Субота
21-11-27
16:24

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Йорданське побережжя Мертвого моря. Все найкраще

Йорданське побережжя Мертвого моря. Все найкраще

Йорданське побережжя Мертвого моря - один з самих захоплюючих і надихаючих природних ландшафтів в світі. Це дивовижне місце, розташоване в найнижчій географічній точці планети з показником 410 м нижче за рівень морить, завдяки цілій мережі нових доріг, комфортабельних приморських готелів і останніх археологічних знахідок стало настільки ж популярним у сучасних туристів, наскільки популярним воно було у стародавніх королів, купців, імператорів і пророків за часів легендарного минулого йорданських земель.
Знаменита своєю оздоровчою силою вода Мертвого моря в чотири рази перевершує по солоності «середньостатистичну» морську воду, рясніє солями магнію, з'єднаннями брому і цілим спектром різних мінералів, що в сукупності і складає той цілющий розчин, купання в якому привертає сюди туристів зі всього світла в течію вже більше двох тисяч років. Завдяки незвичайній солоності хвилі Мертвого моря настільки щільні, що будь-який невмілий плавець триматиметься на поверхні, як поплавець. Вода Мертвого моря містить 21 мінерал, включаючи такі, як: магній, кальцій, бром і калій. Дванадцять з цих мінералів не зустрічаються більше ні в одному з Морея і океанів. Мінерали Мертвого моря надають релаксаційний ефект на нервову систему людини, очищають шкіру, активізують обмін речовин і полегшують перебіг ревматичних захворювань і розладів метаболізму. Порівняльний аналіз хімічного складу води Мертвого моря і інших озер і Морея показує, що вміст солей в Мертвому морі в кілька разів вище, а концентрація іонів брому найвища в світі. Хлориди нейтралізуються іонами кальцію і його з'єднань. Якщо в більшості Морея зміст Nacl досягає 97%, то в Мертвому морі хлорид натрію складає всього 12-18%. Температура води міняється від 19 градусів в лютому до 31 градуса Цельсія в серпні. Унікальність Мертвого моря відома впродовж сторіч. Це єдине місце в світі з особливою комбінацією ексклюзивних переваг: знижена сонячна радіація, кліматичні умови (сонячна погода впродовж більшої частини року (300-320 днів в році)), атмосфера, збагачена киснем, мінералосодержащая солона морська вода, термомінеральниє джерела і мінералонасищенная грязь Мертвого моря.
Готелі, розташовані на побережжі Мертвого моря, дозволяють численним мандрівникам поєднувати приємне з корисним, а саме лікувально-профілактичні процедури і цілющі морські ванни з по-справжньому комфортними умовами відпочинку і мешкання в готелі.
Відпочинок у Карпатах

Movenpick
Прекрасний готель категорії 5*, побудований в старовинному арабському стилі. Доповненням до прекрасного ландшафту і природного вигляду на Мертве море стала невелика штучна річка, що впадає в основний басейн комплексу. У готелі функціонують Zara SPA - центр краси і здоров'я і Терапевтичний Центр, діяльність якого направлена на лікування різних захворювань.
Zara SPA - один з найбільших (6000 кв.м) і найбільш розвинених SPA-центров на Близькому Сході. Все в цьому центрі повністю обладнано і призначено для релаксації, омолоджування і освіження вашої свідомості, тіла і душі. Професійні фізіотерапевти, що працюють в Movenpick Resort and Spa Dead Sea зроблять все можливе, щоб, виходячи з Zara SPA, ви відчули себе таким, що наново народився.
Zara SPA включає: гидропул, два басейни з водою Мертвого моря (Dead Sea Pool 1 і Dead Sea Pool 2), басейн для масажу ступень і колін, термаріуми (включаючи Caldarium і Laconium, тропічний душ, а також внутрішні і зовнішні місця для релаксації), Tranquality Lounge, зовнішній басейн з гідромасажем (Infinity pool) і пляж, спортзал Unisex і спортзал тільки для жінок.
Вхід в Zara SPA для тих, що проживають в готелі коштує 17 JD, для гостей - 27 JD.
Нижче приведені тарифи на деякі види процедур, здійснювані в Zara SPA (ціни дані в йорданських динарах (1 $ = 0.67 JD) і включають 10 % за сервіс і 16-процентний податок на продаж.
- ськраб з солями Мертвого моря (25 мин.) - 29;
- маска з грязі Мертвого моря (25 мін /55 мин.) - 30/41;
- маска з грязі Мертвого моря з антіцеллюлітнимі маслами (55 мин.) - 50;
- маска для особи з грязі Мертвого моря (25 мин.) - 26.
А також на різні види масажу:
- масаж всього тіла з ефірними маслами (55 мин.) - 49;
- шведський масаж всього тіла (55 мин.) - 44;
- точковий масаж (25 мін./55 мин.) - 30/46;
- традиційний масаж (45 мин.) Хаммам - 36;
- шведський масаж всього тіла в 4 руки (55 мин.) - 75;
- індійський масаж голови (25 мин.) - 35;
- гідромасаж (25 мин.) - 38
В Zara SPA застосовуються також методи альтернативної терапії:
- масаж Шиатсу (25 мін./55 мин.) - 36/54;
- акупунктура (55 мін./85 мин.) - 40/55;
- Zara SPA масаж з гарячими каменями (55 мин.) - 59.
Крім того, в SPA-центре застосовуються різні методики для схуднення і формування контурів тіла.
Серед методів лікування, вживаних в Терапевтичному Центрі готелю Movenpick, слід звернути особливу увагу на озонотерапію.
Озонотерапія, відомий більше 100 років на Заході метод немедикаментозної терапії, динамічно развіваєтя останні 10 років і в даний час по праву вважається медициною XXI століття.
Метод відрізняється простотою застосування, має широкий діапазон дії, надає бактерицидне, вірусоцидноє, фунгіцидне, іммуномодулірующєє, протигіпоксія, дезінтоксикационноє дія, володіє хорошою переносимістю і практично не має побічних ефектів.
У Центрі застосовуються різні методи озонотерапії, такі, як:
- внутрішньовенне введення озонованого фізіологічного розчину - даний метод є базовою процедурою, яка застосовується для лікування захворювань серцево-судинної системи, травної, нервової систем, хвороб печінки, нирок, легенів і суглобів;
- підшкірні ін'єкції озону. Метод застосовується для вирішення косметологічних проблем - здійснюється обколювання проблемних зон (при целюліті, зморшках, стріях, рубцях, судинних зірочках, угрях, а також для схуднення і омолоджування). Зменшується глибина мімічних зморшок, зникають «гусячі лапки», поліпшується зовнішній вигляд і еластичність шкіри, нормалізується робота потових і сальних залоз, швидко проходять запалення, мішки під очима, здійснюється «підтяжка» шкіри, ліквідовуються проблеми шкіри;
- внутрішньом'язові ін'єкції озону - швидко знімаються біль, запалення, набряки, поліпшується мікроциркуляція, лімфоток, проходять м'язові спазми. Аутогемотерапія з озоном - в даному випадку кров, набрана з вени, змішується з озоном і вводиться пацієнтові по тій же дренажній системі, по якій здійснювалася її огорожа. Використовується при лікуванні важких захворювань: ревматизму, розсіяного склерозу, ішемічної хвороби серця, бронхіальної астми, інсульту, герпесу, гепатитів і інших вірусних і бактерійних інфекцій, а також вторинних іммунодефіцитов.

Dead Sea Medical Center і готель Dead Sea Spa 4* розташовані в одному комплексі. Крім дерматологічних і ревматологічних процедур Центр пропонує масаж тіла, лікування грязями, ультразвукову терапію, гальвано-терапію, мікрохвильову терапію, кріотерапію і гідротерапію. У центрі є фітнес-зал, внутрішній басейн і багатоцільовий басейн. Персонал розмовляє на арабській, німецькій, англійській і російській мовах.
Нижче приведений список захворювань, лікування яких здійснюється в Медичному Центрі готелю:
- шкірні хвороби: псоріаз, псоріазниє артрити, псоріаз пустули, нейродерміти, екзема, вітиліго, акне, іхтіоз, грибкові захворювання шкіри;
порушення опорно-рухового апарату: легкі і середні форми ревматичних артритів і артрозу, хвороба Бехтерева;
- респіраторні захворювання: хронічні бронхіти, бронхоекстази, синусити, бронхіальна астма, серцева недостатність;
- хвороби хребта: остеохондрози і всі залежні від хребта поразки периферичної нервової системи;
- хвороби м'язів і сухожиль: міоцефальниє болі, м'язова дистрофія;
- хвороби нервової системи: невралгії, неврити, поліневрити, депресивні розлади, соляріти, гангліоніти, фантомні болі;
- розлади вегетативної нервової системи: неврози у дітей і дорослих, вегето-судинна дистонія;
- захворювання вуха, горла, носа: хронічні риніти, тонзіліти, фарингіти, ларингіт, отити, неврити слухового нерва, хвороби гайморових і фронтальних пазух;
- захворювання порожнини рота: гингивіти, стоматити, пародонтоз;
- гінекологічні захворювання: запальні захворювання жіночої статевої сфери.
Протипоказання для лікування на Мертвому морі: фотодерматоз, загострення інфекційних захворювань, епілепсія, рецидивний тромбофлебіт, сильний варикоз, хронічна виразка шкіри, застійна серцева недостатність.

Слід приділити особливу увагу що недавно відкрився на березі Мертвого моря новому готелю Kempinski Hotel Ishtar 5*. Це прекрасний готель з дуже цікавим дизайном і високим рівнем сервісу.
Anantara SPA в Kempinski Hotel Ishtar пропонує своїм гостям наступні методи догляду за особою і тілом:
- тайський масаж з травами (1 година 30 мин.) - 70;
- традиційний тайський масаж (1 година 30 мин.) - 70;
- шведський масаж (1 година) - 55;
- аромамассаж (1 година) - 55;
- східний масаж ступень (1 година) - 55.
Процедури для тіла: - ськраб з солями Мертвого моря (30 мин.) - 30;
- маска на основі грязі Мертвого моря (30 мин.) - 35;
- сольова і йогуртовая маска (1 година) - 55;
- азіатський блиск (ськраб і очищення шкіри традиційними східними засобами) (1 година) - 55.
Процедури для особи: - омолоджуюча маска для особи на основі грязі Мертвого моря (1 година) - 55;
- тайський метод очищення шкіри особи за допомогою трав (50 мин.) - 45.
Додаткові процедури: - арома-ванна з солями Мертвого моря (30 мин.) - 7;
- арома-ванна з травами (30 мин.) - 7;
- стім з тайськими травами (30 мин.) - 7.
(!) Всі ціни дані в йорданських динарах і не включають 10% за сервіс і 16-процентний податок на прибуток.

Недалеко від Мертвого моря розташовані термальні джерела Зарка Ма'ін, які є популярними з часів Римського владицтва местомом відпочинку людей, яким ухвалення природних гарячих мінеральних ванн показане або просто приємно.
Розташованим у джерел оздоровчим комплексом Janna SPA є готель категорії 4* з цілою системою критих і відкритих басейнів, включаючи як плавальні басейни, так і басейни з лікувальною мінеральною водою, термальні джерела і водопади.
Janna SPA пропонує декілька оздоровчих програм для туристів, які включають різні процедури, такі як:
- маска на основі грязі Мертвого Моря - надає релаксаційний ефект, видаляє токсини, що виділяються з потім і забезпечує шкіру мінералами;
- маска для особи на основі грязі Мертвого Моря - очищає шкіру і збагачує її мінералами, підтягає шкіру особи;
- душ Джет - душ з сильним натиском води, надає тонізуючий ефект, знімає больові відчуття і впливає на імунну систему організму;
- басейн-джет - розташовані під водою джерела сильного натиску мобілізують роботу м'язів і активізують кровообіг;
- ванни для ніг з гарячіше і холодною водою - покращують кровообіг і лімфоток;
- підводний гідромасаж - надає релаксаційний ефект на м'язи і активізує кровообіг.
Також пропонуються різні види масажу, джакузі і така цікава процедура, як гидро-джет ліжко - гідромасаж через тонку мембрану ліжка, на якому знаходиться пацієнт.
Вода термо-мінеральних джерел Зарка Ма'ін використовується для лікування ревматичних і шкірних захворювань, і, оскільки вона багата сірою (порядка 580 міліграма на літр), володіє антиалергенними властивостями. Впливає на клітки організму, примушуючи їх боротися проти старіння. Висока концентрація кальцію (300 міліграм на літр) покращує міжклітинний обмін і засвоєння організмом вітаміну В12. Магній (60 міліграм на літр), калій (27 міліграм на літр) і натрій (57 міліграм на літр) і інші мінерали, що містяться в цілющій воді джерел, надають позитивний ефект на стан шкіри і всього організму.[09-10-14][All for the tourists of]
Mikulichin? (0)

[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Болгарія: є привід! (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Японія: свято Кагамі-біраки (0)
[09-09-19][Відпочинок за кордоном.]
«Подорож до Пікам Сабах і Аксу.!» 2009 (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: vechervkarpatah (09-07-30)
Переглядів: 1261 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: