Понеділок
23-03-27
06:57

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

Новий рік в Криму або Яремче

Новий рік в Криму або Яремче

Новий рік в Криму або для тих, хто любить контрасти

Більшість любителів зимового відпочинку на Україну віддають перевагу в основному карпатськім курортам. Так і цього разу, на новий 2011 рік. Хтось їде до Буковелю, Яремче , Ворохти . А хтось вирушив у Львів чи Київ .

Але є і такі представники туристів, яким подобається зустрічати новий рік в Криму .

 

Напевно ви запитаєте, що можна робити на морі в холодну пору року? Мокро і промозгло ... Ніяких розваг.

А от не скажіть ....

По-перше, ціни. У зимовий період ціни на номери в готелях Криму дуже низькі. А відповідно і вартість новорічної програми, яку будуть обов'язково влаштовувати готелі Криму. А свято, повірте, буде ніяк не гірше самої навороченной зустрічі нового року в Буковелі.

По-друге, користь для організму. Морське повітря завжди корисний для здоров'я, а тим більше, якщо трохи піднятися в гори і вдихнути лісової зимовий аромат.

По-третє, дивовижна кліматична розкладка Криму. Уявіть собі: ПБК - плюсова температура (настільки тепла, що деякі туристи наважуються навіть на купання в морі), що дозволяє спокійно прогулюватися по набережній в одній кофтині і попивати каву прямо на відкритій веранді, а в горах - на Ай-Петрі , мінусова температура, лежить сніг, і на висоті 1300 метрів працює відразу з десяток гірськолижних трас, оснащених підйомниками. Уявляєте, як приємно поєднати, здавалося б, непоєднуване - теплий морське повітря, насичене ароматами трав і квітів, і крижаний гірський. Це можливо тільки в Криму. Варто відзначити, що на Ай-Петрі вже давно налаштована обслуговуюча інфраструктура. Тут вам нададуть величезний вибір розваг. Починаючи від гірських трас і лижних походів, закінчуючи відмінними поїздок на снігоходах. А для новачків звичайно рекомендуємо найняти професійного інструктора. Піднятися на гору можна за допомогою канатної дороги.

По-четверте, погода. Південний берег Криму прихований від холодних вітрів горами, а море дуже довго зберігає літнє тепло. Саме тому сюди приїздили жити і поправляти здоров'я знамениті особистості, не зважаючи на суворий час року.

Новий рік в Криму (особливо у провідних курортах ПБК - Алушті , Ялті та Алупці ) намічається дуже барвистим. Вражаючі феєрверки, виступ провідних музичних груп, шоу-програми в новорічну ніч. Хіба це не чудово?

До речі, взимку в Криму все екскурсії набагато дешевше, ніж влітку. Так що скористайтеся ситуацією ...

Рекомендуємо скористатися послугами готелів Ялти та Алупки, найближчих до Ай-Петрі курортів.
   

[10-10-10][Все для туристів]
Виноробство (0)

[09-07-29][Яремче, туризм, наш регіон.]
Значення туристичної галузі (0)
[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Австралія: Стара в'язниця Мельбурну (0)
[09-09-18][Яремче]
Яремче + Івано-Франківськ. (0)