П’ятниця
23-06-09
12:40

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

Висновки


Висновки

Туристська поїздка має у своїй основі мотивацію, визначальну вибір місця туристичного призначення, вид туризму, характер діяльності і т. д.

Мотивація як один з найважливіших факторів вибору туристського продукту, його складових елементів (час, тривалість, напрямок і ін) є найважливішою характеристикою, що впливає на поведінкові ініціативи туриста при плануванні відпочинку, виборі, придбанні і звершення туру. Мотиви певною мірою зумовлюють поведінку людини в якості покупця і споживача туристичного продукту.

Розуміння мотивів потенційних туристів має велике значення при проектуванні, складання та організації процесу реалізації туристичного продукту. Тому важливо встановити мотивації потенційних туристів, щоб надати на ринок той туристський продукт, який найбільшою мірою буде відповідати очікуванням споживача.

На мотивацію до подорожі і вибір туристського продукту значною мірою впливають різні фактори (як домінуючі, так і побічні), впливають на поведінку споживача у процесі прийняття ним рішення про подорож. Туристські мотиви як істотний компонент попиту є об'єктом ряду впливів, які можуть бути не пов'язані безпосередньо з туризмом, але впливати як на обсяг, так і на форму попиту і вибір туристського продукту. Тому туристські мотивації слід розглядати в сукупності різних впливів і факторів.

Незважаючи на те що масовий туризм можна назвати явищем, характерним для другої половини XX ст., Існують причини, через які люди не подорожують. Такі причини можна назвати бар'єрами до подорожі. Необхідно знати і виявляти бар'єри, які існують або можуть виникнути у перспективі. Виявлення і чітке формулювання причин, які змушують відмовлятися від поїздки, - перші кроки на шляху розробки спеціальних заходів щодо ослаблення дії і навіть повного подолання бар'єрів до подорожі.

Одним з найсильніших спонукальних мотивів до подорожі є культурне самовираження народу. Особливості культури різних регіонів світу все частіше спонукають людину проводити відпустку, вільний час у подорожі. Розвиток культурних елементів регіону є засобом розширення ресурсів для залучення туристичних потоків. Розвиток туризму в певній мірі залежить від унікальності культурної національної спадщини. Рівень культурного розвитку може бути використаний для створення сприятливого іміджу туристського напрямки на ринку послуг.

Туризм як соціально-економічне явище робить певний вплив не тільки на регіон, в якому розвивається, але й на матеріальну і духовну сфери діяльності людини і суспільства. Вплив туризму має складний характер і може бути як позитивним, так і негативним. Важко оцінити і точно виявити всі можливі соціальні впливу туризму, оскільки в більшості випадків вони є непрямими. Проте більшості негативних наслідків впливу туризму можна уникнути шляхом комплексного планування та впровадження сучасних методів управління цим процесом (жорсткий контроль над використанням територій, ресурсів, оцінка елементів туристського пропозиції та ін.)

Рішення щодо подорожі концентрується навколо вибору місця туристичного призначення. Різноманітність туристських мотивів містить в собі різні види туристських поїздок і передбачає численні можливості появи нових місць туристичного призначення. Диверсифікація способу життя створює багатий спектр мотивів до подорожі, що, у свою чергу, визначає появу нових місць туристичного призначення.

Таким чином, розуміння і використання туристських мотивів, знання різних моделей подорожі, що впливають на вибір конкретного туристського продукту, можуть стати запорукою успішного функціонування туристського підприємства, просування туристського спрямування. Практична значимість виявлення, вивчення і використання мотиваційних аспектів у сфері туризму очевидна. Виявивши мотиви, можна виробляти ефективні прийоми, що сприяють залученню потенційного туриста і надання йому статусу постійного, і в кінцевому підсумку впливати на характер та обсяг туристського попиту і збуту.

Зміст


[11-01-16][Все для туристів]
Львову — 750! (0)

[09-09-19][Відпочинок за кордоном.]
Треккинговий тур 2009 (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Камбоджа: корисні ради (0)
[09-09-19][Відпочинок за кордоном.]
«Подорож до Пікам Сабах і Аксу.!» 2009 (0)