Понеділок
23-03-27
06:27

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

Тема дитячого відпочинку у Яремче

Тема дитячого відпочинку у Яремче

Тема дитячого відпочинку у Яремче та оздоровлення продиктована нерадісними спостереженнями за зростаючою кількістю дитячих хвороб.

Уважне вивчення причин зростання дитячої захворюваності - дає невтішний висновок, про відсутність або, вірніше, катастрофічній нестачі дитячих оздоровчих установ. Масове закриття, перепрофілювання дитячих санаторіїв, баз відпочинку, "піонерських" таборів - відразу відбилося на загальному рівні здоров'я наших хлопців. Мова, в першу чергу, йде про малолітніх заручниках великих міст, без того не відрізняються міцним здоров'ям. Не беручи до уваги самотніх відомчих, змішаного типу, пансіонатів, в України залишилося тільки два місця здатних прийняти дітей на відпочинок і лікування: Євпаторія та Яремче.
Про море, з його цілющими властивостями, говорити зайве. А ось про лікувальні властивості гірського повітря, просоченого ароматом трав і хвойними випарами, найчистішої мінералізованою воді, згадати варто.
У Яремче, як стало зрозуміло, розташовується досить великий, за сьогоднішніми мірками, дитячий пульмонологічний санаторій - "Прикарпатський", здатний прийняти до 300 юних відвідувачів. На період осінь - весна, хлопці ходять до школи, що знаходиться на його території. Вільний від занять час, дітки під наглядом вихователів, викладачів фізичної культури, медичного персоналу, набираються сил і лікуються. Походи в довколишній ліс, прогулянки до річки, помірні, раціонально-збалансовані фізичні навантаження контрольовані лікарем і послугами інструктора ЛФК, лікувальні масажі, повноцінне харчування, вітамінна і медикаментозна підтримка створять заряд сили, бадьорості на цілий рік.
Хвойні дерева, кільцем оточують місто, легке розрідження повітря, сприяють появі та стійкого утримання великої кількості негативних іонів в повітрі.
Життя в електромагнітному полі, під м'яким рентгенівським випромінюванням екранів телевізора і монітора, в атмосфері двухокісі азоту і вуглеводнів, тетраетилсвинцю, сажі, пилу, випаровувань формальдегідових смол, а також важких металів - це Українська промисловість і побут населення. Наші діти не заслужили бути живими фільтрами таблиці Менделєєва. І з цього закликаю Вас, шановні батьки, знайдіть засоби і можливість оздоровити цього, дарованому Богом куточку Українських Карпат, Ваших улюблениць і спадкоємців у Яремче.
Попутно з захворюваннями дихальних шляхів, діткам "рівняють" криві спини - сколіоз, проводять дихальну, оздоровчу гімнастику з використанням нехитрих спортивних снарядів у спортзалі або на футбольно-волейбольному майданчику.

Здоров'я Яремче - річ, яка не купується, не продається, лише дається для життя і дарується дбайливими руками лікарів, якими ми є, примножуючи його у Ваших дітей!


[11-01-17][Все для туристів]
Хом’як хрестоматійний (0)

[09-08-20][Відпочинок і поради]
Кращі блюда з щурів для новорічного столу (0)
[09-08-20][Відпочинок і поради]
Все, що треба знати про чарівні гриби (0)
[09-07-31][Відпочинок за кордоном.]
Великобританія: два сніданки (0)