Андоррі можна займатися і багатьма іншими видами спорту, зокрема, дуже популярні піший туризм, верхова їзда і стендова стрілянина, в якій Андорра вважається великими фахівцями. Отримавши дозвіл в туристичній організації, можна пробувати щастя в лові форелі.


Розваги, що дотримуються моралі

Будучи одним зі світових центрів туризму, Андорра також має в своєму розпорядженні розвинену інфраструктуру проведення дозвілля - театри, концертні зали, ресторани, дансинги, спортивними спорудами для самих різних видів спорту і так далі Тут щорічно проводяться міжнародні фестивалі класичної музики і джазу. Проте мова йде лише про розваги, що не суперечать католицькій моралі, в якій вихована переважна більшість підданих князівства.

Тут проводиться багато різноманітних відкритих концертів, загальних і локальних (практично в кожному населеному пункті проводиться свій фестиваль) святкувань з музикою і народними танцями, в яких не забороняється брати участь і іноземним гостям. Найбільш популярні у туристів національний фестиваль "Марі де Дью де Меріткселл" - національний фестиваль Діви Марії, що проводиться 8 вересня в місті Меріткселл в 7 км. на північний схід від столиці і численні "сільські фестивалі", ціла низка яких проводиться в період з липня по вересень.

Андорра багата джерелами мінеральних і термальних вод. Останні використовуються як в лікувальній меті, так і як природні теплоцентралі для обігріву довколишніх будинків.[11-01-17][Все для туристів]
Магія коломийок (0)

[09-08-20][Відпочинок і поради]
Їдете на гірськолижний курорт? Ознайомтеся з радами експертів (0)
[09-09-19][Відпочинок за кордоном.]
Курорт Хургада в Египте (0)
[09-08-20][Відпочинок і поради]
Не сезон, а суцільний оксамит (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: vechervkarpatah (09-07-31)
Переглядів: 2393 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: