Понеділок
23-03-27
06:37

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

Відпочинок в Яремче

Відпочинок в Яремче

Відпочинок в Яремче залишає найприємніше враження у всіх, хто вибрав цей чудовий куточок Карпат.

Головне, що приваблює відпочиваючих, це найчистіше гірське повітря, тиша і спокій гірських лісів, а в зимовий час - вихор гірськолижних задоволень.

У гостей цього краю буде унікальна можливість перейнятися духом народу, що живе тут і зберігає свою самобутню національну культуру.

отдых в карпатах зимой
На вершині гори Маковиця

 
Прогулянка на гору Лиса
отдых в карпатах зимой
Гуцульські вироби на сувенірному базарі "П'ятачок"
Істория Яремче
Перші згадки про Яремче відносяться до Іосіфовской перепису 1787 року. Тоді тут проживало всього 5 сімей, які були приписані до села Дора. За розповідями, більш 200 років тому тут поселився втікач від федерального тиску - Ярема Годованець. З його ім'ям і пов'язана назва міста. А ще раніше на території сучасного Яремче розташувалися села Дора і Ямна. Їх виникнення датується 14-м - початком 17 століття.

Назва села Дора швидше за все походить від тюркського «Дора», що означає «двері». Дійсно, Дора, а тепер Яремче - це двері в Карпати. З цими селами пов'язана історія антифеодальної боротьби галицького селянства, в якій з 16-го століття починається рух карпатських селян. У 30-х - 40-х роках 18-го століття на чолі закарпатців встав Олекса Довбуш, за переказами - людина великої душі і великої сили. Камінь Довбуша, стежка Довбуша, печера Довбуша, зберігають пам'ять тих уже далеких часів.

В кінці 19-го - початку 20-го століть унікальні природно-кліматичні умови краю приваблюють сюди багатьох людей Австрії та Польщі. На рубежі 19-20-го століть Яремче розвивається як кліматичний курорт для лікування легеневих захворювань. Місцеве населення в той час працювала в лісах і вело натуральне господарство.

Сьогодні ж Яремче перетворився в перлину Карпат, серце карпатського краю. Як раз Яремче представляє собою ті ворота в казковий світ вікових традицій і переказів, світ гуцульського народу. Прекрасні традиції, достаток, працьовитість і люб'язність цього народу не можуть не приваблювати. А тим більше сьогодні коли в цьому краї розгорнулося найбільший в Європі гірськолижний курорт.

Тут Ви знайде затишок і комфортне проживання в сучасних готелях м. Яремче, збагачення свого кругозору і задоволення внутрішнього світу, який ми так часто обділяє.

Звучність скрипаля, серйозність трембіти і невгамовність цимбал змушувати Вашу душу розправити крила від радості ...


[11-01-17][Все для туристів]
Хом’як хрестоматійний (0)

[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Австрія: культура і музеї (0)
[09-07-31][Відпочинок за кордоном.]
Великобританія: два сніданки (0)
[09-08-20][Відпочинок і поради]
За дружинами за межу (0)