Четвер
24-05-23
17:01

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

Висновки


Висновки

Можна зробити ряд важливих висновків щодо потенціалу зростання світового ринку туризму. Нові технології в туризмі і суміжних галузях економіки сприятимуть різкому ривку в розвитку сфери подорожей. Недарма XXI століття оголошено століттям сфери обслуговування. Політична, соціальна і фінансова інтеграція багатьох країн створить оптимальні умови для розвитку і вдосконалення готельної, транспортної, торговельної інфраструктури і інших ресурсів туристського ринку, а також забезпечення безпеки туристів під час подорожей, охорони і дбайливого використання в цілях туризму навколишнього середовища не тільки в розвинених, але і в країнах, що розвиваються. Є підстави стверджувати, що світовий туризм має величезний потенціал і, отже, можна оцінювати перспективи його розвитку на перші десятиріччя XXI століття.

Соціальні та економічні тенденції в розвинених країнах дозволяють припустити зростання попиту як на внутрішній, так і на міжнародний туризм.

Збільшення оплачуваної відпустки, зростання особистого наявного доходу, підвищення рівня освіти, прагнення до пізнання іншої культури - важливі чинники, що впливають на розвиток світового туристського ринку.

Туризм робить позитивний вплив на збереження миру в усьому світі. Підвищення інтересу одного народу до культури іншого веде до взаєморозуміння.

Проте багато що ще належить зробити для вдосконалення індустрії туризму. Міжнародний туризм є відносно молодою галуззю в світі і практично нової, значно змінилася з розпадом СРСР, в нашій країні. Перед російськими професіоналами туризму і туристами постає багато проблем. Попереду відродження внутрішнього та соціального туризму, реставрація старих і відкриття не відомих поки пам'яток культури, історії та природи, розширення матеріальної та вдосконалення законодавчої бази туризму, в т. ч. і в такій сфері взаємин турфірми і туриста, як захист прав та інтересів споживача в туризмі.

У багатьох країнах об'єднання і асоціації туроператорів і турагентів складають об'єднані стандарти з ведення туристського бізнесу, дотримання яких є важливою умовою членства в цих об'єднаннях або асоціаціях. Багато членів об'єднань і асоціацій діють за межами, своєї відповідальності, роз'яснюючи споживачеві в туризмі його права та обов'язки. У Російській Федерації також існують об'єднання туроператорів і турагентів, але їх діяльність в основному спрямована на лобіювання власних інтересів, вироблення органами державної влади РФ правової, економічної і соціальної політики, що відповідає їх професійним вимогам, а також протидія монополізму. Це говорить про те, що туріндустрія Росії ще далека від досконалості і знаходиться в стадії розвитку. Вона стане більш цивілізованою і наближеною до перевірених західною практикою зразкам, коли асоціації та об'єднання туроператорів і турагентів будуть думати не лише про власну вигоду і чесній політиці взаємодії один з одним, але і про захист прав споживача та якість наданих йому послуг.

У 90-х роках були прийняті різні закони, що захищають права споживача, що сприяють підвищенню якості туристського продукту. Російські туристи стали більш освіченими і обізнаними в питаннях туристського законодавства, тому турфірмам необхідно організовувати свою діяльність таким чином, щоб вона відповідала вимогам споживача. В іншому випадку їм не уникнути скарг та нарікань на свою адресу і на адресу випускається турпродукту.

Регулювання туристської діяльності повинне поєднувати в собі саморегулювання, засноване на законах вільного ринку, і державне регулювання в особливо важливих питаннях і, зокрема, що стосуються законотворчості. Проте дуже жорстке державне регулювання і велика кількість законів можуть привести до підвищення цін, обмеження асортименту, зниження інновацій і конкуренції у тургалузі.

1 ВЦРПС - Всесоюзний центральна рада професійних спілок.

Зміст


[10-01-23][All for the tourists of]
Relikti Ukrainian a suit (0)

[09-09-18][Відпочинок і поради]
Магія Варзіни (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Білорусь: визначні пам'ятки (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Курорти Білорусі (0)