Субота
23-06-03
22:58

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

Розповіді про Австралію

Розповіді про Австралію

Блакитні гори
Блакитні гори - обширна гориста територія (близько 1400 км2), розташована на захід від Сіднея, в двох годинниках їзди на машині. Для тих, у кого поняття «гори» асоціюється з сніжними вершинами, Блакитні гори покажуться всього лише невисокими горбами. Найвища гора Вікторія - всього 1000 м заввишки, і сніг на ній можна побачити тільки 5 днів в році. Проте, Блакитні гори володіють своєрідною чарівністю, привертаючи туристів з багатьох країн світу, і, звичайно ж, сиднейцев, які приїжджають сюди провести вихідні - адже дач, як в Україні, тут немає, а потреба вирватися з міста на природу властива, схоже, людям будь-якої національності.

Повітряний серпанок
Свою назву Блакитні гори отримали завдяки характерній синій серпанку, що висить в повітрі, так що евкаліптовий ліс вдалині здається не просто синім, а яскраво-ультрамариновим. Евкаліпт - найпоширеніший (і чи не єдиний) вид дерев в Австралії, і евкаліптовий ліс колись покривав всю територію материка, поки його безжально не вирубали під поля фермери. Але гори - територія, незручна для обробки, і ліс зберігся тут у всій своїй первозданній красі. Повітря тут просочене найдрібнішими частинками евкаліптового масла, які, разом з частинками пилу і водяної пари, розсіюють короткохвильові промені, переважно синього кольору.

Непрохідний бар'єр
Через труднодоступний рельєф і недолік ресурсів Блакитні гори були непрохідним бар'єром для дослідників Австралії, починаючи з 1770 року, коли капітан Кук вперше висадився на побережжі цього незнайомого материка, і до 1813 року, коли невелика експедиція на чолі з Грегорі Блексландом, Вільямом Чарльзом Вентворфом і лейтенантом Лоусоном вперше перетнула той, що вважався недоступним раніше гірський хребет. Три дослідники, чотири слуги, чотири коні і п'ять собак відправилися в шлях 11 травня 1813 року. Подорож була важкою, спорядження експедиції виявилося недостатнім для важкого шляху, стежку в густому колючому підліску лісу часто доводилося прорубувати сокирою. У мандрівників кінчався запас провізії, хвороби переслідували їх, загроза бути атакованими аборигенами доповнювала невеселу картину. Але, не дивлячись на всі труднощі і небезпеки, через 18 днів дослідники перетнули гористу місцевість, і вишли до долини, що плавно спускалася до заходу. До цих пір західніше від Катумби можна побачити дерево з карбами, зробленими першопроходцями, імена яких навіки увійшли до історії Австралії в назвах населених пунктів і гірських вершин.
Відпочинок у Карпатах

30 увязнених і 8 охоронців
Успіх експедиції поклав початок широкому освоєнню території. У 1814 році інженер Вільям Кокс почав будівництво дорогі через Блакитні гори. Першими будівельниками були 30 увязнених і 8 охоронців. Дорога довгою в 101 милю була побудована всього за 6 місяців, і 15 квітня 1815 року знаменитий губернатор Макворі урочисто зробив першу подорож по ній. У 1816-1817 році Макворі заснував декілька військових постів в Блакитних горах, призначених для захисту від можливих нападів аборигенів. У 1831 році тут була побудована перша таверна «Шотландський чортополох», де в 1836 році зупинявся Чарльз Дарвін.
У 1850-х роках тихе життя в Блакитних горах було порушене значними змінами, сюди прийшла «золота лихоманка». З відкриттям золота потік шукачів пригод буквально хлинув в Блакитні гори, що викликало збільшення і китайській еміграції - китайці приїжджали сюди торгувати, оскільки кількість покупців різко збільшилася. У 1860-х роках вперше виникла ідея про будівництво тут залізниці, оскільки кінний транспорт вже не міг задовольнити потреби населення, що збільшилося. 11 липня 1867 року перший поїзд пройшов від Сіднея до Вентворфських водопадів.

Від вугілля до туристів В 1879 році в місцевості, іменованою Катумба (по назві аборігенського племені, яке колись жило тут) було відкрите родовище кам'яного вугілля. Розробки проводилися в глибині ущелини, звідки вугілля піднімалося вгору за допомогою канатної дороги, яка функціонує до цих пір, правда, вже як туристський атракціон. Біля родовища виникло невелике містечко, яке в даний час є головною туристською визначною пам'яткою Блакитних гір, оскільки саме тут знаходиться знаменита скеля «Три сестри» - місце, що чи не в першу чергу відвідується туристами, що приїжджають до Австралії.

Легенда про Три Сестри В давніє-прідавніє часи жілі-билі три сестри, три прекрасні аборігенськие дівчата з племені Катумба - Міхні, Вімла і Ганнеду. Жили вони разом зі своїм отцем, який був чаклуном. Трапилося так, що дівчата полюбили трьох братів з сусіднього племені Непін. На жаль, стародавній закон забороняв їм виходити заміж за хлопцем з чужого племені. Тоді брати зібрали своїх співвітчизників і оголосили війну племені Катумба, сподіваючись силою захопити тих, хто належав їм за законом любові. Два війська зійшлися в жорстокій сутичці, і військовий успіх почав звертатися убік Непін. Брати тріумфували в передчутті перемоги, але, на жаль, доля гірко посміялася над ними. Отець дівчат, бажаючи врятувати дочок від мінливостей війни, привів їх на вершину гори і перетворив на три скелі, сподіваючись після закінчення битви повернути дочкам їх людський вигляд. Повернувшись на полі бою, він був убитий. З тих пір і до цього дня ніхто так і не зміг звільнити від чар трьох прекрасних сестер, і три скелі - Міхні, Вімла і Ганнеду - до цих пір чекають свого рятівника, який зможе знову перетворити їх на прекрасних аборігенок.[11-01-16][Все для туристів]
Від перших кроків — до олімпійських висот (0)

[09-07-30][Відпочинок і поради]
Безпечні автобусні подорожі (0)
[09-07-30][Відпочинок і поради]
З ким на морі поїдеш, так там і відпочинеш (0)
[09-07-31][Відпочинок за кордоном.]
Чилі: ради туристові (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: vechervkarpatah (09-07-30)
Переглядів: 2504 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: