Субота
19-10-19
01:45

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

Відпочинок в Яремчі 2011 2012 2013 2014

Відпочинок в Яремчі 2011 2012 2013 2014

Яремчі – популярний гастроентерологічний і бальнеологічний курорт Прикарпаття, розташований в передгір'ях Карпат, в лісовому масиві. Курорт поділений на дві частини - лісопаркову, в якій знаходяться санаторії і гірську.

Відпочинок в Яремчі - це незвичайні пейзажі, кристально чисте повітря, атмосфера спокою.

З давніх часів Яремчі відомий багатим запасом мінеральних вод, що ставить цей курорт в один ряд із знаменитими бальнеологічними курортами. Щорік тисячі туристів приїжджають на лікування і відпочинок в Яремчі.

 

Яремчі: відпочинок влітку, весною, осінню

Відпочинок в Яремчі хороший у будь-який час року. Кожен сезон дарує нові фарби і незабутні враження. Літній відпочинок в Яремчі -прогулки по лісах, купання в річці, всілякі пізнавальні екскурсії і маршрути; відпочинок в Яремчі восени – піші і кінні прогулянки, походи за грибами і ягодами, рибалка; відпочинок навесні (Яремчі) - тепле весняне сонце і незвичайно красива природа .

 

Яремчі: відпочинок взимку

Яремчі - дивне місце для відпочинку взимку. Зимовий відпочинок в Яремчі порадує вас засніженими пейзажами, спокоєм і заспокоєння.

 

Яремчі: відпочинок, ціни, житло

У Яремчі недоліку у виборі житла ви не відчуєте. На території курорту розташована велика кількість санаторіїв, як сучасної, так і радянської споруди. Крім того, великою популярністю користується приватний відпочинок в Яремчі - гостьові будинки і котеджі. Курорт працює цілорічно. Вартість відпочинку не залежить від сезону: літній і зимовий відпочинок в Яремчі – ціни, які вас приємно здивують. За скромні гроші ви зможете не лише добре підлікується, але і отримати досить якісний сервіс.

Яремчі (Україна) – відпочинок, який наповнить вас позитивними емоціями і допоможе повернути радість життя.

 

Тури (відпочинок) в Яремчі відкривають перед туристами відмінні можливості проведення відпочинку з користю для фізичного і психологічного стану організму.
[11-01-17][Все для туристів]
Прутик до прутика (0)

[09-07-29][Легенди про Яремче, карпати.]
Весільні співанки (0)
[09-08-15][Відпочинок за кордоном.]
Історія канадського прапора (0)
[09-08-22][Відпочинок і поради]
Цілюща сила води (0)