Середа
23-06-07
21:00

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Яремче, туризм, наш регіон.

КНПП

КНПП
Розповіді про цей чудовий куточок при­роди ніколи не обходяться без слів захоплен­ня. І хоча будь-який природний ландшафт явище неповторне, все ж епітети «унікаль­ний», «рідкісний», «дивовижний», «своєрід­ний» цілком до речі в описі Карпатського природного національного парку. Створений він у 1980 році для охорони гірських та ви­сокогірних ландшафтів Українських Карпат з їх своєрідним рослинним та тваринним сві­том, організації туризму та відпочинку, про­ведення екологічних досліджень і розповсюд­ження знань про охорону природи. Парк роз­кинувся на площі 50,3 тисячі гектарів у пів­нічно-східній частині Українських Кар­пат — на північ від головного карпатського вододілу, вздовж р. Прут та західних приток р. Чорний Черемош.

Клімат парку перехідний від помірного теплого західноєвропейського до континен­тального східноєвропейського. На території парку ростуть унікальні незаймані ліси: струн­кі буково-ялицево-смерекові, смереково-яли­цеві та чисто смерекові масиви. Тут беруть початок численні гірські потоки та ріки. Біло­сніжні вершини, альпійські луки, гостроверхі і'лиооку ущелини, цілющі джерела, шум­ливі водоспади та глибокі озера, багата па­літра барв будь-якої пори року — такі ланд­шафти Карпатського природного парку.

Серед багатої флори і фауни парку є чи­мало рідкісних видів рослин та тварин. Де­які з них ніде, крім Карпат, не зустрічаються. 49 видів вищих рослин і 20 видів тварин зане­сено у Червоні книги УРСР та СРСР.

Карпатський національний парк це не тільки науковий заклад, але й прекрасне міс­це відпочинку. Щорічно тут відпочиває біля 800 тисяч чоловік. До послуг відпочиваючих п'ять туристичних баз, чотири будинки від­починку, три спортивні бази, десять санато­ріїв, вісім піонерських таборів. Територія пар­ку обладнана туристськими маршрутами та упорядкованими рекреаційними зонами. У Підлісновському та Говерлянському лісницт­вах діють природоохоронні інформаційні центри, де відвідувачі можуть дізнатися про багатство флори та фауни Карпат, про роботу парку, подивитися слайди, кінофільми.

Карпатський природний національний парк запрошує в гості всіх, хто любить і шанує природу.

 [10-03-04][Все для туристів]
Риболовля (0)

[09-08-31][Відпочинок і поради]
Морські круїзи знову в моді (0)
[09-09-18][Відпочинок і поради]
Про російський мат. (0)
[09-09-19][Відпочинок за кордоном.]
Високий сезон на Мальдівах (0)

Категорія: Яремче, туризм, наш регіон. | Додав: vechervkarpatah (09-07-29)
Переглядів: 1287 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: