П’ятниця
23-06-09
13:24

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

Висновок


Висновок

Туристський бізнес - це виробнича діяльність, результатом якої є сукупність товарів різного виду (тривалого і короткострокового користування) та послуг (транспорт, розміщення, харчування, розваги тощо), які представляються тимчасовим відвідувачам країн, регіонів, міст, курортів, визначних місць.

Туризм постійно розвивається не дивлячись на різні перешкоди політичного, економічного і соціального характеру. Туристський бізнес у багатьох випадках є ініціатором і експериментатором в освоєнні та впровадженні сучасних передових технологій, безупинно змінює форми і способи пропозиції та надання послуг, відкриває і освоює нові можливості.

На розвиток туризму впливають технологічні уклади економіки, соціальний і культурний стан суспільства, нові знання, що здобуваються людьми. У наш час туризм перетворився на провідну економічну галузь, він прямо чи опосередковано пов'язаний з багатьма галузями виробництва. І не тільки пов'язаний, але й активно впливає на їх розвиток, причому цей вплив приносить економічну вигоду, що набагато перевищує прямі доходи від туризму. Ось чому базової інновацією, що впроваджується зараз у багатьох країнах світу за ініціативою Всесвітньої туристської організації, є система комплексної оцінки економічного ефекту від туристської діяльності - допоміжний рахунок туризму.

Туризм є і соціальним явищем, оскільки відображає поліпшення якості життя людей, їх прагнення до пізнання історичної та культурної спадщини країн і народів, збереженню навколишнього середовища.

У туризмі щодня впроваджуються інновації найрізноманітнішого спрямування під впливом як науково-технічного прогресу, так і інтелектуального розвитку людства.

Інновації у сфері туризму іноді виникають зовсім несподівано і навіть непередбачувано під впливом подій у суспільстві. Тому вивчення інноваційних процесів, причин появи нововведень, розробка методів їх впровадження представляє значний і практичний науковий інтерес.

Зміст


[10-10-17][Все для туристів]
Буковинської (0)

[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Болгарія очима туриста (0)
[09-08-31][Відпочинок і поради]
Головним делікатесом цього літа стане СЛОН (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Болгарія: національна кухня (0)