Четвер
24-05-30
03:32

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Мальта. Визначні пам'ятки

Мальта. Визначні пам'ятки

Мальта так тісно забудована спорудами різних епох, що, переміщаючись на цьому острові з музею в музей, можна вивчати історію людства. Потрапляючи сюди, немов переносишся в минуле на фантастичній машині часу. Таємничі неолітичні храми, римські вілли, середньовічні зміцнення, католицькі собори і палаццо часів Ренесансу - все тут, під одним небом, на маленькому острівці землі в Середземному морі. Навіть не віриться, що стільки різних епох, стільки дивовижних споруд, стільки музеїв і пам'ятників історії уміщалося на крихітній території острова, адже розміри Мальти - всього лише 26 на 14 кілометрів. Потрапляючи у все це пишність, не відразу і зміркуєш, куди відправитися і що встигнути відвідати за короткий час відпочинку.

Епоха неоліту
що Датується 3800 рр. до н.е., Хагар Ким і інші храми епохи неоліту на Мальті є найстародавнішими людськими спорудами в світі. Цей храмовий комплекс-мегаліт прикрашений вирізаними з каменя статуями тварин і ідолів, жертовними вівтарями і вівтарями пророків, які були зроблені за допомогою кремнієвих і обсидіанових інструментів.

Музеї

Одними з Кращих музеїв Мальти є Музей Образотворчих Мистецтв, Національний музей, Кафедральний Музей Мдіни.
Експозиція Музей Образотворчих Мистецтв Мальти включає всі кращі зразки мистецтва, які вдалося знайти на островах Мальтійського архіпелагу
Кафедральний музей Мдіни є найбільшим приватним музеєм на Мальті. Його експозиція представлена багатими зборами картин, репродукцій, скульптур і інших витворів мистецтва, а також старовинними монетами, археологічними знахідками, що розповідають про історію двотисячоліття Мальти.

Живий і безпосередній Острів Гозо - другий за величиною в Мальтійському архіпелазі (площа 67,1 кв. км.). Він живіший і

 

безпосередній, спокійніший і патріархальніший, чим Мальта. З висот Цитаделі і бастіону Св. Михайла відкривається прекрасний вигляд на весь острів.
Також заслуговує уваги Гипогей (Hypogeum) - це якнайдавніші рукотворні підземні споруди, які використовувалися для поховання (при виявленні в кінці XIX століття в них були знайдені тисячі скелетів).
Палац Великого Магістра (Palace of the Grandmasters) був зведений в XVI столітті за проектом мальтійського архітектора Джіроламо Кассара, який побудував безліч будівель у Валлетте, в 1574 році. Двоповерховий палац займає цілий квартал.
Собор Святого Іоанна, що був колись церквою рицарського ордена, відноситься до значительнейшим визначних пам'яток острова, як з погляду історії, так і з погляду мистецтва. Це найвища будівля в місті. 
Відпочинок у Карпатах

Печери, катакомби, гроти
Названі на честь святих катакомби в Рабаті - це підземні гробниці 4 століття н.е., вони служили місцевим жителям підземним кладовищем. Відмінною рисою мальтійських катакомб є круглі, вирізані з скель столи (так звані столи Агапи), за які сідають скорботні на поминаннях. Найбільш відомі катакомби Святого Павла, розташовані в Рабаті. За переказами, святий Павло молився в цих вирубаних в камені підземеллях після прибуття на острів. Там же, в однойменному соборі, знаходиться Грот Святого Павла. Недалеко від них розташовані катакомби святої Агати. Вони прикрашені численними фресками, які датуються III століттям. Тут немає освітлення, тому гідові доводиться брати з собою лампу. У підземних залах вирубані кам'яні столи, ніші, колони, вентиляційні отвори. В цілому катакомби справляють на рідкість сильне враження.
Крім того, в Шленді можна відвідати живописний Грот Черниць, де, по легенді, купалися черниці, щоб ніхто не у

 

зрілий їх за таким відвертим заняттям.
На Мальті також є велика природна печера Ар Далам (Ghar Dalam), в якій були виявлені останки стародавніх тварин, що населяли Мальту сотні тисяч років назад. Ця печера-музей є старим свідоцтвом життю людини і тварин на Мальті і справжнім складом викопних скам'янілостей: тут можна побачити, наприклад, карликових слонів і бегемотів, величезну соню, черепаху, а також птахів, що населяли острів 250 000 років тому.
На Гозо найбільшою популярністю користується печера Каліпсо. За переказами, в цій печері на крутій кручі недалеко від Ксагхри жила прекрасна німфа Каліпсо, прародителька всіх спокусливих жінок, в полоні, у якої був Одіссей. Печера Каліпсо знаходиться на крутій кручі. Звідси відкривається казковий вигляд на всю Мальту і Гоцо. Глибоко внизу тягнеться червоний піщаний пляж бухти Рамла.[09-10-14][Все для туристов]
Ворохта? (0)

[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Туніс: фестивалі (0)
[09-08-22][Відпочинок і поради]
Екзотичний відпочинок : воно те коштує? (0)
[09-08-31][Відпочинок і поради]
Карпати влітку! Семінар-презентація (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: vechervkarpatah (09-08-15)
Переглядів: 1180 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: