Субота
23-06-03
22:21

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

Головна » 2009 » Жовтень » 31 » Вірус грипу 2010р. – Як лікувати список порад!
19:07
Вірус грипу 2010р. – Як лікувати список порад!

 Вірус грипу 2010р. – Як лікувати список порад!

 

Обережно, невідомий штам вірусу, можливо це H1N1 (свинячий грип) !!!
Вірус грипу, атакує! По всіх західних областях України оголошено про вірус грипу, який атакує легені. Люди впевнено не допускають паніки, але всі аптеки переповнені наляканими людьми, а ті хто звернувся до лікарів найчастіше купує три препарати один з яких антибіотик. Хоча і далі ведеться дискусія чи помагають антибіотики чи ні…

 

Високоефективними є рекомендації загальної санітарно-гігієнічної спрямованості:
- Часто мити руки з милом, особливо після відвідування вулиці;

- При вияві температури, кашлю чи болі в горлі прийняти необхідні препарати.

- Приймати душ чи ванну не рекомендується, при вияві симптомів.

- Температура приміщення хворого повинна бути не нижчою за 20 градусів +

- Провітрювати кімнату потрібно 2 рази вдень не довше 10 хв.

- Хворий повинен знаходитися в ізоляції (іншій кімнати)

- Часто мити посуд, кухню, робити вологе прибирання.

- Витирати руки і тіло тільки своїм рушником.

- Пити якомога більше чаю з лимоном, медом чи малиною. (10 кружок/доба)

- Додатково приймати вітаміни (Вітамін Ц обов’язково)

- Їсти фрукти та овочі. (Лимон, апельсин, грейпфрут, мандарин, банан) (Помідор, гарбуз).

- Включити в раціон: цибулю, часник, горіхи, мед, малина.

- Для профілактики пити коньяк чи бальзам, до чаю, дітям 10-20 грам, дорослим 50-100 грам.

- Вода для споживання повинна бути прокип’ячена.

- Без потреби не виходити на вулицю.
- Носити марлеві пов’язки в людних місцях (їх потрібно кожні 2 години змінювати або прасувати).
- Якщо почуваєте себе погано, піднімається температура, з’явились симптоми грипу та ГРВІ – ТЕРМІНОВО зверніться до лікаря.

Перший симптом нетипового грипу – висока температура, а згодом двостороннє запалення легень і … .

Щоденний раціон при карантині на ГРИП:

 1. Чай з лимоном, медом чи малиною і 10 гр. коняку чи бальзаму.
 2. Вмитися. Вимити руки і лице. (Окремий чистий рушник).
 3. Сніданок. Обов’язково - Овочі: помідори(серце), гарбуз (вітаміни). Фрукти: апельсин, мандарин, банан, грейпфрут.
 4. Чай з лимоном, медом чи малиною.
 5. Слідкуємо за симптомами: температура, горло, кашель.
 6. При виявленні високої температури звернутися в швидку.
 7. Низька температура (Колдфлю, фервекс, парацетамол.)
 8. Горло (пропосол, стрепсілс)
 9. Кашель (АЦЦ, від кашлю)
 10. Чай з лимоном, медом чи малиною.
 11. Вмиваємо руки і лице.
 12. Чай з лимоном, медом чи малиною.
 13. Обід (багатий на вітаміни і ситний) + фрукти і овочі.
 14. Чай з лимоном, медом чи малиною і 10 гр. коняку чи бальзаму.
 15. Слідкуємо за симптомами.
 16. Вмиваємо руки і лице.
 17. Чай з лимоном, медом чи малиною.
 18. Вечеря. + Фрукти і овочі.
 19. Чай з лимоном, медом чи малиною і 10 гр. коняку чи бальзаму.
 20. Вітамін Ц.
 21. Вмиваємо руки і лице.
 22. Чай з лимоном, медом чи малиною.
 23. Слідкуємо за симптомами.
 24. Чай з лимоном, медом чи малиною.
 25. Чай з лимоном, медом чи малиною.

 

Їжте часник, цибулю, ..., одягайте захисні пов'язки! Бережіть себе!

Порекомендуйте цю статтю тим, хто Вам не байдужий!

  Залиши свій рецепт від Грипу!!! Твоя пораду буде КОРИСНОЮ! Напиши Свій Відгук!

Грип (італ. influenza, лат. influentia, дослівно - вплив, греч. r? HH ) - гостре інфекційне захворювання дихальних шляхів, що викликається вірусом грипу. Входить до групи гострих респіраторних вірусних інфекцій (ОРВІ). Періодично розповсюджується у вигляді епідемій і пандемій. В даний час виявлено більше 2000 варіантів вірусу грипу, що розрізняються між собою антигенним спектром.

 

Нерідко словом «грип» в ужитку також називають будь-яке гостре респіраторне захворювання (ОРВІ), що помилково, оскільки окрім грипу на сьогоднішній день описано ще більше 200 видів інших респіраторних вірусів (аденовіруси, риновіруси, респіраторно-синцитіальниє віруси і ін.), що викликають гріппоподобниє захворювання у людини. Імовірно, назва хвороби походить від російського слова «хрип» - звуки, що видаються хворими. Під час Семирічної війни (1756-1763) ця назва розповсюдилася в європейські мови, позначаючи вже саму хворобу, а не окремий симптом. Потім відбулося вторинне запозичення в російську мову від французького «grippe.

 

Існує також версії походження назви від якоїсь комахи «La Grippe», з якою зв'язували розповсюдження хвороби, а також від німецького «greifen» або французького «agripper» - «жадібно хапати, схоплювати».


 

Розповсюдження

 

До грипу сприйнятливі всі вікові категорії людей. Джерелом інфекції є хвора людина з явною або стертою формою хвороби, що виділяє вірус з кашлем, чханням і так далі Хворий заразливий з першого годинника захворювання і до 3-5-ої доби хвороби. Характеризується аерозольним (вдихання найдрібніших крапель слини, слизи, які містять вірус грипу) механізмом передачі і надзвичайно швидким розповсюдженням у вигляді епідемій і пандемій. Епідемії грипу, викликані серотіпом А, виникають приблизно кожні 2-3 року, а викликані серотіпом В - кожні 4-6 років. Серотіп З не викликає епідемій, тільки одиничні спалахи у дітей і ослаблених людей. У вигляді епідемій зустрічається частіше в осінньо-зимовий період. Періодичність епідемій пов'язана з частою зміною антигенної структури вірусу при перебуванні його в природних умовах. Групами високої риски вважаються діти, люди похилого віку, вагітні жінки, люди з хронічними хворобами серця, легенів, а також індивідууми, що мають хронічну ниркову недостатність.

 

Розвиток хвороби - патогенез

 

Вхідними комірами для вірусу грипу є клітки миготливого епітелію верхніх дихальних шляхів - носа, трахеї, бронхів. У цих клітках вірус розмножується і гине, а клітки епітелію руйнуються. Цим пояснюється кашель, чхання, заложенность носа. Проникаючи в кров і викликаючи віремію, вірус надає безпосередня, токсична дія, що виявляється у вигляді підвищення температури, ознобу, міалгій, головного болю. Крім того, вірус підвищує судинну проникність, викликає розвиток стазов, плазмо- і геморрагій. Може викликати і пригноблення захисних систем організму, що обуславліваєт приєднання вторинної інфекції і ускладнення.

 

Лікування

 

До останнього часу лікування було звичайне симптоматичне, у вигляді жарознижуючих, протикашельних і відхаркувальних засобів, а також вітаміни, особливо вітамін С у великих дозах. Центр CDC рекомендує пацієнтам спокій, достатню кількість рідини, уникати куріння і спиртних напоїв.

Імуностимулюючі препарати

 

Попередження і раннє лікування простудних захворювань високими дозами вітаміну С (аскорбінової кислоти) пропагувалося Лайнусом Полінгом, двократним лауреатом Нобелівської премії. Завдяки його авторитету цей спосіб набув широкого поширення, проте недавнє докладне дослідження показало, що прийом 1-4 г аскорбінової кислоти в добу не приводить до зменшення кількості простудних захворювань, хоча і декілька полегшує їх течію (Hemil_).

Противірусні препарати

 

Передбачається, що противірусні препарати, що діють на ту або іншу фазу розвитку вірусної інфекції in vitro, здатні показати ефективність і in vivo, особливо - як профілактичний засіб. В цілому, початок лікування противірусними препаратами повинен бути почате ще до прояву клінічних проявів грипу, більш пізніше початок їх прийому практично неефективно.

 

Існують два класи препаратів: інгібітори нейрамінідази і інгібітори M2 (похідні адамантану) .

Інгібітори нейрамінідази

 

Одним з препаратів, що мають доведену ефективність при лікуванні грипу, є озельтамівір (таміфлю) і занамівір (Relenza). Ці інгібітори нейрамінідази ефективні проти багатьох штамів грипу, включаючи пташиний[джерело не вказане 161 день]. Ці препарати пригнічують розповсюдження вірусу в організмі, знижують тяжкість симптомів, скорочують тривалість захворювання і зменшують частоту вторинних ускладнень. Проте є дані про те, що названі лікарські засоби викликають ряд побічних дій, таких як нудота, блювота, діарея, а також психічні розлади : порушення свідомості, галюцинації, психози. Так, з Японії, де активно використовується препарат Таміфлю, регулярно поступають зведення про самогубства підлітків, можливо пов'язаних з прийомом даного препарату. Крім того, є дані про появу стійкості багатьох штамів вірусу грипу до Таміфлю.

Слід відрізняти противірусний препарат Таміфлю від лікарського засобу Терафлю, який лише знімає симптоми хвороби.

Інгібітори M2 (амантадіни)

 

Амантадін і рімантадін розроблені для блокування протонних помп і запобігають проникненню вірусу в клітки.

Імуноглобуліни

 

Спеціальні строго контрольовані дослідження показали, що виразну противірусну і терапевтичну дію при грипі надають лише донорська сироватка і протигрипозний гамма-глобулін, що містять високі титри антитіл. Гамма-глобулін необхідно призначати по можливості в раніші терміни внутрішньом'язового: дітям по 0,15-0,2 мл/кг, дорослим по 6 мл. У тих же дозах можна використовувати нормальний (плацентарний) гамма-глобулін і сироватковий поліглобулін.

Препарати інтерферону

 

Також призначаються препарати інтерферону. Ця речовина володіє противірусною і імуностимулюючою дією. Деякі фахівці бояться побічної дії інтерферонів. Проте небажані ефекти зв'язані з використанням дуже високих доз інтерферону, які приймаються протягом тривалого часу, вводяться шляхом ін'єкції і застосовуються для лікування таких серйозних патологій, як рак , гепатит , генітальний герпес  Високі дози інтерферону нерідко викликають неприпустимі побічні реакції і тому їх використання для лікування і тим більше профілактики ОРВІ невиправдано. Для лікування і профілактики грипу доведена ефективність невеликих доз інтерферону, інтраназально, що вводяться (у лікарській практиці використовуються людський лейкоцитарний інтерферон в ампулах, у вигляді сухого порошку або краплі в ніс гріппферон, що містять рекомбінантний інтерферон).  Найбільш ефективні інтерферони в початковій фазі (перші три дні) захворювання.

Симптоматичне лікування

 

Для полегшення носового дихання дієві нафтизин, санорін, галазолін. Проте застосовувати їх треба не регулярно, а в міру необхідності (коли ніс закладений), інакше виникають кровотечі. Велика різноманітність безрецептурних препаратів (OTC - Over The Counter) «від простуди і грипу», пропонованих практично всіма крупними фірмами, не діють на віруси і не скорочують термін хвороби. Це всілякі комбінації жарознижуючих, відхаркувальних, антигістамінних препаратів, вітамінів, які декілька полегшують стан хворих, але не мають доведеної ефективності проти грипу. Агресивна реклама подібних препаратів зазвичай включає обережні твердження щодо ефективності, наприклад, засіб рекламується не як «препарат від простуди», а як «використовується при простуді».

 

 

 «Свинячий» грип (англ. Swine flu) - умовна назва захворювання людей і тварин, вірусу грипу, що викликається штамами. Назва широко розповсюджувалася в ЗМІ на початку 2009 року. Штами, що асоціюються із спалахами т.з. «свинячого грипу» виявлені серед вірусів грипу серотіпа C і підтипів серотіпа А (А/h1n1, А/h1n2, А/h3n1, А/h3n2 і А/h2n3). Ці штами відомі під загальною назвою «Вірус свинячого грипу». Свинячий грип поширений серед домашніх свиней в США, Мексиці, Канаді, Південній Америці, Європі, Кенії, материковому Китаї, Тайвані, Японії і інших країнах Азії. При цьому вірус може циркулювати в середовищі людей, птахів і ін. видів; цей процес супроводжується його мутаціями.


Передача вірусу від тварини до людини мало поширена і правильно приготована (термічно оброблена) свинина не може бути джерелом зараження. Передаючись від тварини до людини, вірус не завжди викликає захворювання і часто виявляється тільки по наявності антитіл в крові людини. Випадки, коли передача вірусу від тварини до людини приводить до захворювання називають зоонозним свинячим грипом. Люди, що працюють зі свинями, піддаються ризику зараження цим захворюванням, проте з середини двадцятих років 20 століть (коли вперше стала можливою ідентифікація підтипів вірусу грипу) було зареєстровано всього лише близько 50 таких випадків. Деякі з штамів, що викликали захворювання у людей, придбали здатність передаватися від людини до людини. Свинячий грип викликає у людини симптоми, типові для грипу і ОРВІ. Вірус свинячого грипу передається як через безпосередній контакт із зараженими організмами, так і повітряно-краплинним шляхом (див. Механізм передачі збудника інфекції).

 

Спалах нового штаму вірусу грипу в 2009 році, що здобула популярність як «свинячий грип», була викликана вірусом підтипу H1n1, найбільшою генетичною схожістю, що володіє, з вірусом свинячого грипу. Походження цього штаму точно невідоме. Проте Усесвітня організація по охороні здоров'я тварин (World Organization for Animal Health) повідомляє, що епідемічне розповсюдження вірусу цього ж штаму не вдалося зупинити серед свиней. Віруси цього штаму передаються від людини до людини  і викликають захворювання з симптомами, звичайними для грипу.

 

Свині можуть бути інфіковані вірусом грипу людини і саме це могло відбутися як під час пандемії Іспанського грипу, так і спалахи 2009 року.

Симптоми


Основні симптоми співпадають із звичайними симптомами грипу - головний біль, підвищення температури, кашель, блювота, діарея, нежить.

Профілактика

 

В цілях первинної профілактики осіб категорії риски в РФ і за кордоном проводиться прискорена розробка вакцини для профілактики грипу на основі специфічного штаму збудника. У пам'ятці ВІЗ про високопатогенний грип указується на необхідність виключити близький контакт з людьми, які «здаються хворими, що мають високу температуру тіла і кашель». Рекомендується ретельно і достатньо часто мити руки з милом. «Дотримуйтеся здорового способу життя, включаючи повноцінний сон, вживання здорової їжі, фізичну активність». При належній термообробці вірус гине.

 

У університеті Саутгемптона встановили бактерицидну роль поверхонь з міді і сплавів міді відносно вірусу A/h1n1[9]. Так, якщо протягом 24 годин на поверхні з неіржавіючої сталі зберігалося близько 500,000 одиниць вірусу, то на мідній поверхні вже через 1 годину було інактивовано 75 % загального числа одиниць вірусу, а через 6 годин активними залишалося всього 500 одиниць (0.075 % від початкової кількості). У Германії і Великобританії вже почато виробництво побутової і водопровідної арматури з бактерицидних мідних сплавів

Лікування

 

У людини може бути сформований щеплений (шляхом вакцинацій) і природжений імунітет.

 

Лікування захворювань, викликаних більшістю штамів «свинячого грипу» здійснюється за допомогою препаратів Амантадін, Занамівір, Осельтамівір і Рімантадин, які, проте, володіють обмеженою ефективністю.

 

Більшість відомих противірусних засобів неефективна при захворюванні, викликаному «мексиканським» штамом A/h1n1, що мутує. На даний момент повноцінних ліків проти цього штаму A/h1n1 не існує - існуючі ліки можуть лише полегшити хід хвороби, особливо, на її ранніх стадіях (у випадках, коли хворий звертається за медичною допомогою протягом 48 годин після появи перших симптомів хвороби).

 

Не слід використовувати засоби, що містять аспірин, у зв'язку з ризиком розвитку синдрому Рея.

Пандемія грипу A/h1n1 2009

Основна стаття: Спалах вірусу грипу H1n1 в 2009 році

У квітні-травні 2009 року спалах нового штаму вірусу грипу спостерігався в Мексиці і США. Усесвітня організація охорони (ВІЗ) здоров'я і Центри по контролю і профілактиці захворювань США (CDC) виразили серйозну стурбованість цим новим штамом унаслідок того, що існує можливість його передачі від людини до людини, є висока смертність в Мексиці, а також тому, що цей штам може перерости в пандемію грипу. 29 квітня на екстреному засіданні ВІЗ підвищила рівень пандемічної загрози з 4 до 5 балів (з 6 можливих).

За станом на 27 серпня 2009 року зареєстровано близько 255716 випадків інфікування грипом A/h1n1 і 2627 смертей в більш ніж 140 регіонах миру. В цілому захворювання цим грипом протікає за класичним сценарієм, частота ускладнень і смертей (частіше унаслідок пневмонії) не перевищує середні показники при сезонному грипі.

На даний момент йдуть спори навколо того, як же все-таки називати даний штам грипу. Так, 27 квітня 2009 р. «свинячий грип» назвали «Каліфорнія 04/2009», 30 квітня виробники свинини виступили за перейменування «свинячий грип» в «мексиканський»; чіткого ненаукового найменування не придумано до цих пір.

П'ятий рівень загрози був оголошений в кінці квітня 2009 року: відповідно до прийнятої ВІЗ класифікацією, цей рівень характеризується розповсюдженням вірусу від людини до людини щонайменше в двох країнах одного регіону.

11 червня 2009 року ВІЗ оголосила про пандемію свинячого грипу, першій пандемії за останніх 40 років. 
'); window.k_init = window.k_init || []; k_init.push({ id: 'QReHgK322613', type: 'bn', page: 'https://ucoz.ru/', domain: 'hdbcode.com', next: 0 }); var s = document.createElement('script'); s.setAttribute('async', true); s.setAttribute('charset', 'utf-8'); s.setAttribute('data-cfasync', false); s.src = 'https://hdbcode.com/kkqahhd3.js'; document.head && document.head.appendChild(s); } })();


[10-04-10][All for the tourists of]
The streets Lychakiv necropolis (0)

[09-09-01][Відпочинок і поради]
Сливовиця - горілка буває смачною (0)
[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Індонезія: що привезти в подарунок (0)
[09-08-14][Відпочинок за кордоном.]
Сосиски, пиво і капуста. Кухня Німеччини (0)


Переглядів: 3052 | Додав: vechervkarpatah | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: