Понеділок
23-03-27
05:40

Все для туристов [313]
Информация о г. Яремча
Все для туристів [308]
Інформація про м. Яремча
All for the tourists of [318]
Information is about the city of Yaremcha
Отдых в Буковеле - Отели [27]Котедж
"Карпатська тиша"

Відпочинок у Яремче

0977739122 - Любов
0665020962Вечер в Карпатах

Яремчя – селище у Івано-Франківської області

Яремчя – селище у Івано-Франківської області

Яремчя – селище у Івано-Франківської області, розташований в однойменній западині, оточеній горами. Селище має свій неповторний мікроклімат, що робить відпочинок в Яремчя справжнім дарунком у будь-який час роки.

Зима тут м'яка, часто буває відлига, не дивлячись на те, що в довколишніх горах лежить сніг. Тому зимовий відпочинок в Яремчя високо цінується туристами, що не люблять сильні холоди. За бажання Ви зможете поїхати в довколишні лижні курорти або підкотитися на схилах, що оточують селище. Яремчя взимку – відпочинок, просочений кристально чистим дзвінким гірським повітрям, наповнений активністю і єднанням з природою.

 

Яремчя – один з популярних бальнеологічних курортів, що залучає велику кількість туристів в літній час. Яремчя влітку – відпочинок поєднаний з благодійним впливом багаточисельних цілющих мінеральних вод, чистісіньке повітря, тиша і заспокоєння. До того ж літо тут тепле, але не обпалююче – ясна погода тут м'яко змінюється хмарністю.

Хоча немає пори року, яка не підійде для відпочинку в Яремчя. Варто лише представити теплу, розфарбовану жовто-червоним осінь серед гірських пейзажів, як тут же відпадуть будь-які сумніви. Відпочинок в Яремчя восени – це справжня естетична насолода природною красою. Побувавши тут одного дня, Ви не зможете відмовити собі в задоволенні приїхати ще не раз.

 

Приватний відпочинок в Яремчя віддають перевазі любителі карпатського колориту і домашньої гостинності тутешніх господарів. Якщо готелям Ви віддасте перевагу приватному двору, Вам забезпечені приємні враження, трав'яний чай і справжні карпатські блюда. Проте багато хто все ж вибирає тури (відпочинок Яремчя), що передбачають все, – від житла до екскурсій по тутешніх місцях, відвідинами мінеральних джерел.

 

Яремчя (відпочинок, ціни, житло)

Курорт відрізняється демократичністю цінової політики і великим вибором житла на будь-який смак. Вартість відпочинку в Яремчя не залежить від сезону. Ціна відпочинку тут буде обумовлена лише Вашими бажаннями і можливостями. Буде це літній або зимовий відпочинок в Яремчя, ціни на житло і харчування залишаться практично незмінними. Тут Ви зрозумієте, як приємно усвідомлювати, що Ваш відпочинок залежить лише від Вашого вибору. І яке місце або час Ви не вибрали б, відпочинок в Яремчя (2010) залишить найприємніші спогади і заряд позитиву до наступної відпустки.

 

Також Яремчя надає можливість не лише відпочити і насолодитися природою, але і поправити здоров'я. До послуг тих, що всіх бажають поєднати відпочинок і лікування в Яремчя – крупні санаторії, лікувально-оздоровчі бази і комплекси. Тутешні мінеральні води, як показали наукові дослідження, роблять благодійний вплив на нирки, печінку, лікують підвищену і зниженою кислотність шлунку, а також недокрів'я і діабет.

 

Яремчя (Україна) – відпочинок для душі і тіла, прекрасні гірські пейзажі, запах лісових трав, найсвіжіше повітря і цілюща вода живих карпатських джерел
[10-03-04][Все для туристів]
Закарпаття (0)

[09-07-30][Відпочинок за кордоном.]
Сінгапур: визначні пам'ятки (2)
[09-09-19][Відпочинок за кордоном.]
«Активний відпочинок для сьогоденню екстрімалов!» (0)
[09-09-18][Відпочинок за кордоном.]
Дубай - це модно (0)