Середа
23-06-07
20:47

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Туніс: визначні пам'ятки

Туніс: визначні пам'ятки

Пальми, яхти, босоногі хлопчиська і вишукано одягнені туристи, дорогі магазини і лавки торговців сувенірами; арабська, англійська, французька, російська мова. Все змішалося. Про, цей багатоликий, різноколірний, яскравий світ Сходу! Легенди і реальність - іноді дуже складно зрозуміти, де кінчається казка і починається життя. Відкрийте для себе цю дивовижну країну, де шум сучасного міста є сусідами з тишею стародавніх будов, де поряд з лімузином спокійно коштує ослик, запряжений у віз, де чинно простують верблюди. У Тунісі Ви завжди є не просто бажаним гостем, а дорогим іншому.

Велика Сахара
Основною визначною пам'яткою Тунісу, поза сумнівом, є велика пустеля Цукру. Безліч туристів щороку прямують в цю дивовижну частину країни за пригодами. Екскурсії в оазиси і до Сахари запам'ятовуються на все життя.
Любителі живописних пейзажів, дикої природи можуть зробити поїздку з півночі на південь країни. Маршрут завдовжки близько 600 км. починається від побережжя Середземного моря і йде через дуже красиві гірські ланцюги Атласу, покриті лісами з пробкового дуба, де несе свої води Меджерда. У її долині зустрічаються живописні каньйони.
Відпочинок у Карпатах

Мале диво
Серед численних визначних пам'яток Тунісу найбільш відомо декілька історико-археологічних комплексів, що привертають увагу туристів. Перш за все, це Утіка, одна з перших фінікійських колоній, яка заснована в 1101 році до наший ери. Карфаген - одне з малих чудес світу, столиця імперії Карфагена, був заснований в 814 році до наший ери. Збереглися в основному залишки римських будівель - Капітолія, амфітеатру, грандіозних терм Антоніна, а так само візантійських церков. Знахідки з розвалин Карфагена зберігаються тут же, в музеї «Лавіжері».

Найцікавіший
В 120 км. від столиці країни міста Туніс можна побачити, мабуть, найцікавіший античний центр Тунісу - стародавнє місто Дугга. Дугга - фінікійський (IV століття до наший ери), потім нумідійський (II століття до наший ери) і, нарешті, римське (з 46 року до наший ери) місто. Тут збереглися пунічний мавзолей, монумент, споруджений на честь трьох богів - Юпітера, юнони і Міневри; храм богині юнони Целести; римська купальня; тріумфальна арка і інші античні споруди.

Місто Фісдрус, нині Ель-Джем, знаходиться на півдорозі між Суссом і Сфаксом. У нім чудово збереглася будівля Колізею, овальна в плані (148 x 122 м), обнесена триярусними аркадами (висота - 36 м).

Найцікавіші найцікавіші пам'ятники мусульманського середньовіччя зосереджені в Тунісі, Кайруане, Суссе, Монастіре, Махдії, Сфаксе. Туніс, столиця і головний порт країни, заснований фінікійцями в Х столітті до наший ери. Найцікавіша середньовічна частина Тунісу - Медіна. Другий ранній пам'ятник Тунісу - кубічний купольний мавзолей Харасанідов.
У Суссе, розташованому на місці заснованого в XI столітті до наший ери фінікійського міста, чудово збереглися кріпосні стіни (IX століття) з 30-метровою баштою Аль-халіф. Цікаві квадратні рібат, Велика мечеть (побудована в 850 році), мечеть Бу-фатата (IX століття); є Музей археології і ісламського мистецтва. В околицях Сусса розташовані залишки фінікійських гробниць, римських будинків, християнських катакомб.

Жителі підземелля
На півдні Тунісу найцікавіший об'єкт - Матмата. У її околицях можна побачити численні підземні житла, побудовані берберами. У більшості цих печер, виритих на глибину до 10 м, до цих пір живуть люди.[10-03-16][All for the tourists of]
Call of mountain streams (0)

[09-07-31][Відпочинок за кордоном.]
Курорти Сінгапуру (0)
[09-08-22][Відпочинок і поради]
Напої грецьких богів: провина загубленої Атлантиди (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Марокко: купувати дірхами з рук не можна, але можна, проте не стоїть (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: vechervkarpatah (09-07-30)
Переглядів: 1737 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: