П’ятниця
23-03-24
18:55

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

Вступ м. Яремче

Вступ
Актуальність теми. Інтенсивний розвиток туризму в Україні був зумовлений появою новиї туристичних центрів. Територія обласного підпорядкування м. Яремче є одним з них. Місто Яремче туристичний центр Прикарпаття (знаходиться за 70км. від м. Івано-Франківська), розташований біля підніжжя Карпатських гір на лівому березі стрімкої р. Прут на висоті 665 метрів н.р.м. Карпатська гірська система, поряд з Альпами та Балканами, характеризується найбільшою біологічною різноманітністю на європейському континенті. В Українській частині Карпат інтенсивне природокористування розпочалось пiзнiше, нiж в Захiдних Карпатах. Завдяки цьому тут на значних площах збереглися дiлянки дикої природи, зокрема унiкальні пралiси. Питання про їх охорону постало ще на початку XX століття, коли було створено кілька лісових резерватів в Чорногорі та Марамороських Альпах для збереження i вiдновлення зникаючих представникiв флори та фауни [7]. Помилують Ваше око неповторні гірські ландшафти, водоспад "Пробій” і 20-метровий міст над ним. Яремче є осередком народного декоративно-прикладного мистецтва та багатьох ремесел. Ви зможете придбати дерев'яні вироби, картини, ліжники, шерстяні килими, декоративні верети, ткані і вишиті рушники на сувенірному ринку, що поряд з водоспадом. Втіленням найкращих традицій гуцульської кухні є колиби невеликі ресторани, самобутні дерев'яні будівлі, побудовані в гуцульському стилі. Доторкнуться до найпотаємніших струн Вашої душі гуцульської мелодії "троїстих музик” тріо: цимбали, скрипка і бубен. А найголовніше це гуцули, щирі та гостинні господарі. Чільне місце в сфері туризму посідають туристичні комплекси, які знаходяться на Прикарпатті.
Мета і завдання роботи. Метою бакалаврської роботи є поглиблення та дослідження основних компонентів становлення та розвитку сфери туризму в м.Яремче.
Для досягнення даної мети потрібно визначити та розв’язати такі завдання:
систематизувати теоретичні дослідження про сучасний стан розвитку туризму на Прикарпатті;
дослідити історію та проаналізувати розвиток туристичної сфери на території обласного підпорядкування м. Яремче;
обґрунтувати оптимальні шляхи використання складових туризму в м. Яремче;
дослідити сучасний стан та перспективи використання туристичних ресурсів на досліджуваній території.
Об’єктом бакалаврської роботи є туристська територія Яремча у сфері розвитку туризму на Прикарпатті, його етапи та передумови такого розвитку. Вплив історичних чинників на становлення та розширення територіальних туристичних зон.
Предметом дослідження є природні та соціально-економічні передумови для розвитку інфраструктури туризму в м.Яремче.
Методологічні засади дослідження. Проведені маркетингові дослідження та порівняльна характеристика засобів розміщення в різні історичні епохи. Вплив торгівельних шляхів на зміну побуту населення та закріплення власних звичаїв і традицій.

[10-02-04][Все для туристов]
Как джипари Свидовец объезжали (0)

[09-09-18][Відпочинок і поради]
Туристичні агентства торгують сексом за кордоном (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
ОАЕ: курорти (0)
[09-08-22][Відпочинок за кордоном.]
Чорногорія: морська і гірська (0)