П’ятниця
23-01-27
23:53

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок за кордоном.

10 невідомих місць Парижа, де треба побувати

10 невідомих місць Парижа, де треба побувати

У кожному місті є загальновідомі визначні пам'ятки, що нагадують про минулому, про якісь важливі події або видатні особистості, а є незвичайні місця, про які забувають екскурсоводи і не завжди знають навіть старожили. Ми вирішили розповісти про десять інтересних і не дуже відомих місцях Парижа. Відпочинок у Карпатах

1.Сходи Відока

2 округ

Галерея Vivienne

Rue des Petits-champs/4, rue Vivienne, 6

Метро Bourse

Галерея Вівьенн, яку називають королевою паризьких галерей, витримана в неокласичному стилі, прикрашена барельєфами і розписами на стінах, була побудована в 1823 році. Тут можна побачити красиві сходи із залізними поручнями: недалеко від неї знімав колись квартиру знаменитий сищик XIX століття Франсуа Відок. Колишній каторжник, матрос, король риски і письменник, автор знаменитих мемуарів жив тут в 1840 році, коли організував приватну поліцію для комерсантів - «Бюро розслідувань на користь торгівлі».

2.Будинок Николя Фламеля

3 округ

Rue de Montmorency, 51

Метро Rambuteau

Довгий час у всіх путівниках писали, що найстаріший будинок Парижа знаходиться за адресою rue Voltra, 3. Туристи купували марки з його зображенням і навіть не підозрювали, що це уміла стилізація пізнішого 1644 року. Справжній старий житловий будинок з'явився в столиці в 1407 році, побудований письменником, ученим, алхіміком Николя Фламелем.

3.Камені Бастілії

 

{\f0\fs24

Place de la Bastille, square Henry-gally

Метро Bastille або Sully-morland

Що залишилося від Бастілії? Після перших революційних днів мерія міста ухвалила рішення знести темницю. Збудована фортеця була на славу, і тому її розбирали цілих 3 року декілька сотень робочих. Велика частина каменів пішла на споруду моста Згоди. З деяких булижників хтось Палуа почав вирізувати макети в'язниці і непогано заробив на цьому. Тепер на місці темниці на мостовій викладений її контур, а підстава однієї з башт акуратно, камінь за каменем, перенесли в сквер Henry-gally.

4.«Средневековый» будинок

4 округ

Rue des Chantres,1/ rue des Ursins, 1-3

Метро Hotel-de-ville або Cite

Невеликий триповерховий будинок, поза сумнівом, привертає увагу любителів старовині: старі стіни, перший поверх, викладений з великих, ретельно підігнаних один до одного каменів, характерна башта і крильце. Це одна з тих рідкісних середньовічних будівель, які ще можна зустріти на Ситі? Насправді це був нічим не примітний будиночок до тих пір, поки Фернанд Пуїллон не узявся в 1958 році за його реставрацію. Архітектор вирішив зробити з цього будинку точну копію середньовічної споруди, і це йому прекрасно вдалося.
5.Чудотворні медальйони

7 округ

Rue du Bac, 140

Метро Sevres-babylone

У невелику каплицю в самому центрі міста їдуть люди зі всього світу. 27 листопада 1830 року під час служби якійсь черниці Катерині привиділася Діва Марія, що стоїть на земній кулі, і якийсь голос порадив виготовити з таким зображенням медальйон, який вселятиме надію в терплячого лиха і знегоди. Через декілька років вибухнула страшна епідемія холери, і тоді сестри виготовили перші 2000 медальйонів. З тих пір віруючі і невіруючі приїжджають в старовинну церкву, щоб привезти додому чудовий сувенір. Кількість виготовлених медальйонів обчислюється вже мільярдами.

6.

8 округ

Rue de Courcelles, 48

Метро Courcelles

Незвичайний будинок у вигляді китайської пагоди з'явився в центрі міста на початку 20-х років минулого століття завдяки антикварові Лоо, що вирішив відкрити в Парижі азіатську картинну галерею і магазин старовин з Бірми, Тибету, Таїланду. Молодий китаєць Лоо приїхав в кінці XIX століття у французьку столицю здобувати освіту і через декілька років організував торгівлю східними чудасіями. Внутрішнє убрання - справжній витвір мистецтва, виконаний з найдорожчих матеріалів в єдиному розкішному орієнтальному стилі. Після смерті власника лавка-мастерская-музей перейшла до його компанії і тому працює до цих пір. У галереї можуть виготовити меблі на замовлення.
7.Туалети

8 округ

Place de la Madeleine

Метро Madeleine

Наліво від церкви Мадлен поряд з квітковим ринком в підвалі знаходяться найдивовижніші паризькі туалети. Вони були облаштовані ще в 1905 році. Двері, прикрашені вишуканими квітковими вітражами в стилі арт-нуво, фарфорові унітази і окремий умивальник для кожного санвузла - у всьому стильна розкіш епохи модерна.

8.Дерматологічний музей

10 округ

l'h-pital Saint-louis

Avenue Claude-vellefaux

У цьому унікальному музеї, початок колекції якого був покладений ще в середині XIX століття, зібрані муляжі-зображення шкірних хвороб. Декілька тисяч експонатів, серед яких можна знайти будь-яку з відомих людству хвороб! Особливі багато експонатів присвячено проявам сифілісу. Може здатися, що подібні дрібниці цікавлять тільки докторів. Проте серед відвідувачів тих, що багато цікавляться і без медичної освіти.
9.Найвужчий будинок Парижа

10 округ

Rue du Chateau-d'eau, 39

Метро Republique

У вузькій щілині між двома п'ятиповерховими житловими будівлями затиснутий найменший будинок французької столиці. Його ширина 1 метр 20 см, висота приблизно 5 метрів. На першому поверсі у нього двері, на другому - тільки одне вікно і, як неважко здогадатися, одна кімната. Крихітне житло було побудоване, щоб перекрити вузький прохід між двома вулицями.

10. Місце гільйотини

11 округ

Rue de la Croix-faubin, 16

Метро Voltaire

На дорозі серед асфальту біля будинку 16 можна побачити дивні кам'яні «латки». У 1836 році на цьому місці була побудована в'язниця. В основному там містилися злочинці в попередньому висновку і ті, кого скоро повинні були страчувати. Вироки виконувалися тут же, на тюремному дворі. Ці камені залишилися від гільйотини. Страти закінчилися в 1899 році, коли темниця була зруйнована.[11-01-16][Все для туристів]
Львів — місто (0)

[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Іспанія і Хамон (0)
[09-07-31][Відпочинок за кордоном.]
Чилі: визначні пам'ятки (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Шенбрунн - прекрасне джерело (0)

Категорія: Відпочинок за кордоном. | Додав: vechervkarpatah (09-09-18)
Переглядів: 1710 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: