Субота
23-06-03
22:45

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Відень

Відень

Легендарний Відень - одна з прекрасних столиць, де завжди панує романтична атмосфера, яку породжують багата історія міста, чарівність музики Моцарта і Штрауса, пишність старовинних палаців і соборів, Віденського лісу і Дунаю. Жителі Відня розуміють, що означає насолоджуватися життям, і не кваплять час. Тут люблять посидіти в затишному кафе, щоб послухати останні новини, або в невеликому ресторані (наприклад, в "Байсле"), або безтурботно потанцювати на дискотеці. І все це із знаменитим віденським шармом, який в передріздвяні тижні стає просто чарівним.

Мистецтво і культура Колишня резиденція імператорів сім'ї Габсбургов не може поскаржитися на недолік пам'ятників мистецтва і історії. Споруда Карлськирхе була зведена по наказу Імператора Карла VI, що дав під час епідемії чуми 1713 р. обітницю про будівництво церкви, і зараз є найзначнішою церквою у стилі барокко у Відні. Будівля Ратуші, побудована в період з 1872 по 1883 р., представляє новоготічеський стиль. Якщо ви захочете прокотитися по віденських вулицях на візнику, то побачите палаци у стилі барокко і вражаючі будівлі кайзерських часів, проїдете по живописних середньовічних провулках. Вони належать "старому" Відню так само, як і готичний собор Св.Стефана, палата скарбів Хоффбург, Іспанська школа верхової їзди, всесвітньо відомий палац Шенбрунн (у перекладі - "прекрасне джерело").

"Новий" Відень знайшов своє втілення в сучасній архітектурі Хаас-Хауса на Стефансплатц, у Віденському будинку мистецтва, створеному художником Хундертвассером, в Музеї прикладного мистецтва і дискотеках, наприклад, "Р1".

У передмісті Відня не забудьте відвідати монастир Святого Хреста. А чарівність Віденського лісу (того самого!) ви відчуєте в Мисливському маєтку і капелі Майерлінг. Відпочинок у Карпатах

У австрійській столиці є безліч цікавих музеїв, таких як будинки-музеї Моцарта і Фрейда, музей історії мистецтв, техніки, фольклору і етнографії, природної історії, музей ХХ в., Австрійська галерея. Крім цього цікаво буде ознайомитися з ратушею (1872 - 1883 рр.), Бургтеатром (1874 - 1888 рр.), будівлями парламенту (1883 р.) і Віденської Опери (1861 - 1869 рр.). Імператорський палац Хофбург, барочна церква Карлськирхе (1739 р.), Штадтпарк, палац Бельведер з парком, літній імператорський палац Шенбрунн - знаходяться недалеко від Старого міста. І дітям, і дорослим буде цікаво відвідати старий в світі зоопарк, заснований в 1752 р. Гордість Відня - красиві парки, різноманітні по своїй зовнішності і призначенню. Серед них найбільш відомий парк Віденський Ліс, частково розташований в передгір'ях Східних Альп.

Прогулянки і покупки
Віденські торговці дивують гостей різноманітністю товарів і сувенірів. Будучи у Відні, обов'язково прогуляйтеся по ринку "Нашмаркт". Тут вам люб'язно запропонують свіжі овочі і фрукти, коментуючи вашу покупку веселими примовками. Щосуботи популярний продуктовий ринок перетворюється на "блошиний" ринок, де виставлені головним чином дешеві вироби, але можна знайти і річ, що стоїть. Універмаг "Шипекк" - рай для любительок модних прикрас.

Кавові Без кавових важко уявити собі життя Відня. У затишному кафе можна дізнатися останні новини, себе показати і на людей подивитися. Найбільш відомі такі кавові, як "Демель", де збирається найстрокатіша публіка, "Захер", де панує атмосфера респектабельності і подають знамениті фірмові тістечка, "Хавелка", типовий віденський заклад, і "Do & Co".[10-01-23][Все для туристів]
Великдень (0)

[09-08-20][Відпочинок і поради]
Кращі блюда з щурів для новорічного столу (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Єгипет: національні особливості (0)
[09-07-29][Яремче, туризм, наш регіон.]
На Говерлу початкові пункти. 1 (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: vechervkarpatah (09-07-31)
Переглядів: 1332 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: