П’ятниця
24-11-22
07:48

Видео обзор Отелей в Яремче [234]
Легенди про Яремче, карпати. [473]
Яремче, туризм, наш регіон. [150]
Відпочинок за кордоном. [1323]
Відпочинок і поради [766]
Туризм і все про нього. [404]
Відео On-line. Яремче, Карпати. [889]
ТК "Буковель" [39]
TV - on-line/ ТВ - онлайн/ ТБ - онлайн [61]
Radio-online/Радио-онлайн/Радіо-онлайн [115]
Свята України :: Праздники Украины :: Holidays [523]
Іменини та все про Імена. Таємниця імені. [329]
Presentation of the rest in Ukraine, city Yaremche [1333]
Готелі, садиби, вілли, міні - готелі області [1751]
Відпочинок відео огляд [10]



Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962



Вечер в Карпатах

::::::Каталог для туриста::::::

Головна » Статті » Відпочинок і поради

На рибалку ставай!

На рибалку ставай!

Ловивши рибу на гачок, сам виявляєшся на гачку, назва якому - "Рибалка"...
Рибалка відома з незапам'ятних часів, але спортивна рибалка порівняно недавно стала улюбленим видом відпочинку. Азартні рибаки постійно удосконалюють техніку лову риби в різних куточках планети.
Сьогодні рибалка - це не тільки приємний і незабутній відпочинок, але і увлекательний вид спорту. Під час риболовецького туру Ви відчуєте азарт справжнього мисливця, зробите пам'ятні фотографії виловлених трофейних риб, насолодитеся єднанням з природою і незабутньою красою дальніх країн.

Ви можете жити в готелі і виїжджати на день або півдня на рибалку на спеціально обладнаному катері або зробити багатоденне сафарі на яхті, рибалячи в більш видалених місцях.
Більшість човнів, спеціально призначених для лову крупних морських риб, оснащено різноманітним устаткуванням, яке полегшує риболовові

пошук риби і боротьбу з ними. Спеціальне крісло дозволяє риболовові міцно триматися на човні під час боротьби з рибою, набагато сильнішою, ніж він сам. Прістежниє ремені служать доповненням до риболовецького крісла. Вони складаються з плечових ременів і ременя, який пристібають до котушки з лесой. Це допомагає риболовові боротися з рибою, не побоюючись, що вона вирве вудилище у нього з рук. Аутригери - це довгі жердини, які похило встановлюються з боків човна і які сконструйовані так, що можуть тримати до чотирьох ліс і відповідно до чотирьох природних або штучних приманок, розташованих на достатній відстані один від одного. Ехолот для пошуку риби допомагає не тільки визначити місцезнаходження окремих риб, але і дає інформацію про те, на якій глибині ці риби плавають.

Методи морської рибалки
Троллінг
- це лов риби з рухомого човна, що дозволяє риболовові охопити обширний морський простір, при цьому наживка приймає ествественний вигляд. Зазвичай таким методом ловлять марліну, ваху, парусника і тунця. Як рухома наживка може служити жива або мертва риба, або штучна приманка. Якщо наживку потрібно буксирувати нижче за поверхню води, то до неї приєднують грузило. Швидкість руху човна і вагу грузила можна підібрати так, щоб наживка рухалася на потрібній глибині. Методом троллінга на глибині 30 м можна ловити великоокого тунця, ваху і луфаря.

 

Спінінг. При лові риби на спінінг в морі слід застосовувати могутню безінерційну котушку. Даний метод полягає в тому, що штучну приманку потрібно закинути туди, де, на вашу думку, знаходиться риба. А закинути приманку на певну відстань простіше саме за допомогою безінерційної котушки. Після цього приманці дозволяють опуститися на потрібну глибину, після чого починають намотувати лісу назад на котушку. Придбавши достатню практику, Ви зможете змусити приманку рухатися так, щоб її рухи точнісінько копіювали рухи риби.

Дріфтінг - це лов риби з човна, що дрейфує. При цьому човен може рухатися як з вимкненим, так і включеним двигуном, але так, щоб вона трохи просувалася вперед. Найважливіший параметр при дріфтінге - це швидкість човна по відношенню до приливу. Якщо вітер і прилив діють в одному напрямі, то дрейф човна буде дуже швидким. Тоді рух човна можна уповільнити за допомогою плавучого якоря. Якщо човен пливе за течією, то встановлені наживки приймуть природне положення, хижі риби, що і тоді вийшли на полювання, швидше за все, схоплять їх. Крупних акул можна ловити за допомогою дріфтінга, використовуючи як наживку цілу рибу (макрель, тунець і ін.). Професійні рибаки ловлять рибу-меч вночі методом дріфтінга, оскільки темнота і відсутність шема двигуна - хороше маскування.

 

Лов нахлистом.Це дуже цікавий спосіб рибного лову у відкритому морі. При цьому всі види снасті - вудилище, котушка, ліси і штучна мушка - повинні відповідати виду риб, яких ви ловите. Техніка закидання майже невагомої штучної мушки вимагає певних навиків, тому у рибаків цей метод вважається "вищим пілотажем".

Донна рибалка здійснюється, коли човен стоїть на якорі. Дуже важливо, щоб там, де коштує човен, було достатньо дрібно. Під час донної рибалки наживку опускають на морське дно і утримують там за допомогою відповідного грузила. Таким методом ловлять крупних риб, що харчуються на дні, таких як звичайний скат і палтус.

Види приманок
Більшість крупних морських риб, що є об'єктом спортивної рибалки, - це хижаки. Шанс зловити хижих риб за допомогою живої наживки зазвичай вищий, ніж за допомогою штучної приманки.

Жива наживка.Живі риби є ідеальною наживкою по тій простій причині, що вони є природною їжею хижих риб. Найбільш ефективна наживка - це жирні риби, такі як скумбрія, макрельний тунець, анчоуси, сардини, кефаль, оселедець. Наприклад, на скумбрію ловляться такі крупні хизникі як чорний марлін, синій марлін, білий марлін, групер і всі види акул. На ськипджек, макрельного тунця, атлантичну пеламіду при троллінге ловляться марлін, меч, оселедцевий і інші акули. На оселедця можна ловити альбакору, білого марліну, меч, каранкса, черноперого тунця, синього тунця, акул. На летючу рибу ловлять чорного марліну, парусника, тунця і корифену.

Рибні смужки.Для наживки рибу нарізують на смужки. Особливо підходить скумбрія, оскільки з її м'яса виділяються крапельки жиру, що привертають хижих риб.

 

Морські головоногі (кальмар, восьминіг, каракатиця).Дрібних особин можна цілком насаджувати на гачок, а у великих слід відрізувати голову і зберегти її як наживку, а нутрощі і хрящі видалити. На таку приманку ловляться меч, гігантський морський окунь, луфарь, тунець, кобія, корифена, палтус, марлін і деякі акули.

Штучні приманки.Одні риболови надають особливе значення кольору приманок, тоді як інші переконані, що не колір, а рух приманки привертає до неї риб. В цілому риболови вважають, що певне поєднання кольору і характеру руху таких приманок будить у риб мисливський інстинкт. Не дивлячись на те, що штучні приманки виглядають абсолютно ненатурально і є досить позбавленим смаку набором пір'я, металу і штучного волокна, проте, вони дійсно допомагають ловити риб.

Воблер - улюблений вид приманки у риболовів, охочих ловити крупних хижих риб. Їх або закидають з човна, або проводять у поверхні води. Розмір такої приманки залежить від виду риб, яких ви збираєтеся ловити.

 

Блешня (колебалка), що коливається, - приманка у вигляді ложки. З одного боку до неї прикріплюють гачки з наживкою, а з іншої - риболовецьку лісу. В більшості випадків ці приманки яскраві і блискучі, завдяки чому при русі у воді вони блищать, як переливається на сонці риб'яча луска. Такі приманки частіше використовуються в прісноводій рибалці, проте, існують методи лову риб в морі, де вони теж ефективно застосовуються. На "колебалки" ловляться такі крупні риби як корифена, тунець і макрель.

Джиг(від англ. слова "джига" - швидкий танець). Коли риболов опускає і піднімає кінчик вудилища, приманка джиг рухається різкими поштовхами, імітуючи стрімкі рухи їстівних риб. Джиги випускаються різних розмірів, що дозволяє підібрати найбільш відповідний, для тих риб, яких належить ловити. Щоб привернути особливо крупних риб, ці приманки можна використовувати як з наживкою, так і без неї.

Блешня (або "стример" - дзига), що обертається, - назва говорить само за себе. Така приманка може викликати скручування леси. Уникнути цього допомагає вертлюжок - спеціальна лопать, що протизакручує. Блешні, що обертаються, або закидають за допомогою спінінга або при використовуються при троллінге.

 

Пір'яний стример.Якщо Вам потрібно зловити скумбрію, яку потім використовувати як чудову наживку, то Вам знадобляться легені снасті і стандартна ліси з шістьма пір'яними приманками. Якщо десь поблизу у воді є скумбрії, то пір'яні приманки напевно спокусять їх. Коли пір'яні стримери сухі, вони можуть показатися абсолютно даремними як наживка. Але якщо надіти їх на гачок і проводити по воді, то вони по характеру рухи і на вигляд нагадуватимуть маленьких, яскраво забарвлених рибок.

Загалом, інформація для роздуму є - розмотуйте вудки!



[10-10-17][Все для туристів]
«Маланка» на Кукулі (0)

[09-08-20][Відпочинок і поради]
У пошуках чистого повітря (0)
[09-09-18][Яремче]
Яремче р. Прут Водоспад (0)
[09-09-18][Відпочинок і поради]
Рейтинг небезпеки країн (0)

Категорія: Відпочинок і поради | Додав: vechervkarpatah (09-07-30)
Переглядів: 2517 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: